Zna li neko ?

Discussion in 'Internet provideri, umrežavanje i web servisi' started by _Extra_, Oct 12, 2004.

  1. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    skino sam msn messenger 7.0 (beta). instaliram ga, pocne da sing in , onda me pita hocul novu verziju ja idem yes ( jer ako idem no onda me izbaci ) onda on skida jedno 30 sec. Kad zavrsi pita me hocul da instaliram MSN messenger singed on 1.6 2004 . Ako odem na yes on pocne da instalira msn 6.2 , ako odem na no pise " MSN messenger Beta could not download and verify the updtae file" i sta sad . Imal neko msn 7.0 i odakle ga je skino nek mi da link . PLS !
     
  2. vnm_

    vnm_ Komšija

  3. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    Pa i ja sam ga odatle skino !!! Al pise ono gore sto sam napisao !?!?!?!
     
  4. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    Oj gluposti ? kad instaliram msn 7.0 i podem sing in on me pita hocul da skinem new version i moram otici yes . Ja odem yes ono se ipsuni istom nova verzija msn 6.2 . Oj gluposti ? Ne kontam , ako neko konta neka mi objasni !!
     
  5. syss

    syss Veteran foruma

    nije da sam ikad koristio msn, ali ti koristiš verziju 7.0 koja je beta, pa je logično da ti on nudi posljednju offical verziju... zašto si zapeo za tu beta verziju? jel ti sve radi na staroj? ak radi, čemu mijenjati?
     
  6. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    pa zar ti nemas MSN ? Pa sta koristis ? ma nako hocu 7.0 , al ako nemoze nema veze ?
     
  7. syss

    syss Veteran foruma

    naravno da nema... da ti pravo kažem, kaje uopće msn? :)
     
  8. Shenron

    Shenron Komšija

    Meni MSN (6,2) ovih dana neradi skoro nikako (ne samo meni i jos jednoj frendici). Nece da se logira nikako..a ako se uspijem logirati nemogu nikome poslati poruku niti primiti poruku od ikog...:(
     
  9. strawa

    strawa Aktivista

    i meni isto tako, ocito neki problem s njihovim serverom, nema sanse da se logira
     
  10. AggressoR

    AggressoR Aktivista

    ma citav msn u zadnje vrijeme zeza. izgleda su im serveri previse optereceni
     
  11. Esh

    Esh HWB

    ma kod svih je bio taj problem u pon na utorak..
     
  12. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    ma pustite msn 6.2 on ponovo radi a imal ko msn 7.0 nek mi da link . :alien: PLS
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja cu cekat da me MSN sam upozori da moram skinuti novu verziju...nevjerujem da 7-ca donosi nesto revolucionarno.
     
  14. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    CraZy je dosad jedini reko nesto pametno. :wink:
     
  15. Esh

    Esh HWB

  16. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    ma necu bezveze da skidam , cekacu ko CraZy dok mi 6.2 sam upozori da skinem novu verziju ! Al hvala puno ! :D
     
  17. syss

    syss Veteran foruma

    šta je onda ovo gore što sam ti reko odmah?!
     
  18. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    Pa upravu si ! SySS :wink: