Zec u vis!!

Discussion in 'Igre i konzole' started by Sale, Dec 8, 2007.

  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    mislim da je mislio kada se iznerviras onda ima stete po periferiju ;)
    a ja ovu igru nemogu ni igrat radi misa,uvijek mi preskoci :(
     
  2. NAILS

    NAILS Moderator

    ma znam.. predpostavljao sam nego,.. staje to kod tebe na kuglicu :D

    sala mala ;)

    probaj promjeniti podlogu (a koje to To)

    inace.. ja sa mslupao svoj miš ima jedno 2-3 mjeseca.. MS industrijal.. nije na glasu ali je stvarno bio ekstra, nisam ni malo imao problema a koristio sam ga preko 3 godine.. da ga nisam slupao mogao bi on jos.. i za prvu pomoc uzmeme neki za cenera genius.. evo gledam sad u konzumu 8 marki.. vala za 8 maraka je stvarno dobar.. reko ako vec imas problema sa mišonjom
     
  3. Loki

    Loki Komšija

    Šta će ti sad radit'... :lol:
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Hocemo'l ovo malo zakljucavat?
     
  5. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

    @NAILS, loki i svi ostali koji na kraju nisu imali nulu...

    Nemoguće je da si imao toliki score...uvijek na kraju treba biti nula ;)
    Svako zvonce kad dotakneš povećava ti se score koji dobiješ na zvonce na +10
    Tako da je nemoguće da na kraju imaš neki drugi broj osim nule...
    Cheater (Photoshop) :lol:

    BTW, na Nailsovoj zadnjoj slici nigdje ne vidim pahuljicu oO
     
  6. NAILS

    NAILS Moderator

    opa imamo optuzbe.. znao sam da ce se neko buniti

    evo ti bez pahuljica:

    [​IMG]

    evo ti sa pahuljicama:

    [​IMG]

    kada tek padnes snijeg ne pada toliko ..i pritisnes print screen i pahulje se ne vide iza rezultata..

    sto se tice nule.. veze nemam, niam obrazao paznju.. ako jeste 10+ uvijek (mozda je gore 15+ ali nebitno) onda bi trebala biti nula.. ali malo procitaj moj post prije nego sto optuzis nekoga za nesto.. kada diodjes gore na jedno 22 000 da ti bude zvono onda ti vise ne broji zvona nego samo ptice,... e sad da ptice uduplavaju kosto je na pocetku imao bi "kamaru" cifara.. ali ovako ima samo 17 cifara i ne moze preko (barem meni nije) i rezultat se vrti u krug.. znaci ne moze biti 0 ili sta vec jer se sve brojke vrte

    u ostalom dodji do nivoa gdije ti ne broji zvona pa se sam uvjeri..

    a da.. da si mogao nebi sada nikoga optuzivao
     
  7. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Meni broji zvona i na milijardama, tako da ne vjerujem da je vama drukčije...BTW, NAILS, pravi na pravopis ipak je ovo pismen forum :)

    [​IMG]
     
  8. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Moze zadnja cifra biti i razlicita od nule. Kad dodjes do vecih brojeva, onda vise nista nema smisla. I ja sam imao rezultat u kojem zadnja cifra nije nula.
     
  9. NAILS

    NAILS Moderator

    ispade ja lazem ??? ok-- lazem..


    a sta ti Bogati znaci "pravi na pravopis" ????
     
  10. GW

    GW Moderator

    Možda preveliki brojevi ispadnu desno pa ne možeš vidjeti koliki score imaš. U tom slučaju neće biti nula zadnja na ekranu, a ti brojevi što gledate vam nemaju smisla jer ne znate koliko ukupno ima cifri.
    U tom slučaju se ne može reći koji je score od ova 2 veći. A ako se ne može reći koji je broj veći, onda se nema smisla takmičiti.
     
  11. NAILS

    NAILS Moderator

    GW, paaaaaaaa.. oba rezultata imaju 17 cifara.. paaa.. ako je prvom rezultatu prvi br 4 a drugom 8... pa valjda je ovaj drugi veci ??

    ne kontam
     
  12. GW

    GW Moderator

    Kako možeš biti siguran da ti taj highscore prozor prikazuje cijeli score? Pročitaj moj post polako i malo razmisli.
     
  13. NAILS

    NAILS Moderator

    GW, da.. do mone je.. izvini..
    ma iskreno to mi je prvo palo na pamet.. da ne prikazuje sve brojeve,... recimo fali 2-3 cifre.. ali onda "nidje veze"

    mahhhh,... nije vise bitno.. meni dosta i ovoliko.. samo meni je igra opustajuca tako da.. nekada kad je ponovo zaigram pokusat cu snimiti aparatom da ne broji zvona na odredjenoj visini i kako u stvari broji kad se ptica pokupi..
     
  14. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  15. GW

    GW Moderator

  16. NAILS

    NAILS Moderator

    hehe.. bio je jedan lik ..mislim na market.ba koji je prodavao tu igricu.. :D
     
  17. Sale

    Sale Aktivista

    aaaaaaaaaaaa..... kad nisam dobio infarkt.....uhhh

    obavezno poigrajte, makar malo :mrgreen:
     
  18. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Zar ima jos ljudi koji padaju na ovo?
     
  19. Sale

    Sale Aktivista

    ma da navedem one koji nisu probali :mrgreen:
     
  20. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Nista, evo i ja dosao u kvadrilione, nema nula :)

    Mislio sam pazi na pravopis :lol: ... Očigledno važi i za mene...