Prelaz u pjesmama

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by sgtPepper, Dec 25, 2007.

  1. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Kada sam bio u kafiću, neke su pjesme bile (nije važno koje), te jedna se ono kao završila (nije skroz), polahko ide prema zadnih pet sekundi, kada počinje odmah sljedeća pjesma, dok se ni ova prva nije skroz završila. Znači, interesuje me s kojim programom je ovo moguće ?
     
  2. ming

    ming Veteran foruma

    :lol: Winamp.
     
  3. GW

    GW Moderator

    Ovo bi moglo i u roflmao završiti.
     
  4. nFare

    nFare Komšija

    Jesi li se naspavao danas :mrgreen:
    Pa cak i Wmedia player ima Crossfading...
     
  5. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    hehehehehehehe LOl :D :D ROFLMAO 1 Vote :mrgreen:
     
  6. monK

    monK Komšija

    Ova godina baš plodna bi...živi mi bili...još mnogo godina...
     
  7. Thomas Angelo

    Thomas Angelo Aktivista

  8. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    like Thomas A. said... :mrgreen:
     
  9. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    mobster_1930-u, ti si meni [​IMG]
    ali moram dodati da to Winamp ipak bolje odradjuje od WMP-a...
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ja sam slušao sa WinMedia Playerom to x puta, ali nikad nisam znao za opciju (nije me interesovalo). Tek kada sam čuo, pomislio sam da je to nešto novo :)

    Edit: Imaju ovi playeri, ali nije to ono što mi treba. Treba plug-in za winamp, npr. ovaj :

    "The crossfade is made by analyzing sound level of the last seconds of the song to determine the best mix point, applying the level envelope curves to the beginning and end of the tracks.You can set different crossfading parameters for normal crossfade on track end and when you skip the track. This includes the mixing length so you can set the mix to 10%, 20%, etc.".