Call of Duty 2(problem sa Direct X-om)

Discussion in 'Igre i konzole' started by painmaster, Jul 17, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. painmaster

    painmaster Guest

    Igrao sam COD2 normalno,dok mi se nije pojavilo ovo:
    Direct x has oncured a uncoverable error...
    Sta to znaci!Moze help,a nemam citeve(aimbot,wallhack..)100% :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
    MoLiM VaS OdGoVoRiTe!1!1!1
     
  2. iskusni

    iskusni Komšija

    Reinstalacije igre, instalirati najnovije drivere za grafu, najnoviji DX, najnoviji patch za CoD2. Probaj sve od ovoga što sam naveo i najvjerovatnije će proraditi.
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Očigledno si instalirao XP sa dx 9. Moraš izbrisati dx 9 (ako mogne) i ponovo ga insalirati. U protivnom : Instaliraj win xp (obični) i onda instaliraj dx 9.0c
     
  4. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    Moguće da imaš defektnu grafičku karticu...rhtdrbl i cijelu noc ostavi, vidi ima li ti kakvih greski (Stihoklepac :lol: )...

    AbU ZemZem

    I da, ako ti je starija kartica (nije DX9) onda igraj na DX7 i ne bi trebalo stvarati probleme.
     
  5. iskusni

    iskusni Komšija

    :lol:

    Vidiš da je čovjek napisao da je mogao igrati prije i tek odnedavno su mu problemi počeli. I čuj Win XP sa dx9 stvara probleme... Nikada nisam imao takvih problema.
     
  6. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ja imam neku verziju Win XP sa već instaliranim dx 9, officeom, firefoxom, service pack 2 i nisam mogao izbrisati dx 9 (vjerovatno je bila neka prijašnja verzija)
     
  7. iskusni

    iskusni Komšija

    DirectX se ne može izbrisati jer je sastavni dio Windows-a. Kod tebe je bilo problema jer taj ko je radio unattended setup, nije sve dobro napravio. A dx9 je sastavni dio SP2.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    reinstall igre, update punkbustera (ove neke nove verzije kradu neke resurse, tako sam cuo :eek: ), reinstall drivera od graficke, reinstall DX9 ( ima na hwb free da skines ). jedno je od tog, sve sam u kompletu uradio pa ne znam sta je tacno rijesilo problem :mrgreen: ( imao sam isti problem )
     
  9. cipal_agac

    cipal_agac Novi član

    molim vas neka mi neko pomogne..igram cod2 na slovačkim serverima posto nemam orginalnu igru..skoro svi koriste aimbot i nemogu nista
    dok nije bilo tih sranja dosta cesto sam bio 1
    molim vas ako iko ima mogucnosti poslati ga i ukratko objasnit sto sa tim aimbotom..ako ne neka me neko uputi di ga mogu sigurno naci..di god pokusam budale nedaju jer ocito samo s aimbotom mogu pobjedivati pa ne zele da se aimbot siri..molim vas upomoc..

    fala svima koji pokusaju pomoc
     
  10. Pelikan

    Pelikan Veteran foruma

    Prodaje Mobster :lol:
     
  11. Shenron

    Shenron Komšija

    A nemovu vjerovat sta citam :mrgreen: . Gori si ti sta igras na takvim serverima nego ovi sta chitaju. Gle, original CDkey kupis vec za 15-20KM i igraj koliko te volja na original serverima.
    Ja sam svoj kupio za 25KM, a sad ljudi prodaju CoD2 kljuceve jer masovno se prezali na CoD4, pa potrazi na netu malo...
     
  12. cipal_agac

    cipal_agac Novi član

    ok razumijem ali nije mi bas do nekog trosenja..znaci neznate za aimbot??jebiga kad nemogu na servere di nisu idioti..uglavnom ako iko ikako moze pomoc oko aimbota bit cu jako zahvalan..
     
  13. cipal_agac

    cipal_agac Novi član

    to je nikih 80-90 kn??
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Aimbot? :lol:
     
Thread Status:
Not open for further replies.