AVG klinac-palac

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by monK, Oct 19, 2007.

  1. monK

    monK Komšija

    Kada uradim skeniranje s njim uvrsti mi pola ATI drivera kao kritične elemente! :?

    Virus identified Worm/Allaple.A

    Ukupno 57 kritičnih DLL fileove...Ovo mi se odavno nije desilo...

    Mislim google search stvarno potvrdi da je Allaple virus!!!

    Ima li neko iskustva, treba li ovo brisati...
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    Znam da znas reinstalirati sistem, tako da bi dobro doslo malo eksperimentisanja sa brisanjem .dll fileova 8)
     
  3. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    @daimmyo
    Progledao si. Nisi ni slutio kako je svijet danas opasan bez AV-a. :D
     
  4. monK

    monK Komšija

    LOL
    97 fileova...

    Nisam imao AV, samo firewall do sada...Ono, OK komp radio, ali vidim jedan se zavukao (ivchost.exe), ne mogu ga ukinuti...Pa da skeniram... :?

    Lud'lo!
     
  5. Zlatan

    Zlatan Komšija

    sve je relativno i individualno tj ovisi o tvojim potrebama i aktivnostima kojima se bavis na kompu, ali ja bi to ostavio...osim ako neces zbog eksperimenta...ja ,evo sace decenija ,visim na netu bez av samo firewall...i nemam nekih velikih problema....iako se rizicno ponasam npr posjecujem rizicna mjesta i slicno.... osim u par situacija...naprotiv problemi su uvijek dolazili kad sam u kratkim periodima instaliravao AV...tako da je po meni av veci virus od mnogih virusa...pogotovo je av smor na slabijim kompovima kao i za manje umjesne korisnike kompova(iako se katakad sa njim (na)pate i iskusniji)....
     
  6. monK

    monK Komšija

    Ono što se smjelo izbrisati izbrisao, nisam se smio usuditi da eksperimentišem...Računar mi je krcat bitnim stvarima, a nemam vremena da odradim reinstalaciju...

    Tako, za nekih 15 dana ću raditi total delete pa vam javim kako je prošlo brisanje zaraženih dll fileova...
     
  7. godzila

    godzila Novi član

    ma avg radi ludilo. care de si isao na xxx linkove a pa si pokupio dialere :D tamo se skupljaju dobri virusi ati driveri hahahah dobro je to kad je neko neiskusan.
     
  8. zele

    zele Guest

    AVG kao i puno besplatnih i crackiranih programa je smece u kompu...cesto je bolje neimat nista nego svasta...uzmite jedan AV program i platite llicencu i to je to...da imate neznam sta,pokupit cete smece ako idete na pirateriju a ako neidete,netreba vam ni AV...ja nemam nista i nikad nisam imao ni najmanji problem a komp mi je 24 sata ukljucen i MSN stalno ali ja nisam kupovao smece od kompjutori sta se prodaju po ovim balkanskim krcmama...imam laptop i to bez ono lap,stvarno je top...
     
  9. Vedo

    Vedo Moderator

    E moj bijeli Zele... :smt005 , prvi post pa odmah ROFLMAO
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    @zele... pozdrav! :) :)