Igre 2023

Discussion in 'Igre i konzole' started by Haker, Jan 27, 2023.

  1. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ne znam da ima tema za ovu godinu..



    Poslje RE 8 i RE2 remake, sada Dead Space pa idemo na RE4 remake. Koja godina za survivor horror :)

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja danas upao u closed technical test za Ubisoftov cirkus zvani Skull & Bones. Nisma jos zaigrao imam dogovoreno sa rajom da igramo je veceras pa cemo vidjeti vrijedi li igrati kad izadje.
     
  3. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Zar je vec doslo vrijeme da se radi remake za DS. Ko bi rekao da je 2008 izasao prvi dio...
     
  4. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ja ga još nisam igrao. Igrao sam 2 i 3 i nedavno upalim prvi dio ali brzo ugasim. Taman sada da ga odigram.

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  5. NAILS

    NAILS Moderator

    Kad' mnogu raditi remaster a onda i remake za igru iz 2013te i traziti 70$, definitivno ce to raditi i za naslove iz 2008me. 15 godina, vrijeme leti.

    Izgleda odlicno. Ali ipak cekam popust.
     
  6. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ja cu cekati da spadne ispod 30$ pa uzeti. Neda mi se 70$ za malo promjene.
     
  7. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Probao se Skull & Bones tehnicki test.

    Sto se gameplaya tice nemas slobodu kretanja je prvo i najvaznije sto sam upratio. Ne mozes se kretati na brodu. Imas fixed poziciju i to je to. Ne mozes sad skocit u more ako ti kurcu cefne. Kada pridjes ostrvu nema da se fino ti usidris nego dobijes prompt na koji kliknes da hoces da se iskrcas na ostrvo i onda loading screen pa te telepotuje na njega. Isto tako kad ides nazad na brod.

    Mozda su limitirali za ova testiranja, ili mi jos tu mogucnost nismo otljucali. Mozda treba proci malo ove kao tutorials sto te tjeraju... ali ako ovo ne unaprijede i ne daju nam slobodu kretanja... za mene je licno ovo ne igrivo ovako. Po ovome znaci mi kontakt sa morem necemo imati.

    Graficki je ok izgledala. Nisam imao problema ni sa frejmovima na ps5. Bez problema sam bio u squadu sa dvojicom jos jarana, 3 i jest maximum, ali nismo uspjeli da predjemo jedni drugima na camac. Vidimo se na serveru ali nisam mogao uci na njihove camce. Sad mozda i to ide poslije ovih kao tutorijal misija koje nismo zavrsili. Ko ce znati.

    Kao neko ko je uzivao u Black Flag, ovo je ni nalik sto se barem slobode kretanja tice.
     
    Last edited: Jan 28, 2023
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

  9. NAILS

    NAILS Moderator

    ^Ko nije upratio, Embark je tim sacinjen od bivsih DICE developera.

    Jedino ne znam sta se desilo sa ARC Raiders igrom.
     
  10. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Odgodjena za 2023. Vjerovatno hoce ovu prvo izbaciti pa onda ovaj arc raiders, koji se vise meni svidja nego ovaj finals.
     
  11. iPlay

    iPlay Komšija

    Šteta što ovo nije malo više pravac Milsim tipa BF-a i COD-a. Mislim da bi imali veliki uspjeh. Vuče mi na mješavinu Apexa i BFa.
     
  12. NAILS

    NAILS Moderator

    Fale EA pare. Zato je igra manja.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    PC online gaming at its finest:

     
  14. Ragnarok

    Ragnarok Komšija

  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nikad necu shvatit zasto bi neko gledao nekog streamera dok igra.
     
  16. Reznor

    Reznor Overclocker

    Ili ima jos gore: gledali na twitchu onu jednu dok ne radi nista




    Skickat från min iPhone med Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Eh, Twitch, ne znam zasto to postoji.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

  19. igor.g

    igor.g Komšija

    Standardni ubisoft collectathon klon gdje se mozes obuci kao klaun. Jeftina rpg mehanika slicno modernom gow i ac samo jos jednostavnije, lose PC kontrole i optimizacija. Dobra atmosfera, ok combat i detalji dvorca i hogsmeade sela, ostalo plitko uz mobile game countdown bullshit da odugovlaci playtime. Imas "gusar" verziju pa probaj. Jebene HP PS2 igre imaju vise mehanike kao i Rockstarov Bully.
     
    Last edited: Feb 28, 2023
  20. Aldiin

    Aldiin Overclocker

    Zasto ljudi gledaju kosarku, fudbal, motogp, f1, poker.. isto ti dodje.
     
    Reznor, iPlay and Decerto like this.