Battlefield 2042

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, May 2, 2021.

  1. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Farming simulator na Breakthrough napad na Exodus u T28. Gunner mi je bio ohhDarkey[​IMG]
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    To je taj balans o kojem pricam. Samo mene vozila ne provlace jos od BF3. Na trojci mi je sve super bilo, od aviona do LAV-a i tenkova. Sve poslije mi je dosadno.
     
  3. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    I pored ovih 150 killova izgubili smo. Ekipa osim nas 5-6 nista nije radila.

    BF3 je imao OP vozila. Od halikoptera do aviona. Avioni sa jednim naletom su tenkove razvaljivali.
     
  4. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Koja ti je assault puska najbolja, jel i ti koristis onaj sfar? @Patton2410

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
    Last edited: Mar 30, 2023
  5. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Po meni najbolja je ona najnovija RM68, a mislim da je to i generalno misljenje. Stavis short barrel (ima ugradjen suppressor), BCG Light Grip i Standard Issue extended mag i udri. Kad je koristis na vecim udaljenostima onda stavi CCN Suppressor Break. Onda stepenicu ispod su AK-24, M5A3 i SFAR. Dobre su i ove 3 ali nisu dobre kao RM68.
     
  6. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    RM68 je trenutno najbolja, mada ja koristim BSVM sa sivom thermal optikom.
     
  7. NAILS

    NAILS Moderator

    Jel se ova mora izlevelovati kroz gomilu sati ili ima nek ifazon da se dobije/kupiti ?
     
  8. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Moras izlevelovati

    Ili valjda mozes platiti :D
     
    NAILS likes this.
  9. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ona je na 40 levelu battle passa i nacin a je dobijes je da grajnd ili mozes kupiti battle pass levele sa Boins.

    A ima i treci nacin a to je da cekas da ova sezona zavrsi i onda ce puska dobiti neki unlock assignment kao npr 100 killova sa nekim LMG, ili SMG, da bi je otkljucao. Sto uradis lagano onda protiv AI. Mada, puska moze bit da bude nerfana do tada.
     
    NAILS likes this.
  10. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Zna li se ista kad ce 5 sezona i vrijedi li premium kupiti ili battlepass?

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  11. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Ako ti je stalo do kozmetike i djidja onda valjda vrijedi uzeti pass. Meni je svejedno kakav mi je skin. Koristim skinove koji su dosli na njima.
     
  12. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Nisam igrao duze vrijeme, mislim da su izbacili dva updatea do sad, sinoc krenuo igrati i nekako je dosta bolji osjecaj. Cini mi se da su dosta poradili na zvuku i jos nekih efekata su ubacili najvise se primjeti kod eksplozija i movement su malo upeglali.

    Ali all chat je kriminalan. Stvarno DICE ima posebne satelite koji dolaze do ovih ideja. Znaci ne mozes istovremeno vidjeti sav chat od tima, squada niti cak ni od sviju, nego moras se zasebno prebacivati u tabove All, Team, Squad, da bi mogao vidjeti gdje ko sta pise.
     
  13. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Kad si na all chat, tu bi trebalo da vidis sav chat i iz drugih grupa, ili grijesim? Nisam obracao paznju na to, ali kao da je tako. Moze bit da grijesim.

    Najbolja promjena u zadnja 2 patcha sto su uveli je, da na Breakthrough ne mozes biti 5 puta za redom defender. Sad, ako ostanes u jednom te istom serveru, igrat ces svaku mapu u napadu i odbrani. Npr joinas Spearhead u odbrani... kad zavrsi ta runda, automatski promjeni strane i onda igras istu mapu u napadu. Osim ako vec nisu igrali napad prije nego si ti join server.

    Fin quality of life za Breakthrough. Sad znamo igrat i defense jer znamo da cemo iducu dobit da igramo napad. Ostanemo u jednom serveru dosta vremena osim ako nam ekipa nije najvece smece.

    Conquest je i dalje ne igriv nama. Nema nikakav flow radi glupog Sector Conquest sistema. To trebaju izbaciti iz svake mape.
     
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Kad si na all chat vidis samo sta se pise u all chat tabu, ako ti neko iz teama pise u team chat, ne vidis to dok se ne prebacis na team chat.

    Prije je bilo sve u jednom, samo u zagradi pise za koga je namjenjeno (team) ili (squad)


    sektor sistem je takodjer idiotski, a vazda me zapadne ekipa s kojom ne mogu zauzeti sektore. Ili ne znaju kako funkcionise.
     
  15. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Dobro ikako su dodali suti. Hahaha. Sjeti se da kad je igrica izasla nije bilo ni in game VOIPa.

    Za ovu igru se moze iskreno reci kao da su je pravila studija koja nikad nisu u zivotu poigrala, ili imala ikakav kontakt sa BF fransizom.

    Tek sad evo godinu ipo poslije dobijamo stvari u igri koja su bila standard za skoro sve predhodne BF igre.
     
  16. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije humano koliko je ova RPT op. Kako ovako ne znaju balansirati oruzja. Mogu misliti kakva je tek RM68.

     
  17. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    RM68 mi se cini nerfan sad. Taman kad sam ga ja otkljucao. Ali zato sad padam stalno od tog RPT-a.
     
    p4ja likes this.
  18. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Nije RM jos nerfan.
     
  19. NAILS

    NAILS Moderator

    Nisu nista jos nerfali. Samo su uradili jos veci bump na RPT ali ne znam kad. Mozda sam partiju-dvije od lvl40 pa probam i RM ali tako kad igram sa RPT, god mode. Isto da s botovima samo igram.
     
  20. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Pitanje je dana kada Ce je, bas je op

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk