Preporuka za smartphone

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by exchanged life, Sep 11, 2011.

  1. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Nesto nisam bio upratio taj telefon a uzeo bih ga i ja sebi. Doduse, ove cijene su sada, prosle godine je vjerovatno bio preko milje.
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    Da ovo je bas dobra cijena ako je sve OK jer 970KM sam ja platio 6/128
     
  4. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Svasta je moguce. Ko ce ti ga znati odakle nabavljaju. Mozda je radnik telecoma :D
    Ako je novo, zapakovano, ja se nebih dvoumio ni sekunde.
     
  5. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    To nije tacno, npr ja nikad nisam rijesio problem sa zvučnim notifikacijama na mob iz potpisa.

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  6. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ja imao kamaru nekakvih problema sa Xiaomijem. Ne planiram opet nesto od njih. Ako i bude Android, samo Pixel ili Samsung sa Snapdragonom.
     
  7. dams82

    dams82 Komšija

    Ma to je neki too good to be true... Pratim ga par dana otkako je izbacio sve te telefone, nema šanse da nije fake trgovac... A ovaj od 870KM je ok, ima mnogo recenzija i vidi se da je godinama aktivan na olx...

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  8. dams82

    dams82 Komšija

    Snapdragon je, piše na kutiji isto kao u mom potpisu sa Tapatalk.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
    selvin likes this.
  9. selvin

    selvin Moderator

    Skoro registrovan, bez dojmova, bez kupljenih/zavrsenih artikala, a na svakom aktivnom artiklu drugacije slikano, na razlicitim dvosjedima, stolovima, podlogama. Nema sanse da je ovo legit.
     
    kvaju and dams82 like this.
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ne treba kod takvih ni pokusavat. A deal svakako predobar da bi bio istinit.
     
    dams82 likes this.
  11. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Ja sam ocito najsretniji xiaomi korisnik na svijetu pa eto nemam nikakvih problema sa 5-6 mobitela.
    Eto barem sam u necemu sretan :D:D

    Sto se tice ovog telefona sa linka od 730 KM iz Brckog...preskocite...ofirno koliko je sumnjivo...sakriven broj telefona,ukinuti komentari,registrovan frisko,nema transakcija...slike uopste nisu originalno uslikane,ono je negdje pokupljeno sa neta,mislim na slike.
     
  12. iPlay

    iPlay Komšija

    Ja takve oglase nikad i ne razmatram.
     
    Picoooka and dams82 like this.
  13. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Poslao sam mu ja poruku,da vidimo hoce li odgovoriti...ako ne odgovori,trebamo svi prijaviti da ga suspenduju.
    Ja cu prvi prijaviti
     
    dams82 likes this.
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    upitaj ga usput koja je zadnja :D
     
  15. iPlay

    iPlay Komšija

    I može li pola/pola dostava. :D
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Radite google reverse image search na takve oglase i brze cete skontati je li fake.
     
  17. ECeh

    ECeh Novi član

    Ja isto koristim xiaomi nekoliko modela i prezadovoljan. Vec duze koristim note 10 pro i odlican je kad se uzme u obzir cijena. Displej 120 hz, kamera po danu solidna, baterija vise nego dobra, iznenadjujuce dugo drzi, brzo punjenje i nije softverski problem do sada.
    Da mogu birati uzeo bih iphone, ali preskupo :)
     
  18. forzamilan

    forzamilan Veteran foruma

    Samo kako nas prave budalama to je cudo. Sa novim pixelom ne dodje punjac nego samo type c kabel znaci moras posebno kupiti punjac. Original wireless charger je ovako nesto 80-90 eur jel od titaniuma to? Sa jbnim pocom od 140 eur dobio sam maskicu orignal i 30W punjac sa kojim i sad nekad punim pixel jbo im apple mame lopovske.
     
  19. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    srecom xiaomi je odustao, i oni su za jednu seriju telefona bili poceli preskakati no odmah su sa iducom to ispravili, i to ubacili jos jace. ali dzaba kad svi prate apple, prvo samsung, i onda ostali prate taj dvojac, i onda dodas da ima ljudi koji brane takve odluke.
     
  20. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo zaista punjaci vise nisu potrebni. Koju god ladicu u kuci otvoris ispadne neki punjec. Prica je bila da su taj potez povukli iz ECO razloga medjutim ne vidim da su snizili cijenu za vrijednost punjaca.

    Izbacuju telefone sa super mega giga punjenjem a za takvo punjenje naravno treba novi punjac za kojeg treba zavuc ruku duboko u dzep. Elem ECO pricom izbace punjac pa ti objasne da za super punjenje trebas u prodavnicu.

    S jedne strane se opravdaju a s druge ti ga gurnu. :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
    forzamilan likes this.