mx1000 kod nas :-)

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by Esh, Sep 14, 2004.

  1. Esh

    Esh HWB

    vjerujem da ste svi culi da je logitech predstavio mx1000 laserski mish, vec ga hvale na sve strane, a novost je sto se kod nas vec moze nabaviti (http://www.disti.ba), a mi trenutno radimo na testu mx900 (bluetooth) vs. vec spomenut mx1000..
     
  2. Shenron

    Shenron Komšija

    Nemogu se snac na toj stranici.
    Koliko dodje mx1000.
    Opasno sam se zagrijao za njega, i vjerovatno cu ga kupiti.
     
  3. syss

    syss Veteran foruma

    pa svi kažu da je jako opasan... kod nas košta 560kn to je negdje 75€.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    mislim da je i kod nas slican cjenovni rang, "disti" je distributer tj. ne prodaje krajnjem kupcu, ali situacija je jasna, izvrsis pritisak na lokalnog prodavaca i on nabavi od njih ^_^
     
  5. ming

    ming Veteran foruma

    mugda kaze da stize
     
  6. Lamagician

    Lamagician Komšija

    U Plusu: 135.8 KM (VPC)
     
  7. Esh

    Esh HWB

    pa eto onda, navali narode :D
     
  8. nodi

    nodi Novi član

    €68,95 kodnas :(
    Al mish izgleda jako i kazu da je ovo Mish Misheva..
     
  9. nodi

    nodi Novi član

    Aaah ja zaboravih da navedem da ima i lasersku preciznost..
    Al posto moja graficka takodje nije nesta extra ja mislim da cu se ipak spustiti malo na zemlju i uzeti sebi MX510 OPTICAL..
     
  10. Lamagician

    Lamagician Komšija

    Ne dam ja svog mx500 dok ne crkne (vjerovatno nikada) :)
     
  11. [tota]

    [tota] Aktivista

    Imam MX300 koji je savršen ali MX1000 to je iznad savršenstva. Moram ga kupiti a jedan od razloga su tipke (više ih) i bežični je a uklonjeni su neki mali nedostaci MX700 kao onaj cradle :))
     
  12. staljin

    staljin Novi član

    Svima koji kontaju kupiti ovaj mis i igraju puno preporucujem da procitaju ovo!

    Staljin
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    reko sam to već nekom u jednom drugom postu prije... ali možda netko nije vidio.
     
  14. staljin

    staljin Novi član

    Pa dobro ako si rekao ne znaci da ce svi korisnici ovoga foruma procitati tu tvoju poruku. Kao sto vidis to je bila moja prva poruka u ovom forumu, i ja nisam imao pojma da si ti to vec objavio. A ja ne znam zasto je uposte vazno to da si ti to vec rekao!? Fino je da to znas, i fino je to sto pokusavas pomoci drugima u izboru misa, ali nisi jedini u tome.

    Ja sam htio upravo taj mis da kupim. Imam Logitech Cordless mis i tatsaturu koji su sada 6 godina stari. Konto sam mjenjat i lomio sam se izmedju MX1000 ili komplet Logitech Cordless Desktop LX700.

    Ova informacija mi je pomogla da se odlucim za Logitech Cordless Desktop LX700, plus to sto sam procitao jedan test za misa (Cordless Click Plus!) u kojem autor govori da je mis tako dobar (RF tehnologija) da je tesko primjetiti razliku izmedju njega i MX1000.
    Kad skontam da ja imam 6 godina starog bezicnog misa sa kuglom, pa koji god mis da kupim bice PUNO bolji od ovog sto sad imam, a za 50KM ekstra dobijem i tastaturu. Pa sto da ne.

    Hajd u zdravlje.

    Staljin
     
  15. syss

    syss Veteran foruma

    eh nisam vidio da si novi... dobro došao!

    ajde samo sretno sa lx700!
     
  16. staljin

    staljin Novi član

    Hvala, i u buduce malo lakse sa tim frontalnim napadima :wink: .

    Staljin
     
  17. djambo

    djambo Aktivista

    to sam cuo i ja od jednog trgovca da je za gamere jos uvjek bolji izbor mx510 ili mx900
     
  18. staljin

    staljin Novi član

    Ja bih prije rekao da se radi o hard core gamerima. Ja moj muzejski bezicni mis nikad ne dizem. Tezak je ko cutuk :evil: Ma nije kontam ako samo kupim mis onda mi osta ova stara tastatura, a ako kupim sve mogu tastaturu i mis ili pokloniti nekome ili prodat za jedno 100-150 kruna ili 25-30 KM.

    Staljin
     
  19. syss

    syss Veteran foruma

    može bit da su to neki teški gameri, ali ipak kad kupiš miš za takve pare očekuješ da ne trza.

    kod mene je neki hibridni logitech paket tastatura cordless desktop optical black i miš cordless optical mouse... sve u crno-srebrnoj kombinaciji, bežični (tastatura sa novim baterijama hvata i do 10m), rade odlično i u office poslovima i u igrama, a što je najbolje to je bio neki OEM paket i koštao je ~35€... sa duracell baterijama! :)
     
  20. djambo

    djambo Aktivista

    Ipak vise vjerujem u zicu jer mi komp sluzi uglavnom za igre pa si planiram uzet mx310 ili mx510 ovisi kolko budem imo love.Zasad imam Logitech bt58 koji me jos uvjek dobro sluzi.