Online kupovina - diskusije

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Alibegovic, Sep 23, 2009.

  1. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    echo dot je fantastican. ja imam trecu generaciju i radi fakat brzo. Sto me je iznenadilo. Kolege imaju onauj Apple mini zvucnik sa siri i treba joj malo vremena da odogovori na obicne stvari kao koliko je sati i postaviti timer recimo. Alexa odmah se javlja i odgovara.

    bilo je sad dobrih popusta za echo dot, al nisam mogao kupiti jer me i dalje ovaj moj dobro sluzi.
     
  2. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Malo mi je samo ovo bezze sto nema integracije sa youtube.Jbg ne znam kako da ovaj music nastimam.Tj ima li neko rjesenje da uzmem sta preko vpn da je jeftino?

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  3. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    i ja se mucim oko muzike. ja koristim tidal al izgleda nema jos integracije, ili ima ali je za USA trziste, i kazu ljudi da je smece. Spotify radi normala.

    Dok recimo kad sam kratko vrijeme koristio amazon music, bas su imali predobru playlistu. Ja inace ne volim random muziku slusati, ali sta je alexa pustala isto ko da me citav zivot zna :D
     
    SpookyMoO likes this.
  4. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Jbg na zalost se jos ne moze spotify uzeti preko vpn

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  5. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Sto ce ti vpn za spotify?
     
  6. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Ma mislim da se kupi jeftinije preko neke druge drzave tipa Turska ,Argentina itd

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
    EL NINO CFC likes this.
  7. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Ja koristim firestick 4k max i nema apsolutno nikakvih tehnickih problema. Sve leti. Kodi stoji u pozadini i nisam jos vidio da ga mora restartovati kad prebacim na njega, dok se to ranije uvijek desavalo dok je bio na eon boxu. Jedino mi je velika mana sto nema mogucnost cast kao na normalnom android boxu. Npr za muziku iz poweramp ili sa youtube, jedino radi screen mirroring.
     
    SpookyMoO likes this.
  8. SpookyMoO

    SpookyMoO Komšija

    Evo kako sam ga prebacio direkt na tv dakle ne preko produznog nikakvih problema.Dakle do kabla je izgleda...
    Mislim na moj produzni od 2m ne njegov onaj mali.

    Sent from my Poco X3 pro using Tapatalk
     
  9. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ko bolje funkcioniše u posljednje vrijeme, Pesoto ili KupiGlobal?
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Rade dobro oba, podjednako ih koristim, Pesoto se popravio podosta.
     
    aNaToMiC ! likes this.
  11. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Ne radi im trenutno support, pa mozda ko odgovori do tad.


    Narucio bih dva sata sa Amazona, tezina jednog sata je 92 grama.

    Kako mi je najbolja varijanta, da li odvojeno naruciti ili zajedno.

    Da li ovaj KupiGlobal to onda poslije sastavlja kao jednu posiljku pa da je to mozda najbolja opcija?

    Sent from my CLT-L29 using Tapatalk
     
  12. bhd

    bhd Veteran foruma

    Mora biti jedan racun da ti spoji.

    jedna kupovina,jedan racun.
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kod pesoto me nervira što ne mogu koristiti onaj bonus da platio dio pošiljke, a kupi global još nisam probao..
     
  14. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imate na B&H photovideo dobrih snizenja i dostavljaju preko DHL direktno za BiH, bez Pesoto zezancija.

    Evo par:
    WD Black 1TB Nvme 89$+13.68$ DHL
    https://www.bhphotovideo.com/c/prod...bbdl0010bnc_wrsn_1tb_wd_black_sn770_nvme.html

    Samsung 980 1TB ista cijena
    https://www.bhphotovideo.com/c/product/1624266-REG/samsung_mz_v8v1t0b_am_1tb_980_pcie_3_0.html

    Ja sam sinoc uspio ubosti Adata XPG 32GB DDR5 za 99$+13.68$ dostava. Bio nekakav novogodisnji popust.
    https://www.bhphotovideo.com/c/prod...u5200c3816g_dclabk_ddr5_u_dimm_5200_32gb.html
    Sad je vec druga cijena, ali opet je dobra.
     
    Picoooka likes this.
  15. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  16. Stryker

    Stryker Komšija

    Cijenjene kolege,

    Da li postoji za Njemačku nešto kao pesoto.ba gdje bih mogao kupiti nešto na eBay Kleinanzeigen, dođe u njihovo (od te posredničke firme) skladište, eventualno pregledaju i/ili testiraju i onda oni šalju meni u Bosnu?
     
  17. zemomak

    zemomak Aktivista

  18. Stryker

    Stryker Komšija

    Cijenjeni kolega,

    Zahvaljujem na preporuci. Mislio sam da možda ima neka firma u Sarajevu gdje naši ljudi organizuju takav transport.

    Kod ovih me slanje izađe minimalno 30 KM za paket od 1 kg težine.
     
  19. zemomak

    zemomak Aktivista

    Nema, kod nas imaju samo ove firme za transport robe iz amerike

    Sent from my M2011K2G using Tapatalk
     
  20. Stryker

    Stryker Komšija

    Da li je moguće sa američkog eBay-a kupiti neke stvari pa da se dostavi preko ovih naših lokalnih firmi za transport robe iz Amerike? Ili eBay možda ne podržava takve "adrese"?