iPhone Movies

Discussion in 'TV, Hi-Fi, telefoni, tableti, satovi, IoT oprema' started by Bumbe, Sep 21, 2008.

  1. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Evo skinuo film onaj Mummy najnoviji i super sve ozgleda na telefonu al sad me interesuje kak cu ubaciti prevod na njega ?
     
  2. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  3. einlanzer

    einlanzer Aktivista

    Da, ja sam na Touch isao hard subove - druge nema, vidi ako imas jailbreakovan iphone, mozda i postoji koji player koji pusta externe titlove, dunno.
     
  4. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Ako nastelis da ti QuickTime vidi Xvid/avi (Na Macu to dobijes sa Perian-om, za Win valjda treba takodje neki drugi codec) tada kad pokrenes .avi uz koji imas i .srt, mozes iz QT (Pro naravno) "file/export 4 iPhone" i dobices .m4v koji ima "zalijepljen" subtitle (Bar na OS X bude zalijepljen).
     
  5. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    hmmm evo nasao sam program i ev sve super vidi se dole prewiev imaju subtitle u filmu al ima opcija save a koda nefunkcinoise...hmmmm
     
  6. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Postoje igracke ala "subtitle merge" kod kojih se mozes igrati i sa fontovima, velicinom i bojom istih...licno mi ovo sto QT uradi sâm - savrseno odgovara. Malo veci font taman pase...

    Daj nam vise info-a o toj app. sa kojom pokusavas. Sta bi znacilo to "kao da ne funkcionise"? Ima li mozda export? Zeljeni file bi trebao biti .m4v sa h264 codecom, e sad...
     
  7. Bumbe

    Bumbe Aktivista

    Nasao program koji se zove movies4iPhone samo skines ,pokrenes ubacis i vidis sve jasno stavis film i prevod imas dvije one tabele tu odaberes i eto i ides convert i to je to