Hardwarebase problematika (site)

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Hansel, Nov 2, 2008.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    probaj forum na webu, meni puno bolje radi. tapatalk odavno ne koristim jer mi je islo na zivac problem sa ucitavanjem foruma.

    malo treba navike da se stekne, ali meni je sad super. samo da ove teme gdje se zadnje pise da se mogu staviti na vrh umjesto da se skriva u sidebar na dnu bilo bi super.
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ja al najvise mi tapalk zbog notifikacija :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  3. dmr

    dmr Veteran foruma

    Cuuuj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Pa iPhone koristis, kako mislis da ti rade osnovne stvari?

    Salim se, dok se nije ko upalio :D
     
    dmr likes this.
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kasno, ja sam vec poceo pisati
     
  6. dmr

    dmr Veteran foruma

    Evo proradilo, uninstaliro tapatalk restarto fon i instaliro ponovo i radi :D
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    ja sam prestao koristiti tapatalk..
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ni ja ga vise ne koristim...udjem sa opere gdje jedino ulazim na klix forum i hwb forum i uvijek sam logovan :D
     
  9. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Sta bi sa foruma? Mislio sam da je ovaj put trajno ugasen.
     
  10. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Neki dan pao FB pa i HWB prati trendove.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Bitno da je proradio :D

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  12. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Uspio sam kontaktirati Jusufa Canu koji je javio Enisu za problem, rade na hosting serveru kaze da ce biti sređeno, sad radi uglavnom.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Malo sam se prepao :) moramo negdje imati alternativni kanal gdje možemo vidjeti šta je problem i kako ga riješiti... Žao bi mi pravo bilo da se ugasi...
     
  14. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Da ,bas je potrebno, mada eno ima discord ali nikakve koristi , skroz neaktivan...moramo naci alternativno rjesenje za ovakve stvari
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Mozemo preko nekog drugog foruma stupiti u kontakt u ovakvim situacijama, npr bug.hr forum, preko privatnih poruka.
     
    Ajdin87 likes this.
  16. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

    Discord je najlaksa opcija kad vec postoji , ne znam sto niko ne ulazi tamo...ne znam kako bi to funkcionisalo preko bug.hr , vjerovatno bi bila zbrka , nisu isti ni nickovi ljudima vjerovatno... kome pisat tamo kome se obratiti...moj prijedlog je ili da discord zazivi ili neki alternativni mini sajt da se napravi u slucaju pada ovoga,cisto da se brzinski skupi raja i proba nac rjesenje, jer steta je da ovo propadne, community je dobar i svi smo se jako mnogo puta okoristili
     
    Ajdin87 likes this.
  17. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    U pravu si, discord je najbolja opcija. Imas li link, ja se ne sjecam da sam ga koristio?
     
  18. Hercegovacc

    Hercegovacc Novi član

  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    Evo i ja sam se pridružio mada nikad ne koristim discord, morao sad password resetovati :D
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja ga morao instalirati i napraviti account :D

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk