Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Qler

    Qler Veteran foruma

    Moze li ono ELI5 :D

    Snimim neki free VPN koji ima Tursku kao lokaciju. pokrenem to na telefonu, pokrenem evo recimo photos, i tu se pretplatim na veci storage sa svojom karticom uredno?
     
  2. Haker

    Haker Veteran foruma

    Tako sam ja...

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ima li neki VPN da radi jedan dan a da ima Tursku? Sve ovo sto sam nasao ili nema free ili nema tursku...
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Obično nude free prvi mjesec ali da napraviš acc I ostaviš podatke kartice. Svi ovi što se plaćaju imaju tursku, ja koristim surf Shark.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. igor.g

    igor.g Komšija

    Nabaci windscribe, ima turska na free tier.
     
  6. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja imam windscribe dozivotno svaki mjesec 60 GB prometa.Ako treba,mogu dati podatke da se to odradi,ako nema free
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    evo na windscribe sam se spojio na VPN u Istanbul, ali i dalje cijene u $$ i iste. 30$ 200GB.
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Da,na photos je u dolarima,a u google one u lirama,ali samo mjesečna pretplata,nema godišnja.
     
  9. Qler

    Qler Veteran foruma

    Isto, I na photos I na Google one, I mjesečno i godišnje....

    Spojim se na Istanbul sa windscribe, otvorim app i ništa... Vjerovatno griješim...
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Pokusaj izvaditi sim karticu...zna SIM kartica odavati lokaciju pa nece da prodje vpn iako je aktivan.
     
  11. dams82

    dams82 Komšija

    Sad sam skužio da sam bio logovan na Google one sa drugim account, a kad stavim ovaj postojeći ima annual, ali opet dolari... Ne da se zaj....

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  12. dams82

    dams82 Komšija

    I to sam probao, i na računaru, hoće Google dolare i džaba sve... Čak sam mjenjao adresu stanovanja na Google, ali ništa ne pomaže...

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  13. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ma Google je čudan tako je meni za YouTube dolari pa dolari i odustanem, jedan dan probam bezveze kad lire.

    A za storage nisam ni kontao kupovati jer pixel nudi neograničeno i slučajno nešto po photos setingsima tražio kad vidim lire pokazuje i kupim.
    Sad mi i na play store sve lire kupim aplikaciju za siću :D

    Za vas nemam pojma, možda očisti cashe od aplikacija resetuj mob uđi na tursku sve aplikacije onda ukini na task manageru, pa probaj onda.



    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    dams82 likes this.
  14. selvin

    selvin Moderator

    Šta je sad best buy do nekih 700KM? Samsung A53? Šta se može dobit u Xiaomi taboru? Nešto treće?

    Edit: Pixel 6A?

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  15. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pixel ili Samsung
    Ja bih ipak pixel kome ne smeta 60hz ekran telefon je odličan

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  16. iPlay

    iPlay Komšija

    A 52S ako možeš naći i jeftini je.
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    60Hz ekran smeta samo ako si imao vise.

    Moj glas ide Pixelu. Nije ni prevelik kao danasnji prosjecni telefon.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Definitivno ne A53, bolja opcija A52s ako si za ustedu a bolji telefon. Nemoj potcjenjivati znacaj 120Hz, ja licno ne bih 6A nikad. 700KM je vec u rangu Poco F4, jedina mana u odnosu na 6A je softver, ali imas ROM-ove ako si zainteresovan za to. Sve drugo je bolje na F4.
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa druže, software je sve i sve plus kamera od pixela igra krugove oko svih tih nabrojanih.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  20. Reznor

    Reznor Overclocker

    Nesto za 200 KM za stariju osobu? Mora biti novo, jer je poklon.
    Bili smo vec uzeli A04 Core, ali je sada razbijen trenutno, medjutim, isti je sada poskupio, bio je 4/64 model, a slabije od tog ne znam da li je pametno uzimati zbog male razlike u cijeni


    Skickat från min iPhone med Tapatalk