Igre 2022

Discussion in 'Igre i konzole' started by EL NINO CFC, Dec 6, 2021.

Tags:
  1. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    PS4 Pro i 4k je prevara stoljeca.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nije to bitno, poenta je da se 4k gura već par godina, nije ništa novo.


    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. igor.g

    igor.g Komšija

    Sta onda reci za Sonijevu 8K logo muljazu na PS5 kutiji, laik će misliti da je kupio space shuttle za 550eur.
     
  4. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne spominje se 8k u kontekstu PS5, al nikad. Spominjao se dosta 4k120 al slabo vise, jasno da je moguc samo sa VRR (sto uopce nije lose) i to samo rijetke igre.
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Sve su 4K igre 30FPS. RT je neprimjetan. Gotham Knights je 30FPS lock. GT7 ima RT na 30FPS i to samo u replay modu. Nidje veze. Igra izgleda kao da je iz 2016te.

    2042 najbolje izgleda od svih njih.
    Od kad si ti na konzolama :D
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nemam konzolu ali pratim situaciju. :) Zet ima PS4 pa ponekad igramo zajedno. Mada je i on na kraju nabavio racunar umjesto PS5.
     
    NAILS likes this.
  7. NAILS

    NAILS Moderator

  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Probao i ja preko Series S. Nakacio mis i tastaturu, ali moras input staviti u mouse prije nego sto match starta. I tako ja usao prvu rundu odirao as dzojstikom, shipment mapa, znaci rasulo, i zavrsim drugi.
     
  9. Reznor

    Reznor Overclocker

    Moze li to i na One S, stradao mi kontroler, narucio sam nove shiftove od Elite da zalemim plus gljive da malo duze traje, a dotad ako moze bih da koristim tastaturu i mis :D
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    moze

    samo prije startanja meča, udji u postavke i stavi pod input, mouse. ne moze tokom meca niti igra sama detektuje m&k kao recimo halo, bukvalno mozes istovremeno staltati sa misa na kontroler.
     
    Reznor likes this.
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    Tješim se dvije partije da mi se pricinjava. Lik puca full automatic sa M1. Najmanje 700-800 RPM. Ne znam majkemi koga čekićem treba izudaratil. Ili scum poput citera, ili Sony ili developere.



    Sto je najgore nije toliko ni dobar kao debili poput njega koji prave 150KD.

    [​IMG]

    Treba ovo sve nabit nogom. Jebem ti današnji gaming. SP igre nikad gluplje, multi igre nikad gore. Treba ganjati indi naslove ili uzeti kakvu konzolu sa NES emulatorom.
     
  12. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Sa chiterima je uvijek bila muka.
    Kada se sjetim Counter Strikea dok sam igrao...i na serverima gdje uvijek imas 2-3 admina,majmuna sa chitom bruka bude.
    Zato vise i ne igram online igre...poslije "karijere" CS 1.6 nista vise nisam igrao
     
    NAILS likes this.
  13. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Iskljuci crossplay ako nisi.
     
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    To je BF5, nema crossplay. Mislim da misli da neko koristi modovan controller na konzoli koji im dozvoljava da single fire puske pucaju automatski.
    Ne mogu reci da sam imao susreta sa takvim igracima u 2000 sati na BF5-PS4/PS5.

    Da nisu koristili M2 Carbine jer on ima full auto ako se sjecam dobro?
     
    Last edited: Dec 21, 2022
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nikad bolje igre. Ko ti je kriv što igraš ta sranja sa djecom od 12 godina.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    Neo Bahamut Zero and Stevie_Ray like this.
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Ma ja, ovi sa crons zenom. Meni ne smetaju u 99% slucajeva ali eto, ima tih levata koji me bodu u oko s vremena na vrijeme.

    Pelikan
    Kako kolega rece, BF5 je to na PS5.

    Patton2410
    M1 je. Dvije partije sam igrao s njim. Puca rafalno isto iz tenka. Nisam ja jednog vidio sa cronsom prije 6-7 mjeseci, sve dok Activision nije nahajpao i banovo ih iz WZ a poslije Ubisoft ugasio podrsku za PS4 controller za R6 zbog eksploatacije. Tad nekad je zen postao popularniji nego inace i tacno vidis kako ih koriste. To su ti padobranci koji cim podju pucati padaju prone. To su defaultne postavke na njemu prije konfiguracije. Takvi svakako cuce na nekom prozoru cijelu partiju. Ali se zadese likovi ubiju brašno u mom timu.
     
  17. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nisam nesto aktivan vise u BF5 zadnjih 5-6 mjeseci, pa mozda i jest kako kazes vise sada tih supaka sa Cronusom... Uletim ponekad sa rajom odigram koju partiju, ali nisam ih primjetio u to malo vremena.

    Nije neki ni problem to kupiti, mislim da mozes preko Amazona. Znam da kad sam zadnji put bio u US vidio CronusMax u Walmartu (najveci supermarket lanac u US) na policama da se prodaje, u dijelu za igre i konzole.
     
  18. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije onda ni cudo sto ih vidjam ako je tako pristupacno. Mozda ih stave u bundle sa konzolom. Nije sad' da ih ima puno, naletim u svakoj mozda 20-toj partiji.

    Upalim BF5 cisto da ne ipsadnem iz fazona. Nemam sta drugo odigrat. 2042 dosadan.
     
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    NAILS likes this.
  20. NAILS

    NAILS Moderator

    Ako meni linkas da kupim, prije bih ruke odrezao. But thx anyway :D
     
    Patton2410 likes this.