EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. kaiser

    kaiser Aktivista

    de ba stevie, kako vec osvojena
    a kako ih je samo sokirao semih sa onim golom
    ma svaka cast, odoh slavit
     
  2. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Hajde, Turska je sasvim slucajno prosla u poduzetke. U drugom poluvremenu su rvati imali nekoliko jako dobrih prilika i sveukupno daleko bolju igru.

    Turci su zaigrali tek u produzecima, jedino se tad mogla vidjet nekakva igra.
    Upravo to velim.

    Gol postignut u 119" minuti je defakto pobjeda. A sudac je produzio igru, igralo se minut duze nego sto je trebalo.
     
  3. zilo

    zilo Komšija

    Ali Turska je u polufinalu, haha. 8)
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Kaze haver u Sarajevu se formirala neka kolona automobila sa zastava, slave pobjedu Turske. Smijesno.
     
  5. kaiser

    kaiser Aktivista

    ma ja sam probudio komsiluk kad je dao go lik :smt005 :smt007
    pa evo trenutno sada je vatromet :smt007
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Posteno, gleda se ko prodje. Bice dobro polufinale u smislu ko ce napravit presudni kix, Jens Lehmann ili Rüstü Recber. :D
     
  7. Esh

    Esh HWB

    I to ti se ne cini kao neki cirkus?
     
  8. zilo

    zilo Komšija

    Ma ubice ih Njemacka. Turskoj ne igra pola ekipe, sto zbog kartona sto zbog povreda. :)
     
  9. artemis

    artemis Komšija

    Ovdje u Ze su slavi i puca ko za novu godinu :lol:
    Svakakvih čudesa kod nas
     
  10. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Jos nesto, Hrvati bez ijednog zutog, Turci 4 komada. Jasno je tko prljavije igra. :lol:
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    Pasha moj solidni :lol:

    BTW I u Sa se slavi
     
  12. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Jasno je bilo za koga je sudija navij'o. :smt006
     
  13. Shenron

    Shenron Komšija

    A turci imaju srece malo i previse... nadam se da ce ih Njemacka razbit i polomit im noge i zabit najmanje 4 gola... :evil:
     
  14. Esh

    Esh HWB

    Nadu za bolje sutra mi daje samo ovo malo raje na forumu, ovo ostalo sto 'slave' je cirkus pravi.
     
  15. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Je, nakon sto je pustio Turcima onaj zadnji napad. :lol:

    Ova me utakmica podsjeca na ono kad je Hakkinenu u Barceloni bolid stao 200m prije cilja, sa 40s prednosti ispred sumahera. Jos da mi netko kaze da je tad msc zasluzeno pobijedio, bio bih se spreman fizicki obracunat. :smt003 :lol:
     
  16. kaiser

    kaiser Aktivista

    pa kakve to molim te veze ima ko je prljavije igrao :?:
    i sudija jos bio naklonjen hrvatima, pa fifa je totalno fulila, cuj talijan da sudi
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Ne moze bit gore od one utakmice Spanija-BiH, to je bio rekord:)
     
  18. zoi

    zoi Veteran foruma

    smjesno je isto tako sto u vitezu kada hrvatska pobijedi izadju "hrvati" i napadaju druge -.-'

    @artemis:kako gdje,oko mene niko ne slavi,mozda neku privatno,ali da se izlazi i tako ne,NE.

    meni svejedno bilo,jedva sam cekao da se utakmica zavrsi,dosadna pravo...
     
  19. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    nemoze biti jasnije za kog je sudio , poraz je poraz stevie prihvati ga, a od njemacke ce izgubit ko velki :lol: :lol:
     
  20. Esh

    Esh HWB

    Ne radi se o tome ko za koga navija, vec o tome koliko ljudi mogu bit besposleni. Licno mi je velika sekiracija kakav ce rezultat biti i kako ce se osjecati 22 covjeka na terenu koja su teska 200 miliona eura.
     
Thread Status:
Not open for further replies.