EURO 2008

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Nani, May 24, 2008.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. zoi

    zoi Veteran foruma

    svi bi mi vjerujem voljeli gledati holandiju ili rusiju(onu protiv holandije),ali ne moze,na zalost ;)

    jedino sto treba promjeniti je to da se fudbal ne igra za pare nego za zabavu,sta ti ga ja za nam sta vec :D
     
  2. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    e da ne bi bilo cekanja lopte i davanja golova, mogao bi se broj ofsajda u toku jedne utakmice ograniciti na 3, po ekipi :)
    svaki naredni se svira
     
  3. selvin

    selvin Moderator

    Vec vidim naslov u novinama "Zguuz Hiddink izajica ruskog naroda - BiH u finalu bolja od Rusije" :mrgreen:
     
  4. zilo

    zilo Komšija

    Pretjerujes. ''NEIGRAC'' Filippo Inzaghi je najbolji strijelac UEFA takmicenja svih vremena, sa 63 gola.
     
  5. selvin

    selvin Moderator

    Prosjecna udaljenost sa koje Inzaghi daje golove je 2,54m :D
     
  6. zilo

    zilo Komšija

    To uopste nije bitno. Ako cemo po tome gledati onda su Nistelrooy, Inzaghi i Gerd Müller klocevi.
     
  7. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Inzaghi je igrac sretan ko niko. Jel on ima tespihe u dzepovima il sta, ali ja mislim da on pola tih golova dao slucajno. :lol: Salim se malo, ali on stvarno visi u ofsajdu. On po meni nema neku zavidnu tehniku nit trci puno. Samo ceka hloptu i cusne je u go :?
     
  8. kaiser

    kaiser Aktivista

    to ti se zove TANJIRAS, oni samo cekaju da im sve neko uradi pa da ga uvale
    eh sad jedini tanjiras koji se trudio i davao dobre golove je Gerd Muller, lik je 99% golova dao iz sesnesterca a 95% od toga iz peterca, ali su extra golovi
    a inzaghi-nafaka zesca igrac ali dobar
    edit:
    nece jos dugo, RAUUULLLL :lol: 8)
     
  9. Amash

    Amash Aktivista

    Suludo je raspravljati o Pippo-u, on radi ono sta mu je posao tj. daje golove, ma kako god to smijesno ili zalosno radio. De recite ko od nas ne bi volio da imamo jednog takvog golgetera u reprezentaciji ili npr. golmana na golu koji je smotan ubi Boze ali eto opet mu niko ne moze zabit gola. Na kraju zar se ima sta diskutovati o igracu koji je u 537 nastupa dao 256 golova. Mnogi "bolji" igraci ne uspiju sakupiti 256 nastupa u, po mnogima, najacoj ligi(Serie A), a kamoli toliko zabiti.
     
  10. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    :lol: :lol: :lol:
     
  11. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    zasluzena titula spanije , sve je uttakmice dobila . neke rece Njemacka nije igrala u skladu sa svojim mogučnostima , pa brate ja misli da im spanci nisu dali sanse ...
    rofl za off-side , i da ga ukinu bilo bi manje golova nego sada , zadnja linija bi stajal odma ispred golamana , na koji metar isped njih veza i samo bi napadaci isli u napada :lol:
    Ne volim ga ni ja , ali reci da je Inzaghi los igrac je nigdje veze .
    i to za najače lige , nema toga sve sto to vrti u krug malo ovi malo oni ... Valencija dva finala LP proslu sezone jedva izvuice guzu u primeri , big spending lazio ... italijani su mi samo mrski radi ovog stimanja , pa nema ekipe da nije bila izbačenena u neku nizu seriju ... Milan kaznjen za cheting i iste godine osvoji LP , mislim lijep primjer za ugledat se :D
     
  12. Pasha

    Pasha Komšija

    Inter nikada nije ispadao u nizi rang..
     
  13. Amash

    Amash Aktivista



    European Cup and Champions League records and statistics

    UEFA Cup records and statistics


    U prethodnom postu sam namjerno rekao: "po mnogima, najacoj ligi", da bih izbjegao komentare tipa nije-jeste itd. Ali evo sada da dokazem da je najbolja, najjaca liga, da ne bi bilo nikakvih daljih rasprava.
     
  14. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Ja mislim da svako zna da je Premiership najjaca liga u Evropi, bez obzira na tu statistiku. Ako nista, u Engleskoj se po meni igra najljepsi fudbal. :D

    Malo sam uvecao stvar jer ga ne volim :lol:
     
  15. zilo

    zilo Komšija

    BiH Premier liga je najbolja u Evropi. Bez obzira na sve te statistike, u Bosni se igra najljepsi fudbal. :smt002
     
  16. Amash

    Amash Aktivista

    Ovo sto si rekao je za ROLF teme, ali nebitno. Ako necemo gledati statistiku onda cemo vjerovati u mitove a necemo svoje misljenje zasnivati na cinjenicama. Prema tome Njemacka je pobjedila u WWII bez obzira na kolosalne gubitke , Italija je osvojila Euro 2008 bez obzira na sinjocnji rezultat, Planeta Zemlja je ravna ploca bez obzira sto je elipticnog oblika itd. itd. :roll:
     
  17. selvin

    selvin Moderator

    :smt005 :smt005 :smt005

    Tema je pravo sazrela za lock.. :wink:
     
  18. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    ma jasta je :D
    pa Inter , Roma , Milan ispadose od engleskih ekipa a da nisu gola dali :lol:
     
  19. zoi

    zoi Veteran foruma

    pa brate dragi kad UEFA proglasi Englesku ligu najjacom,sta se dalje ima raspravljat :)

    za euro steta sto je bilo lose finale,ali je i pored toga prvenstvo bilo super.
     
  20. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Prema statistici, trecina zrtava WWII su bili Sovjeti. Da li su izgubili rat?
    Ne.

    Povlacim se iz daljnje rasprave, tema ionako zrela za lock. :)
     
Thread Status:
Not open for further replies.