Slusalice

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Shibby, Dec 12, 2008.

  1. chenta

    chenta Aktivista

    Ja koristim hyperx cloud 2 wireless, 240km bile, ne znam kakve su te audio-technica ali ove su top stvarno... odlican zvuk kvalitetna izrada i lagane na glavi a najbolji dio je baterija traje skoro 30 sati, zaboravis kad si punio.
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    Ja i dalje tjeram razer opus x, prezadovoljan. Game mod savrseno fercera. Samo da izbace crne, boje su im malumne.

    [​IMG]
     
    p4ja likes this.
  3. Picoooka

    Picoooka Aktivista

    Ja koristim steelseries arctis nova 7x wireless i zasada prezadovoljan,a baterija traje oko 38h.Jedina mana je GG software koji je jos uvijek u beta fazi sta god tvrdili iz SS.
     
  4. Reznor

    Reznor Overclocker

  5. selvin

    selvin Moderator

    Mislim da sad @ming sjedi negdje za razer tastaturom, razer misem i razer slusalicama i tiho u sebi kaze "mladost ludost" dok ga obasjavaju razne led boje u mraku, a pogotovo chaos green.
     
    p4ja, Haker, Stevie_Ray and 2 others like this.
  6. iPlay

    iPlay Komšija

  7. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    nije valjda da si rozu uzeo
     
    NAILS likes this.
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    Što, imaš nesto protiv roze... .

    Tad kontam, ne bih bijelu. Prljat ce se. A sad kontam, nema se od cega isprljat. Komad hardwarea koji ne diras.


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  10. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Dobre :D
    Šljašte...
     
    NAILS likes this.
  11. dmr

    dmr Veteran foruma

    Bijela zakon :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

  13. iPlay

    iPlay Komšija

    Pazi da ih Bake ne vidi! :D
     
    NAILS and Reznor like this.
  14. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Brate samo ti SDA logo fali i da se ko hahdija carsiojm kreces. Bices pravi musliman i od SDA cak priznat kao takav.
     
    Reznor, Decerto, Haker and 1 other person like this.
  15. NAILS

    NAILS Moderator

    Da li moze preporuka za earbuds ali da su low latency za igranje i da se kod nas mogu kupit? Cijena nije bitna.

    Imam JBL TUNE130NC ali je latencija kod njih 1s. Ako ne i duze. Performanse su 10/10 ali djaba kad ne mozes ni film gledat s njima.

    Hvala.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Ja koristim Xiaomi earbuds, 40ak KM, nema nikakve latencije / laga. Koristim i na mobitelu i na PCu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  17. NAILS

    NAILS Moderator

    Koje su to tacno model da vidim imal kakva recenzija ?

    Fazon sa svim BT slusalicama je sto imaju mod da smanje latenciju ali smanje i range. Ja recimo ove Razer opus ne mogu koristiti na TVu sa game modom jer im je TV od 3m predaleko ali su super za igranje na PC-u. Samo mi treba earbuds za PC. Jedino one 3D sony kick ass. Ko zna koju oni magiju koriste za BT pa onako dobro rade.
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    NAILS likes this.
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Imam bas takve philipsove i moze se s njima igrati ok, ali bih nesto sa gumicama da mi zatvori uho. Na ovim philipsovim imam bas samo ako ih naopacke okrenem pa nekako uglavim u uho.

    Znaci ovako bih:

    [​IMG]
     
  20. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Imaju takve i Xiaomi, mislim da se zovu Redmi essentials, imaju game mode da smanji latenciju. Eh sad, kakav je kvalitet zvuka je druga prica, sigurno nisu ni blizu tvojih JBL.

    Tesko je ganjati latenciju bez zice, jer ne ovisi samo o sluhama nego i o samom BT modulu u TV-u ili mobitelu. Kod tebe ce mozda losije raditi nego kod nekog drugog. Ako mozes, probaj te svoje kod nekoga drugog da vidis jel isto.

    A npr EPOS GTW 270 Hybrid Wireless,
    imaju poseban BT usb-c dongle koji ide u telefon kako bi smanjio latenciju. Ali su daleko od savrsenih sluha za 150$.
     
    NAILS likes this.