Unreal Tournament 3 Demo

Discussion in 'Igre i konzole' started by Pelikan, Oct 12, 2007.

  1. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  2. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Ni CoD4 nisam skinuo, a već UT3...sad ne znam šta ću ili to ili CoD :)
     
  3. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    CoD4 demo je nekih 20 minuta. A ovo mozes s botovima cijelu noc :p
     
  4. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Nisam ga ni skinuo, ne preigrao :)
     
  5. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Kazem sta je bolja opcija ako ne znas sta ces od ovog dvoje :p
     
  6. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Ma oboje ću ja, pošto sam ipak veliki fan CoD-a :D
     
  7. DC One

    DC One Aktivista

    Probah demo, igra djeluje jako dobro a jos i poprilicno fino radi na mojoj 7600GS, tako da za mene nema sna veceras :D
     
  8. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  9. Haker

    Haker Veteran foruma

    Naravno da radi kada se radi o UT3 engine-u koji je optimizovan do bola.
    Evo još skidam CoD4, nakon toga se odmah bacam na ovo. Nema sna mom PC-ju ovih dana 8)
     
  10. Esh

    Esh HWB

    evo i ja skidam, imam velika ocekivanja :) mozda da se ovih dana nadjemo i na nekom serveru, neka ekipa s hwb-a i sl?
     
  11. Vedo

    Vedo Moderator

    Moze, super!

    :mrgreen:
     

    Attached Files:

    • hehe.JPG
      hehe.JPG
      File size:
      6.8 KB
      Views:
      4,419
  12. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

  13. Esh

    Esh HWB

    veoma zahtjevna igra za igranje na visokim rezolucijama. na 1280x1024 kao moze i da prodje neki mainstream hardver, no za bilo sta iznad, potrebne su kartice iz 8800, odnosno 2900 serije.

    ovo me podsjeti tamo negdje na 99/00 kada su se kroz konzolu ili promjenu .ini fajlova vrsile razne optimizacije.. to nisam radio nekih 5-6 godina sigurno, ali evo epic potvrdjuje svoje obicaje pa je vrijeme za optimizacije ponovo :)

    vlasnici geforce 6/7 kartica ce primijetiti usporenje prilikom promjene oruzja ili respawna, a to se moze popraviti izmjenom parametra u UTEngine.ini; potrebno je otvoriti UTEngine.ini (My Documents\My Games\Unreal Tournament 3 Demo\UTGame\Config\UTEngine.ini) te naci liniju
    [Engine.ISVHacks]
    UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=False i promijeniti na UseMinimalNVIDIADriverShaderOptimization=True

    korisne komande (Tab) su jos i stat fps te stat net.

    prve impresije su pozitivne, mada mi je vehicle ctf poprilicno dosadan. igra dosta podsjeca na prvi ut, mada je opet malo presareno za moj ukus. igra je, naravno, vrlo brza i potrebno je odredjeno vrijeme navikavanja na brzinu kretanja i sam gameplay, pa pretpostavljam da ce ovim ww2 kamperima biti malo teze 8)
     
  14. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Probaj CTF igrat na serveru sa 32 igraca, dosta je zivlje nego na 16 ili 24. Na nekim serverima sam vidio i xx/128 al se nisam mogao konektovat. Nemoguce da moze podrzat 128 ljudi :|
     
  15. Vedo

    Vedo Moderator

    Ne mogu da vjerujem kako su optimizovali engine. Ona DM mapa (Japan sta li vec) izgleda fenomenalno (bas 'next-gen') a leti na 1280x1024 sve na max. :shock: Gameplay je takoder strava, igrao protiv botova i zabavno je pravo, a kako li je tek protiv pravih igraca..sve u svemu, demo za 5+!
     
  16. Haker

    Haker Veteran foruma

    Još ga nema na free zoni :roll:
     
  17. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Ima na news grupama :D
     
  18. Pasha

    Pasha Komšija

    Evo igram citavu igru UT3,on line je ludnica..
    Ljudi nisam spavao 3 dana,ovo je nesto strasno.. :mrgreen:
     
  19. Moncho

    Moncho Komšija

    fala bogu kada nekome pase, meni nikako, nikako da me natjera da odigram vishe od 1 mape u komadu. Sve mi djeluje nekako povrsno, imam osjecaj da se moglo daleko bolje to odraditi...Ali eto valjda oni bolje znaju od mene, zato su oni developeri a ne ja :)Dam joj jos jednus samsu da se pokaze pa cemo vidjeti... :)

    P.S.Ukoliko neko ima njemacku verziju igre, a nije bas na ti sa njemackim, postoji nacin kako da se ukljuci INT jezik. Interni, naravno mislim na english :)Pa ko voli neka izvoli. Googlanje :)
     
  20. Loki

    Loki Komšija

    Demo mi je xtra, jedva čekam cijelu da nabavim, i još kakav fin bliži server ...