Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Brat mi ima s21fe a ja sam iphone user tako da su mi obe strane pred ocima. U poredjenju s obicnom 11kom galaxy je bolji telefon. Da je 11pro max rekao bih iphone.


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  2. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Hahah ja prije nisam mogao dark temu ocima gledati a ne koristiti.
    A sada sam se navikao,tako da bukvalno i ne primjecujem koja je tema ali opet na nekim aplikacijama sam stavio svijetlu,tamo gdje ima puno teksta i citanja...lakse mi citati kada su slova crna a podloga svijetla,nego obrnuto.
    A ako je OLED ekran,tamna tema ima visestruko benefita...osjetno stedi bateriju a i smanjuje rizik od burna.
    Sto se svjetline tice,to je uvijek na automatik i o tome ne razmisljam uopste...to telefon odredjuje ali kod ovih sto brzo popuse burn in...rucno bude puknuto osvjetljenje na max i tako ljudi gule dok ne prodaju.
    Nisam jednom vidio,sjedi u mraku a telefon sljasti kao svjetiljka :D
     
  3. Reznor

    Reznor Overclocker

    Dijelim isto misljenje, posebno jos sto ima IPS ekran 11ka, baterija je solidna, prva serija gdje su unaprijedili znatno trajanje baterije, kamera onako, dobra, ali fali taj telephoto jos barem, zvucnici vjerujem da su najbolji na iphone, ali to ionako nije ovdje bitna stavka


    Skickat från min iPhone med Tapatalk
     
    dino73n likes this.
  4. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Naručio Pixel 7 pro 256gb i 5g 500mbps flat net sim karticu, odjavio internet u stanu ovako mi se više isplati.
    Jel se ono sa pixelom dobijes više prostora na Gmail servisima? Konto s22 ultra Al preskup i Samsung mi se ogadio.
     
    Stevie_Ray and Picoooka like this.
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam za prostor, prije je za photos unlimited za normalnu kvalitetu, na mom pixelu 5 je tako, od pixela 6 naplaćuju.

    Možeš preko Turske za siću uzeti više prostora.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  6. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moze li na PM kako, sad placam 100GB google one, a puni se lagano jer se familiy shared.
     
    kvaju likes this.
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Uze li još prostora, trebam i ja, ako ima šta preko Turske daj neki hint?

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Imaš li vpn?

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  9. dams82

    dams82 Komšija

    Windscribe na chromu

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  10. Haker

    Haker Veteran foruma

    Probaj onda preko Turske otići na Google one i vidi hoće li pokazivati cijene u try

    Ja sam sa telefona u photos aplikaciji kupio, još uvijek pokazuje try

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  11. Qler

    Qler Veteran foruma

    Nisam uzeo još prostor. A moram, još ako skontam ovo preko Turske, milina bi bila.
     
  12. Qler

    Qler Veteran foruma

    Usput, uzeo sam ženi S21FE neki dan. Super telefon.
     
    dams82 likes this.
  13. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Jel' Snapdragon u FE-u?
     
  14. Qler

    Qler Veteran foruma

    Jeste, ma radi ko urica.
     
    Neo Bahamut Zero likes this.
  15. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

  16. dams82

    dams82 Komšija

    Sad će godina kako ga ja imam,jako sam zadovoljan,malo da je baterija bolja bio bi savršen,ali ja sam heavy user pa mi fali,inače je top...
     
  17. Qler

    Qler Veteran foruma

    Na FE menis e cini oko 15GB tako nesto, a ženi na kraju dana oko 60% baterije ostane... njoj baterija odlična :D
     
  18. dams82

    dams82 Komšija

    Može i meni dan izgurat, ali ja čim vidim da je ispod 20% to je meni ko da je kraj, ko kad se upali rezerva na autu

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    Qler likes this.
  19. dams82

    dams82 Komšija

    Stavio VPN na telefon i cijene su u lirama na Google one, ali ima samo monthly, nema annual, volio bih za godinu uzet odmah. Kako ti plaćaš?

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  20. Haker

    Haker Veteran foruma

    Hajde probaj preko photos, klikni na svoj account pa na get storage, vidi ima li tamo godišnje, meni ima.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk