Kupovina auta na autokredit ili leasing (iskustva)

Discussion in 'Generalna diskusija' started by ibran, Apr 9, 2023.

  1. aNaToMiC !

    aNaToMiC ! Overclocker

    Dobro ja znam da si ti posto si uveo Cobru sada misljenja da je to nesto najbolje na svijetu i da nema teorije da priznas sebi da si mozda pogrijesio i "zajebao se", i to je ok, neka ti bude utjeha.

    Ja nemam ni patrol line ni metu ni cobru i pricam objektivno :)
     
  2. dmr

    dmr Veteran foruma

    ma zeder najbolji :D
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Nije imao nista, tek kupio auto bio.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  4. mirseth

    mirseth Aktivista

    E pa jbg. Ja sam bukvalno isti dan kad sam preuzeo auto nazvao za cobru i zamolio da me prime sutradan da ne cekam par dana i da cu cekati koliko treba da mi se ugradi zastita, moze i citav dan.

    Sent from my SM-S916B using Tapatalk
     
  5. Qler

    Qler Veteran foruma

    Ljepote življenja sa vag autima
     
    dams82 likes this.
  6. IdeMedoSumom

    IdeMedoSumom Aktivista

    Ali zato ima dijelova kupiti i na trafici :p
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    Kad se i kvari :) kaže mi komšija neki dan, sjebala mu se brava na golfu 5, neće ključ, 140KM platio i hvali se kako je za dan sve završio. Super reko :) ja ne znam koliko košta, ne kvari se :)
     
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Da nije brava,ne bi to on ni pravio...nego eto to je bas morao,ne moze bez brave uci...pa da se poFali da je dao 140 KM :D
     
  9. selvin

    selvin Moderator

    Brave na golfu 5 dodju na red prije nego disk plocice Ne znam nikog da ga ima da nije mijenjao.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  10. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Nije više 1998.

    Dijelovi, originalni i zamjenski su uglavnom dostupni za sva auta.
     
    dams82 likes this.
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Brave bile smece jos 1984. na cvaji i lubenicaru :D
     
  12. selvin

    selvin Moderator

    Bile su smece, ali su većinom radile. To sto je jedan kljuc otvarao vise auta nije toliki problem

    Ali ovo na petici, zakljucas, otkljuca se. Pa onda ne možeš otkljucat, pa ne možeš zakljucat. Uglavnom ti auto bude otkljucano.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  13. nivla

    nivla Komšija

    ne znam, ali na preko 90000 koliko sam ja presao sa peticom, a ona presla preko 470000 nisam imao problema s bravom
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ma i pucale su ko ledenice.
     
  15. selvin

    selvin Moderator

    Mijenjali su drugi prije tebe u tih preostalih 380k, vjerovatno 2x :D Pitaj majstora ako je jos vozis.

    Sent from my SM-F711B using Tapatalk
     
  16. nivla

    nivla Komšija

    posto sam farbao auto jer sam imao nepredvidjenih udesa, na autu su bile fabricke brave sve, kako god bilo je nekih drugih problema ali sa bravom nikad
    ne vozim je prodata je prije skoro 3 godine, sreo sam dva tri puta osobu kojoj je prodala i osim redovnih servisa na autu su mijenjani prednji diskovi i racva na hladnjaku
     
  17. mobsterc

    mobsterc Overclocker

    Znaci imas i predvidjenih :D
    Da znam koga da zovem kada bude trebalo kasko naplatiti :p
     
  18. nivla

    nivla Komšija

    1. udes iskocila mi zivotinja na autoputu kod kaknja, mislio sam da ce se svi airbagovi ispucati koliko smo letili, zaustavila nas zastitna ograda
    2. udes stojim da skrenem lijevo, covjek koji treba pravo i prema kojem sam ja u prednosti iz cista mira krenu na mene
    inace dok dodjem kuci s posla i od kuce do posla obavezno izbjegnem barem jedan udes u nekom od kruznih koji se moze predviditi pa na vrijeme uspijem da se zaustavim
     
  19. Haker

    Haker Veteran foruma

    Jasi siguran da se jastuci mogu popaliti ikako :D
    Šalu na stranu golf 5 jeste izdržljivo auto, svako ima neke mane

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  20. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ja sam dabra skoro pokupio, odletio je pet metara jadan, sreca onim meksim dijelom branika desno od tablice tako da nisam imao nikakve stete.