Koju od ove tri ploce...

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by amkan, Oct 13, 2004.

  1. syss

    syss Veteran foruma

    nemoj tako oštro, čovjek još uči :)
     
  2. Esh

    Esh HWB

    a gle, ecs je pravio fakin dobre ploce za entry-lvl trziste koje su se kasnije kroz razne modove i sl. mogle pretvarati u uber zvjerke.. jos nesto, pitam se da li je iko upoznat sa cinjenicom da sis ima izvrstan hd kontroler?
     
  3. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    ja sam prije furao sis sa intelovim procesoima i pokazao se puno bolji od izvornih intelovih chipseta, a vjerujem da je tako i danas. da, imaju pa skoro najbolji hdd kontroler na trzistu.
     
  4. _Extra_

    _Extra_ Novi član

    I know that !
     
  5. Shenron

    Shenron Komšija

  6. ming

    ming Veteran foruma

    ma nije stabilan kod mene
    - a usput momak hoce da kloka a za to nije ecs
     
  7. Shenron

    Shenron Komšija

    Ja sam spustio memoriju na 185Mhz...nisam htio riskirati :)...Jest da je DDR433 al neznal dal bi radila na DDR450.
     
  8. ming

    ming Veteran foruma

    hehe memorija mi nije problem samo ovaj pasivno hladjeni chipset
    IMAL IKO KAKAV KULER AKTIVNI ZA NORTHBRIDGE :evil:
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    ja sad bacam svoj aktivni (tj. ne bacam, ostavljam ga radi garancije) i uzimam pasivni zalman za nb, tišina je ipak uvjet :)

    da ne kažem kako ovaj pasivni skida 5-10C bolje od aktivnog na abitu.
     
  10. ming

    ming Veteran foruma

    ma ja bih ga uzeo nego nema kod nas nikakav
     
  11. syss

    syss Veteran foruma

    pa uzmi neki mali vent (sa 486 kulera recimo) i stavi na pasivni... a zašto ti treba? pa i kod mene je 220 fsb sa default voltažom i nema nikakvih problema (bez obzira što je ovaj aktivni smeće).
     
  12. ming

    ming Veteran foruma

    ma sta ce mi to
    imam ja uperenu osamdesetku treba mi BAKARR
     
  13. syss

    syss Veteran foruma

    uf stari... ima kod nas thermalrightovog nb bakra za ~30€ bez venta, pa tko voli... uglavnom trebo bi znat da je bakar bez venta lošiji od aluminija, aluminij brže disipira toplinu.
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    Zalman je super :). Ja sam ga mislio uzeti.