Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Ista stvar. Amazon prije 2 dana dostavio, na Pesoto stranici je još uvijek pod “očekuje se”.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo doslo na mail da je u skladistu. Valjda ce prije nove godine doci...
     
    Vedo likes this.
  3. Vedo

    Vedo Moderator

    Dodijeljen Broj leta, moglo bi stici uskoro.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. zemomak

    zemomak Aktivista

    Da li postoji ijedan websajt iz italije sa odjećom koji dostavlja i u BiH, povoljno?

    Sent from my M2011K2G using Tapatalk
     
  5. Reznor

    Reznor Overclocker

    Da li je ko imao negativno iskustvo s EuroExpressom?
    Narucih onu Ikea Markus stolicu, evo cekam od ponedjeljka da dodje iz BL, slicno mi se desavalo prosli put s Factcoolom, tri dana trajala isporuka. Svaka druga kurirska sluzba dostavi brzo, BH Post Express max dva dana.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pa jesi li zvao,imas li broj za pracenje?
    Ocito su nesto zajebali,jer bi ti trebala biti isporucena max za 2-3 dana.
    Ja ne radim sa tim privatnim brzim postama,samo bh post express
     
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Jesam jucer, danas im je trebala biti "vanredna" dostava sta god to znacilo, i to sam ih dobio iz treceg pokusaja na broj
     
  8. anel007

    anel007 Komšija

    Privatne brze poste su potpisale sporazum da ne rade vikendom dostave, vjerovatno im to znaci vandredna dostava al ja se ne bih nesto pouzdao u nju.

    Sent from my Mi 10T using Tapatalk
     
  9. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Da...privatne subota nista.
    Do ponedjeljka nista ali svakako tu nesto ne stima,jer 4 dana su dovoljna da se nesto dostavi.
     
  10. zemomak

    zemomak Aktivista

    Jel se ikom desilo da mu carina vrati pošiljku sa obrazloženjem da na pošiljci nema ime i prezime, adresa, broj telefona?! Ja ih nazvao i oni mi to rekli, kao mi smo to vratili, pa se javi prodavcu kad dobije da ponovo pošalje, medjutim izuzev one poruke da se vraća nazad prodje 7 dana i ništa, ja se javio prodavcu i rekao da sačekamo 10ak dana, no malo mi je sve to sumnjivo, ja nemam nikakav dokaz da je to baš tako bilo, da fali adresa neki papir, i kad je vraćana pošiljka nema one EDI poruke[​IMG]

    Sent from my M2011K2G using Tapatalk
     
  11. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    [​IMG]

    Stigli novogodisnji pokloni :D

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  12. Eldorado

    Eldorado Komšija

    Jel obicni HD chromecast ili 4k?
    Da ga malo uporediš sa 4k max :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kako je sad kod narucivanja iz vana i poreza, jel i dalje limit 300KM?
     
  14. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Nazalost idalje 300km je limit.
     
  15. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Steta, ima dobrih stvari na BH photo video.
     
  16. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Pa obicni je hd :) Narucio one adaptere sa americog na eu pa cekam.Imam jedan samo.Sinoc postavio firestick.Leti fino.A echo i chromecast cu kasnije.Fin ovaj punjac za ps4 kontrolere bas :)

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  17. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ljudi moji samo da podijelim iskustvo koristenja ovog cuda od chromecasta novog.Dakle apsolutno sam odusevljen uredjajem!Od toga kako radi fluidno do dizajna samog uredjaja, daljinskog i pakovanja.Ne mogu da vjerujem da je brzi od firesticka 4k max!?Ja ne znam jel to do mene ali i prosli sam firestick prodao vrlo skoro od kupovina a izgleda da ce i ovaj da leti brzo i da cu kupiti jos jedan chromecast ali 4k samo. Ovo je stvarno jedna divna stvarcica!A firestickom sam razocaran, malo je reci!Prvo sto meni laga, kasni, pa recimo daljinski samo prestane da radi u youtube-u recimo skoro pa nikako!Onda sve zablokira!Ovo moze biti neki do mene problem ili sa mrezom ili necim dr jer sam slicne probleme imao i sa proslim firestickom.Ali zato chromecast HD leti! Topla preporuka za chromecast HD.Cista desetka

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    Eldorado likes this.
  18. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Hm, ja imam onaj najobicni firestick i ok mi je. Nemam neke probleme kao ti recimo da daljinski prestane raditi u yt.

    Ali recimo gdje zna biti spor jeste na homescreenu dok ucita citav amazonov conte t i reklame. Kad to ucita onda ide ok.
     
  19. zemomak

    zemomak Aktivista

    Meni firestik 4k radi ko strela...doduse najviše gledam telemah tv aplikaciju, ista aplikscija na istom tom android tv sjecka i prekida samo tako...tlc tv

    Sent from my M2011K2G using Tapatalk
     
  20. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Narucio sam jos jedan chromecast.Ako ista da ga tuhnem nekome.Evo sad sam povezao firestick direkt.Bio je povezan dugacim mojim produznim kablom hdmi.Mozda je do toga.Ostaje da testiram.Echo dot novi je super.Fina stvarcica.Narucio jos dvije sijalice pametne sa pika pa cemo vidjeti kako ce to da fercera

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk