EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Joj kako me nerviraju ove seljanke na ovom Euro 2008 programu :x Nisu nikad u zivotu citavu utakmicu odgledale a nesto glume :x
     
  2. Esh

    Esh HWB

    Ma volio bih samo da je Njemacka pobjedila jer je Baha navijao za Spance :)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Nema veze, ne smeta neki honorar sa strane. Fino su ti rekle, nakon tri mjeseca horora, zavrsili smo s njima :)
     
  4. kaiser

    kaiser Aktivista

    odlicna igra spanaca, svaka cast
    a sto se tice ovih viditeljica bio je dobar clanak u prosloj EXTRA-i o tome, djelo tomislava
     
  5. vnm_

    vnm_ Komšija

    hvala bogu pa su svabe prenosile utakmice na ard-u i zdf-u. bahe mi je na vrh glave, a emela i ova druga krava zrace simpaticnost kao prosjecna guta kucne prasine.

    spanci bolji, nema price.
    lehmann je loptu igrao na samoj ivici sesnaesterca, i zato nije dobio crveni.
    penal za svabe, budimo realni, zbog onoga se ne svira u finalu, a tako su rekli i na njemackoj televiziji.
    da svabe nisu imali sanse nije tacno, samo ih nisu koristili jednako dobro ko u cetvrt- i polufinalu.
    sta su se spanci nafulali dobrih prilika na citavom prvenstvu govori samo protiv njih.

    sve u svemu dugo losije finale gledao nisam.
     
  6. selvin

    selvin Moderator

    Mozda zato sto je tvoj tim izgubio.. :D

    Utakmica nije bila uopste losa.. barem sto se tice Spanaca, njihove igre, prilika i pokazali su Nijemcima da ona izreka ne vazi :)
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    spanci razvalili svabe ko beba zvecku. tekma nije bila losa i sto kaze selvim nije se svidjela samo navijacima njemacke.

    i da se zna nisam navijao ni za njemce ni spance.
     
  8. selvin

    selvin Moderator

    Preimenovao si me, nemoj tako imam unikatno ime :)
     
  9. vnm_

    vnm_ Komšija

    pa dobro, neko uziva u utakmicama gdje dobro igraju obje ekipe pa mu je na kraju svejedno ko pobijedi, a neko je neobjektivan pa govori da utakmica nije bila uopste losa jer je jedna ekipa igrala dobro a druga ispod svojih mogucnosti.

    :smt006
     
  10. zilo

    zilo Komšija

    Dzaba im i titula kad oni nas ne mogu da dobiju, a da nije sudija ne bi nam mogli ni bod uzeti. :mrgreen:
     
  11. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Potpisujem. :smt003
    Uglavnom bezvezna utakmica, spanci jesu bolji bili ruku na srce, i zao mi je sto je Njemacka izgubila. Rezultat se gleda naravno, ali zaista nisam ocekivao ovako nizak. :|
     
  12. Zombie

    Zombie Aktivista

    Konacno i ta titula Spancima, sve super, sve za pet...Vamos Furia Roja :p
     
  13. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    mozda je i bolje sto su španci dobili..sada ih mozemo oderati u kvalifikacijama za SP 2010, i hvaliti se kako smo oderali prvake Evrope :lol:

    nakon ovog EURO-a, razmisljao sam o stvarima koje bi UEFA trebala malo promijeniti, a koje meni licno idu na..nešto:

    -trebalo bi zabraniti "igranje na vrijeme", nesto u čemu su Španci i Talijani dobri...npr. kada vodi ekipa 1:0, pa pocnu igru u zadnjih 15-20 min, razvlaciti k'o slinu (ovo se pogotovo odnosi na golmane - odmah im treba crveni spucati, pa mu vise nece nikada pasti na pamet :) )
    -trebalo bi puno ostrije kaznjavati one sto se vise valjaju po travi, nego sto igraju...koliko puta sam gledao kako igrac protivnika malkice zakaci za, npr., lijevo stopalo, a ovaj se valja po podu od bolova i drzi se za desno uho :D

    -trebalo bi ukinuti ofsajd, kako bi bilo vise golova :lol:
    (dobro, sad sam malo pretjerao :D)
     
  14. ming

    ming Veteran foruma


    Koliko sam ja vidio sinoc, zadnjih 20 min svaba nije bilo ni na mapi. Nisu izasli sa svoje polovine.
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Guus Hiddink novi selektor reprezentacije BiH.

    :smt003
     
  16. selvin

    selvin Moderator

    Munib Usanovic je na press konferenciji rekao da novi selektor mora biti Bosnjak, tako da nista od toga.. :smt003
     
  17. ming

    ming Veteran foruma

  18. Esh

    Esh HWB

    Sirok je to pojam, mozda bude i onaj Fatih.
     
  19. Zlatan

    Zlatan Komšija

    ne ne ni govora, fudbal bi se preporodio sa ukidanjem ofsajda, ne toliko zbog vise golova koliko bi se manje sjeckala igra i ponistavale dobre akcije, jos kad bi uveli pravilo 'faul -zuti karton', e tad bi to bila igra za pariti, oci gdje bi vladala tehnika i kombinatorika, a ne ovaj ciganluk kao sad, covjek ga predribla, kroz usi mu provuce loptu, a ovaj ga samo pokosi ili ga za majicu povuce i tako zaustavi i jos ne dobije ni karton radi toga!!?? pa to je zesci papanluk...
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Cuj ukinut ofsajd. Pa najveci strijelci u historiji fudbala bi bili neigraci poput Filippa Inzaghija. Ja ne znam da je on ijednu utakmicu odigrao a da nije 3 puta u ofsajdu bio. Samo cekat loptu da je golman dobaci i go, yebo takvu igru :?
     
Thread Status:
Not open for further replies.