Picoooka's Recent Activity

1. Picoooka replied to the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

Ma nije problem kroz koju godinu jer svakako nikada ne uzimam monitor ispod 3 god. garancije i to iz kimteca ili CT-a,ali meni je ovaj...

Jul 2, 2022 at 10:19 PM
  2. Picoooka replied to the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

I kod mene je Strix XG27VQ VA panel fasovo' totalni burn in i to task bar ostao sprzen :D mislim da sam vec pisao o tome,ali uglavnom VA...

Jul 2, 2022 at 12:03 PM
  3. Picoooka liked Qler's post in the thread Kupovina klima uredjaja.

Ma samo inverter, LG nije los, ja imam dvije, ali ako ces sebi i ako se planiras grijati, Mitcubishi samo, ja sam LG uzeo zbog nekih...

Jul 1, 2022 at 4:07 PM
  4. Picoooka replied to the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

Tesko da ti moze ijedan TV zamijeniti monitor jer skoro svi imaju ogroman input lag i response time. Ovaj je vrhunski TV kao i monitor...

Jul 1, 2022 at 11:01 AM
  5. Picoooka liked bhd's post in the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

Ovaj sam ja mjerkao od svih - 1080p, but +250 :D i onda kad vec dodjes tu onda mogao bi 2k, pa onda tu ganjas i tako :D haha...

Jun 30, 2022 at 10:53 PM
  6. Picoooka replied to the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

E taj Dell Alienware AW2521HFA je vec vrhunski monitor ko fura esports naslove kao sto su i VG259QM i VG279QM,a ti koliko vidim upravo...

Jun 30, 2022 at 10:52 PM
  7. Picoooka replied to the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

Pa ako ti je limit 400km onda i nemas nekog izbora osim tih modela koje si naveo pa u tom slucaju idi na Asus TUF VG249Q jer je IPS dok...

Jun 30, 2022 at 10:22 PM
  8. Picoooka replied to the thread Kupovina monitora - sve upite postavljajte ovdje.

Bez ljutnje,ali zamjenom postojeceg monitora ne vidim nikakav upgrade sa ta tri predlozena osim ako se taj nije pokvario. Neki upgrade...

Jun 30, 2022 at 9:33 PM