Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

ming Veteran foruma

Turska mjenja domenu u .it :lol:

2. zilo

zilo Komšija

Nekome je smijesno kad se u BiH slavi pobjeda Turske, a nekome kad se u toj istoj BiH slavi pobjeda Hrvatske ili neke trece drzave. :)

3. Stevie_Ray

Stevie_Ray Veteran foruma

To apsolutno, ona od sinoc je bila daleko bolja. Mislim 0-0 je bilo nakon 118 minuta igre. :lol:

RvaCka je mogla imati 4-0 da su bolje realizirali sve one silne prilike. :lol:

4. Esh

Esh HWB

Pa u cemu je razlika onda?

5. zilo

Ni u cemu. Poenta je da o tome ne treba raspravljati uopste.

6. artemis

artemis Komšija

Zoi,ovdje u centru posmatrano iz Londže kod jarana, kolone trube i trube.

Esh HWB

Zakljucujemo raspravu oko trubadura, nek trubi ko hoce kad nema sta pametnije. Dalje pricamo o nastavku prvenstva pa nemojte da bezze brisemo.

9. XTRage

XTRage Veteran foruma

Normalno da je zasluzeno, hoces da se bijes :smt005

10. zoi

zoi Veteran foruma

nadam se da ce sutra biti bolja utakmica,iako ne ocekujem nesto puo bolje,osim vise golova.holandija uvali tricu rusima,i to je to :) pa makar ce dati u 90minuta barem jedan pogodak :D ko ono igra zadnje cetvrtfinale?

14. Stevie_Ray

Pazi, tad sam razbio vrata svoje sobe. Cisto da ti ilustriram koliko sam bio ljut.

Glede nastavka prvenstva, izmedju Svaba i Turaka, rekao bih da ce Svabe prevagnuti, pogotovo kad se vidi forma na prosloj utakmici. Turci su danas bili ocajno losi, cista sreca ih je izvukla. Ako ovako budu igrali protiv Svaba, lose im se pise.

Sto se tice Nizozemske, komotna pobjeda, nista manje ne ocekujem. Pa onda u finale.

15. ming

Ja ne stavljam pare ni na jednu repku, mnogo je faktora sa strane koji mogu da pomute rezultat.

16. zoi

volio bih finale njemacka-holandija pa da bude dobra utakmica i da holandjani na kraju dobiju :p

17. artemis

Klađenje je ćorav posao. Rusija i Turska u finalu :lol:

18. XTRage

@stivi: ali sam se ja smijao :mrgreen:

19. NAILS

NAILS Moderator

Koma je turska igra ali svaka im cast na preokrenutim utakmicama. Jedna preokrenuta je sreca, dvije su cudo a treca preokrenuta je no coment.

Naravno, kada bi turci protiv svaba igrali u punom sastavu, imali bi 20% sansi ali sad kako ce izaci sa ž sastavom, mislim da ce utakmica bit tragedija.

A tekma je bila toliko dobra da sam odgledao komotno "rode".

---------

I da, ne mogu a da ne kazem. Igraju Iran i Irak a neredi u Vatikanu.. jesmo LOL sa velikim L

20. selvin

selvin Moderator

Nisam navijao ni za jedne, utakmica je bila zesce sranje, 3 i pol prilike na utakmici.. Ali mi je ipak draze sto je Turska dobila, valjda sto je Hrvatska povela, a ja htio penale.. :)

Holandija - Rusija.. Pa mozda i ne bude bas tako lahko za Holandiju kako svi ocekuju.. :wink: