Sony PlayStation 5 official thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by Vedo, Jun 6, 2019.

  1. NAILS

    NAILS Moderator

    Nije zbog US regije vec mi je acc prvo bio vezan za Washington, D.C. regiju. I ja ga poslije prebacim na Aljasku i jedan mi kaze da je to mozda zajeb, da napravim drugi profil i da sam sebi sherujem svoje igre sa glavnog acc a da nastavim kupovati na novom,
     
  2. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pa u mene bila adresa iz Illinoisa, pa Indiana, Florida, i sad sam na nekoj iz Delaware. Sve na istom racunu.

    Opet ne kazem da nije moguce da je do toga.
     
  3. NAILS

    NAILS Moderator

    Malo sam guglao, izgleda da je do age restriction. Ala bug neki. Iz nekog razloga je ima preko konzole. Morat cu procaprkat po profilu. Ali nisam jedini koji ne vidi sve igre. Jedino niko ne spominje web, a tamo ima sve.
     
  4. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    PS+ je 25% off na sve pakete na store-u. Za sve korisnike je i moze se produziti na vec postojeci PS+.

    Ja sebi produzio PS extra na jos godinu za 75$. Sad sam miran do kraja 2024.
     
  5. Haker

    Haker Veteran foruma

    Nevjerovatno koliko igre koštaju.
    Mogu misliti koliko će u GTA 6 ulupati love.
    [​IMG]

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  6. Haker

    Haker Veteran foruma

  7. dmr

    dmr Veteran foruma

    LOL slim ovo fise fat :D
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Zar to nije obicni PS5? Nesto prevelik izgleda. Zar je obicni PS5 jos veci?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  9. suppa_FMB

    suppa_FMB Komšija

    Mozda je fake, ovo bezveze bas ako je prava stvar

    Poslano sa mog Mi Note 10 Lite koristeći Tapatalk
     
  10. igor.g

    igor.g Komšija

    Po svemu sudeći nije "slim" nego zamjena za regularni sa odvojivim disk drajvom. Samo je 5cm kraći ostale dimenzije su iste maltene tako da nema šanse da je "slim". Izgleda jos ružnije nego li launch verzija:D
     
  11. Haker

    Haker Veteran foruma

    Pa "slim" ploča je već neko vrijeme u sadašnjem ps5 modelu. Očigledno ovaj put neće biti slim model u klasičnom smislu.

    Veći je fail što već pričaju u pro modelu a nema igara ni za ovaj nakon evo tri godine

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  12. igor.g

    igor.g Komšija

    Bukvalno samo tri current gen naslova imaju: rift apart, demon souls remake, returnal i Astro demo. Ove godine jedino Spiderman 2. Jebeni užas. Xbox još gori imaju samo flight sim, redfall :rolleyes: i ove godine dolaze Starfield i forza.
     
    Last edited: Aug 14, 2023
  13. Zer0

    Zer0 Aktivista

    Ratchet Rift Apart fenomenalan bas se uklapa u frazu Greatness Awaits. Bas stvarno preporuka, mene je bas iznenadio, steta sto se nije prodao bolje za PC.

    Tehnicki i graficki je bas haos, kud odigrah to, sad mi neke stare igre koje sam htio da igram izgledaju bezveze graficki...
     
  14. Haker

    Haker Veteran foruma

    Čudna situacija. Igra sa prošle generacije jedva idu 4k 60fps
    Kada krenu prave igre ove generacije teško da će biti bolje od 1440p i 30fps, vjerovatno 1080p 60fps i 1440/30

    Sent from my SM-S911B using Tapatalk
     
  15. Neso

    Neso Komšija

    Covid je dosta toga poremetio, tek sada krece masovna adaptacija PS 5/Series X konzola. Bice najavljeno dosta igri do kraja ove godine, sa potencijalnim releasom iduce. Ja zivim u USA i tek sam poceo da vidjam ove nove konzole na policama u radnjama od pocetka ovog ljeta.

    Poznajem lika koji radi za Nintendo. Kaze da velika vecina developera u industriji nece da se vraca u studije, hoce svi da nastave da rade od kuce. Mora da je i to problem sada, vidjeli su kroz pandemiju da se moze raditi i tako. Nece vise ljudi da provode 10 sati dnevno u studiju, sto je i razumljivo.

    Dosta raje ne shvata koliko i politika utice na gaming. Svaka jaca fransiza mora da bude u skladu sa modernim pokretima i ostalo. “Woke kultura” je promijenila dosta toga. Vjerujem da i developeri nemaju vise kreativnu slobodu koju su imali, narativ se mijenja. Pretpostavljam da se dosta toga sto je bilo duboko u developmentu moralo vecinski da precrta. Ovih zadnjih godina je nastala totalna ludnica u Americi sa novopecenim debilizmima. Woke, LGBTQ, BLM… To su neki od pokreta i “kultura” koje mozda nemaju uticaj na Balkanski zivot ali po Zapadu sve se orijentise ka tome i bome se dobro osjeti uticaj istih i na svakodnevni zivot.

    Ova generacija konzola je od samog lansiranja na trziste imala dosta prepreka. Mene licno zanima samo PS 5, radi par ekskluziva. Vjerovatno cu ga kupiti kada izadje GTA 6, ko ce cekati godinu dana da dodje na PC…
     
    Last edited: Aug 18, 2023
  16. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  17. Picoooka

    Picoooka Aktivista

  18. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Kod mene su oba modela u pc-u i oba su odlicna, ne vidim razliku. Samo uradi update softwera i nemas brige.
     
    Patton2410 likes this.
  19. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

  20. Patton2410

    Patton2410 Veteran foruma

    Pretpostavljam da treba to odraditi na kompu, a ja nemam PC. Mogu zamoliti prijatelja nekog da mi to odradi onda.