Google Android - oficijelna tema

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Esh, Mar 1, 2008.

  1. dams82

    dams82 Komšija

    Ne znam, kod mene je sve ok, WhatsApp baš koristim sa ovim svojim po cijeli dan, sve 5. A i viber naravno ko i svi, nije bilo problema.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  2. nivla

    nivla Komšija

    nije jutros radilo nesto na viberu kako treba
    znam da sam hitno preko istog kontaktiran i odmah odgovorio da bih tek nakon nekih 30 min dobio notifikaciju message not sent, uglavnom viber je katastrofa, ne mogu da vjerujem da aplikacija koju koristi toliko ljudi radi tako lose, whatsup je sasvim druga prica
     
  3. Haker

    Haker Veteran foruma

    Viber je generalno smeće od aplikacije. Mislim da samo mi na Balkanu to furamo

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
    aNaToMiC ! likes this.
  4. Qler

    Qler Veteran foruma

    Da, i kad nekom to kažeš ko seoska mlada se uvrijedi. Tvrde svi da je viber najkorišteniji na svijetu...
     
  5. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Ma Viber imao pozive puno prije Whatsappa i zato je kod nas toliko popularan.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  6. Reventon

    Reventon Veteran foruma

    Ja sam se prebacio skroz na Watsapp, ali moram imati i Viber zbog drugih koji ga jos koriste. Inace je Watsapp daleko bolja app
     
    dams82 and Haker like this.
  7. Reznor

    Reznor Overclocker

    Kakav whatsapp, kakav viber, telegram zakon :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
    kvaju likes this.
  8. zippoo

    zippoo Veteran foruma

    Na telegramu nema cenzure...nije to čaba rusko :D
    Koristim i to :D
     
  9. adsubzero

    adsubzero Komšija

    Za javne grupe idealno, a ne mora niko znati tvoj kontakt
     
  10. kvaju

    kvaju Komšija

    Telegram je miljama ispred ostalih messengera, idealan za file sharing, na poslu sam nagovorio ostale da ga koristimo, puno se brže neke stvari obavljaju. I za čudo jedno 30% kontakta je na Telegramu, napredak :)


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
     
  11. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Brazil.

    Viber ima ubjedljivo najgoru desktop aplikaciju.
     
  12. Reznor

    Reznor Overclocker

    WhatsApp tek sad uveo editovanje poruka, vjerovatno svi ste vec vidjeli, ali ja ga ne koristim pa mi novost :D


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  13. Qler

    Qler Veteran foruma

    Hmm, ja koristim Whatsapp puno više nego viber (jebi ga van BiH niko ne korsiti Viber :D ) ali nisam vidio opciju za edit...
     
    dams82 likes this.
  14. EL NINO CFC

    EL NINO CFC Veteran foruma

    Iskreno meni je i rijetko kad zatrebala, obicno se ispravim sa zvijezdicom u novoj poruci i to je to. Ali opet nije zgorega da se ima.
     
  15. dams82

    dams82 Komšija

    Kod mene zadnji update 22.maj, a izgleda da je ta opcija stigla 23. Maj, nije mi došao update za noviju verziju na Samsung. Inače ide long press na poruku I pojavi se olovka u traci za edit.

    Sent from my SM-G990B using Tapatalk
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Šta je sada best buy u ovom srednjem segmentu do 1000km
    Ima li neko neki prijedlog.

    Ja kontam pixel 7a ili Samsung a50 koji je već aktualan. Xiaomija vala ne bih...

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  17. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Najbolje Pixel 7a. Odlican telefon.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  18. Haker

    Haker Veteran foruma

    Definitivno za 950km
    ALI bateriju koliko vidim cuga kao lud tj nije neka sreća, to me jedino odbija..

    Sada koristim pixel 5 isto jedva 5h kada koristim mobilni internet bez njega 6h

    Sent from my Pixel 5 using Tapatalk
     
  19. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Baterija mu nije bajna, da (mada ne znam da je bas tako losa), za takvo nesto ti treba ili iPhone ili Android sa 5000mAh.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  20. zoi

    zoi Veteran foruma

    A50 serija ima dobru bateriju. Kod mene A52s odlično drži i dan danas. Trebalo bi da se neki aktuelno a5x serije može naći za oko 700 KM na olx.