Separate names with a comma.
Jedva cekam da probam. Kakvu konfiguraciju zahtijeva?
Re: Gasim mi se Kompjuter Probaj testirati racunar sa 3DMark-om,par puta. Moguce da imas problema sa hladjenjem pojedinih komponenti. Ako sve...
Koja je cijena,verzija,i je li cipovan?
P.S Jedina razlika izmedju SLIM verzija i starije verzije je u dimenzijama,a firmware se moze nadograditi?
Gledao sam tamo,ali nisu mi cijene bas najpovoljnije. Ima li ko ovdje da prodaje PSP?
Pozdrav Koliko se krecu cijene polovnih SLIM PSP-ova? Da li je moguce koristiti internet preko PSP-a i na starijoj verziji?
Gdje ima 80tka nova za 40 km?
Prodajes li u dijelovima? Koliko kosa samo graficka?
Ima li kakve sanse da mi posaljes njegov firmware?
Koji iPod imas?
Pozdrav Ja imam iPod Nano 8 Gb. Kada ga ukljucim na ekranu se pojavi pjescani sat,i stoji. Windows ga je prepoznavao kao ADFU device.iTunes ga...