Globalnet , ubleha godine!

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by Nani, Jan 18, 2008.

  1. Nani

    Nani Komšija

  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    ovo me odmah posjetilo na onu recenicu "za seljaka nije zvaka" :D
    ovu recenicu bih prosirio sa sljedecim: "za seljaka nije tehnologija"

    kada kazem seljak, NIPOSTO ne mislim na covjeka iz ruralnih dijelova, nego na covjeka koji je seljak u mozgu!
     
  3. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    U biti, covjek koji je sa sela i nije seljak nego seljanin. :D

    Tako da to i nije grehota rec.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Kad su korisnici dovoljno glupi da trpe takva sranja, onda i ne zaslužuju ništa bolje. :!:
     
  5. zilo

    zilo Komšija

    Malo razmisli o ovoj izjavi.
     
  6. vnm_

    vnm_ Komšija

    evo jedan template quote da imate. mislim da je ovo vrlo korisna stvar.
     
  7. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    spora konekcija, losh support, nekvalitetna usluga

    sta reci osim dok je naivcina bit ce i njihaaaaaaaaaa
     
  8. NAILS

    NAILS Moderator

    i ovde u Ze nije moguce posjetiti forum, sranicu koji li vec djavo od kablovkog providera (mozda je cak i ovaj vec spomenuti.. veze nemam) nego naravno, samo njihovi korisnici..

    pa ne kontam koja svrha, ako se imaju na nesto pozaliti onda nebi koristili njihove usluga.. lopovluk pa haj

    i ja kazem, koji qurac koriste njihove usluge.. oni mogu umakati kablove u vodu pa da im prenose vlagu a ne "internet konekciju" a ti ako hoces to i placaj.. s druge strane i ne krivim ih.. mozda je to ljudima i jedini izbor.. ako ne mozes uvesti ADSL onda moras neki klinac

    ma.. ne mozes biti pametan, ali definitivno danas ne mozes dobiti nista za svoje pare a da te ne zajebu.. bilo da je olovka, cackalica, TV, mobitel.. a da ne spominjem racunare
     
  9. Nani

    Nani Komšija

    Covjece nisa bio u stanju poslije Nove da otvorim google kako treba, zapingam EPN-ov DNS server sa 100 paketa po 100kb i 1000kb i imam ping od 2000ms.
    Nema koliko mailova zalbe nisam poslao nisu bili u stanju da mi odgovore da se radi na problemu!
    Majmuni koji rade u tehnickoj podrsci skidaju preko user portova HD sadrzaj i zagushe cijelu mrezu i onda krivicu svaljuju na HS. Nisu u stanju da iskonfigurishu router kako treba a ne da vode racuna o korisnicima!
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    Ćek dok se Boško rega na HWB pa uleti u beef sa korisnicima :lol: Ovi na SuXu ne znaju ga otresti kako treba, ja sam spreman (vazelin, bonner) sve je na mjestu.
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    ja isto :D :D
     
  12. Loki

    Loki Komšija

    Hoćeš da ga zovem? Baš me interesuje kako bi to završilo... :D
     
  13. ming

    ming Veteran foruma

    Ma nema Gnet korisnika (svi odjavili konekcije :lol: ), po dosadasnjim obracunima HWB vs regani agenti raznih firmi ne vjerujem da bi se proslavio.
     
  14. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    [​IMG]

    i ja ovo placam

    ocito bolujem od sindroma glupog bosanca .... "neka ne talasaj", "ma bit ce bolje", "kako svima tako i meni"....

    da im se mame najebem
     
  15. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    pa sta to ti koristit, dial-up ili cable? :lol: :lol:
    i dial-up je brzi od toga :D
     
  16. elma23

    elma23 Novi član

    bezobrazluk pa hajd
    samo neka se para nahapat i to je to
    ne znam stvarno za taj Gnet nisam cula zaista
    ja sam do skora bila na dial-up al mi se nikako nije isplatilo placas dosta a malo dobijes
    jedva sam cekala da jaran od mog brata "dovede" bezicni net koji je puno puno brzi od postojeceg kojeg sam imala
    nije neka reklama al zaista smo svi i vise nego zadovoljni, sa konekcijom naroicito, da ne pricamo o ostalim uslugama
    prikljucak je samo 70KM a ustvari to je samo potrosni materijal od kojeg oni naprave antenu kablo od racunara do antene i neki TL-WN550G/TL-WN551G 54M Wireless PCI adapter
    neogranicen upload neogranicen download placas samo mjesecno brzinu koju zelis
    meni je super
     
  17. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    ma ovo je bilo od epn-a... global se lafo popravio ovih dana al sve je to na kap uzimaju od nadprovajdera a razvuku na 5000 korisnika link od 10mb .... a u medjuvremenu lupaju pare i gazda im zgrce milione...

    nije problem u milionima al makar daj ono sto placam ni vishe ni manje...