Koju grafu za 600km?

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by Akradax, Oct 29, 2007.

  1. Akradax

    Akradax Novi član

    Pročitao sam toliko recenzija i čuo toliko mišljenja da više ne znam šta bi kupio.

    Molim vas preporuku za neku grafičku 600-650KM.

    Grafa bi trebala iči na asus M2V ploču sa x2 6000+ i 2GB DDR2 rama.

    Fala
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  3. Adi_k

    Adi_k Aktivista

    8800gts, cini mi se da je oko 600 km.
     
  4. artemis

    artemis Komšija

    Naruci negdje 8800gt,valjda ce doci za mjesec :)
     
  5. Akradax

    Akradax Novi član

    Ma raspitujem se po dučanima po Zagrebu i nemaju pojma kad če doči 8800GT a i bojim se da ne bude neko ludilo od kartice sa nekim čudnim konektorima :roll: (bas i nisam informatički potkovan) pa da moram još i matičnu kupovat na kredit.

    Šta je bolja opcija 8800GTS 640mb ili 2900XT 512?
     
  6. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    8800 Gt cekaj moci ce sigurno na tu plocu tj na svaku plocu sa PCIX 16X tako da za to ne brines... aizmedju GTS 640 i 2900 XT nema razmisljanja 8800 naravno, jer ta atijevka je preslaba u nekim stvarima cak i od 8800 320 Mb , previshe se grije i prebucna je.... tako definitivno 8800 GTS 640 ako neces cekati 8800 GT
     
  7. artemis

    artemis Komšija

    8800gt nema nikakve "cudne konektore" i radi nje neces morati kupovati novu maticnu.
    Brzo ce doci,a dere 8800gts i radeona :)
    A ako bas hoces sada kupovat onda 8800gts 640,mada ces se kasnije kajati.

    ps.obrati paznju na pravopis,upotrebu ć i č
     
  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Ja da sam na tvom mjestu poslušao bi Dog_Father-a tj ( tj oni koji su dali glas ) ZA! 8800GT a za 15tak dana će krenuti u prodaju i Ati-jeva HD 3800(valjda ). Naruči brate , blizu ti je Austrija , Italija... lično namjeravam uzeti jednu od ovih kojie sam spomenuo. Za svaki slučaj pogledaj i ovo https://forum.hardwarebase.net/viewtopic.php?f=10&t=9581
     
    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  9. TequilA

    TequilA Novi član

    8800GT
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Čekaj 8800GT
     
  11. nFare

    nFare Komšija

    Još jedan glas za čokoladu :lol: 8800 gt
    Čemu ba tolika žurba, gdje gori :wink: crysis će tek krajem novembra čini mi se
     
  12. maniac

    maniac Novi član

    8800 GT, a za HD3800 nisam siguran moze biti samo hype a moze se desiti i da je neka bolja grafulja, vidjet cemo....
    Bolje sacekaj malo, strpljenje se uvjek isplati kad je ovo u pitanju.
     
  13. snajper007

    snajper007 Novi član

    Ja ne vjerujem da ćeš se pokajati sa bilo kojom od 600KM.Ja sam danima razmišljao i kupio dvije 8800 GTS i kad sam vidio da ih nemogu iskoristiti izvadio jednu i na jednoj mi radi računar.Šta god da kupiš za te novce za nekoliko mejseci će izaći bolja i jeftinija.
     
  14. Akradax

    Akradax Novi član

    Hvala na savjetima, izgleda da ču pričekat tu mrcinu od GT-a.

    Samo da ju naši lopovi ne naplate miljone, vidio sam da je vani 250$.
     
  15. Moncho

    Moncho Komšija

    ~600 kmica tu kod nas.Znajuci nase lovatore to ce biti i predobro ako bude ova cijena, jer prevelike marze stavljaju nasi ovi 'trgovci' :smt006
     
  16. azzaro

    azzaro Aktivista

    8800GT ide za 220 eura, Austrija/Wien. Ako imas nekoga da ide gore, ustedit ces dosta love.
     
  17. R4ST4

    R4ST4 Novi član