Gigabyte X38-DQ6

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by phactor, Jan 8, 2008.

  1. phactor

    phactor Novi član

    ...da li se moze kupiti kod nas i gdje?...

    ...usput koju bi ste MB preporucili (775 & crossfire)
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Uzmi najnoviji INFO i vidi da li se isplati uzeti SLI/Crossfire ;)
     
  3. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Ili jednostavno da malo prelista ovaj forum.

    Ukratko....
    CF ti se ne isplati ..... osim ako nemas hrpu para za bacanje :mrgreen:

    btw... GA-X38-DQ6 je preskupa matična...imaš dosta jeftinijih solucija...čak i onih jeftinijih sa X38 chipsetom.
     
  4. igor.g

    igor.g Komšija

    Ebiga covjek hoce najbolje, sigurno uzima komp do 3000milje.Mozes tu plocu il Asusovu koja po meni bolja,neznam sad kako se zove imas one deluxe verzije vidi na njihovoj stranici i imas gejmersku maximus formula koja kosta kod nas 420+pdv a podrzava 1600mhz FSB.A sto se tice CF i SLI batali taj shit uzmes jednu jacu karticu sacekaj mart kad izadje 9800gtx bice ja mislim i do 50% brza od 8800gtx a cijena joj nece prelazit 550-600$
     
  5. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    SLI uzimati je glupost na kvadrat, čak i za kompjuter koji vrijedi 5k KM .
     
  6. syss

    syss Veteran foruma

    i dalje se kladim u kompletan komp da taj gigabyte ponovo neće doživjeti van garantnog roka.
     
  7. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Asus P5K-E i vozi. Ako bas hoces pljunut za plocu, onda imas Asus P5E Premium ili tako nekako.

    Oko gigabyte-a dijelim misljenje sa sisom.
     
  8. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    a mozda covjek vec ima dvije graficke karte za CF ?
     
  9. phactor

    phactor Novi član

    @Stevie_Ray
    Gdje mogu nabaviti Asus P5K-E?...vidim Genelec ima u ponudi ASUS P5K SE, kakav bi to bio izbor(iskljucimo li Crossfire), i ASUS P5K (ukljucimo li Crossfire :))?...
     
  10. burner

    burner Aktivista

    Skoro svugdje. Nema ko ne radi s Asusom. Ako je i nemaju na stanju, naručiš je.
     
  11. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    P5K SE je los izbor, jer je ploca skresana P5K. P5K je ok, ali P5K-E je de facto P5K Deluxe sa par izbacenih stvari. Stoga je odlican izbor.