Brothers in Arms Hells Highway - OUT

Discussion in 'Igre i konzole' started by Alibegovic, Oct 8, 2008.

  1. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Žali Bože para za struju, koju je trosio komp dok sam skidao igru. :smt003
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Lakse malo ilegalci. :roll:
     
  3. zoi

    zoi Veteran foruma

    ozbiljno?koliko ti je otislo?0,2-0,5KM?

    a orginal igra oko 80KM?

    ima li sta pozitivno u igri? :smt003
     
  4. pac

    pac Komšija

    Vrijedili halaliti struju za ovu igru? :lol:
     
  5. Moncho

    Moncho Komšija

    Ja nisam uspio nista naci da valja u igri. No mozda krivca mozemo traziti u tome da je cod napravio zomibia od mene koji igra cod od cod1.3 patcha pa sve do dana danasnjeg, pa ja ne mogu naci nista pozitivno u BIA-i.Ko ce ti ga znati :)
     
  6. Vedo

    Vedo Moderator

    Naleti do mene- halal ti igra :D
     
  7. MisterYES

    MisterYES Novi član

    Meni je u ovoj igri sve bolje nego sva cetiri COD nastavka do sad zajedno, (to vazi i za prvi nastavak BiA cak), a na COD-u imam sati i sati/noci i noci igranja tako da znam sta govorim :)

    Najmanje je bitna stvar kako puske izgledaju kad je ovakva igra u pitanju. Pogledajte samo puske u H&D2...u COD-u su puske pretjerano usminkane, filmski, nerealno djeluju...ako se vec toga doticemo. Meni je ovo najljepsi Garand koji sam do sada vidio.

    "treba vjecnost da naciljas svabu, posebno na vecoj udaljenosti." - nisam znao da vjecnost traje 1 sec :) Ili je samo do mene?

    A i samo je WW2/tema ovih dvaju serijala zajednicka stvar...sve ostalo su dva svijeta, tako da i nisu bas za poredjenje u detalje. Mozemo radije govoriti o razlikama BiA kec i 2.

    Svi bi trebali probati prvo pa sami procjeniti, ako pocnem navoditi sta mi sve valja...otegnuce se dosta :)
     
  8. Haker

    Haker Veteran foruma

    Ovo je odlična igra. Samo mi smeta ovo šta su pokupili od CoD.a. dakle upuca te par puta pocrveni ekran ti čučneš i ustaneš kao nov. Šteta što je port konzole i to se vidi na svakom ćošku ali igrivost je na nivou i atmosfera. Ovo je najljepša igra sa UT3 engineom
     
  9. jeretik

    jeretik Komšija

    Ja mislim da je to COD pokupio od njih.
    Ako se dobro sjecam, u prvom Brothers In Armsu nema health packova takodje, nego sacekas dok prodje "crveno"
     
  10. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma rjetko koja igra da jos ima fol sa health packovima- CoD, crysis, Gears Of War, BiA i masa drugih sada koriste taj fol sa crvenilom, valjda mrsko malim Amerima se peglat sa health packovima
     
  11. MS-_-

    MS-_- Novi član

    Grafika ok, igrivost 0... mislim spasavanje male djece, 1 covjeka!? su jedne od misija... nema leana te ne moze se leci i skociti... neki glupi zaklon koji ti samo otezava sve, aim veoma los! mislim CoD je izmislio sve za ovu ''igricu'' ocjena 6/10, sve u svemu BIA prvi dio po meni dosta bolji, igriviji! ne isplati se ni kupit ni skidat ovu ''igricu'' svako ima svoj ukus naravno...
     
  12. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    jah kolegi je danas resetovala po dana na mapi sa kishom ... do ati drivera bi... ne koristite zadnje
     
  13. ---

    --- Aktivista

    Al mi izvadi zivce igra... Prije par dana instaliram na visti, radi super. Vratim se u medjuvremenu na xp, istd drivere stavim (catalyst 8.10), s tim sto sam instalirao i onaj hotfix za far cry 2, i sad kad pokrenem BiA, dobijem BSOD. Probao sa ati uninstal toolom ukloni drivere pa ih stavit ponovo, al isto. Je li imao neko slican problem?
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Moguce je da ti hotfix driveri rade probleme.
     
  15. ---

    --- Aktivista

    Pa i ja kontam to, ali kako da ih potpuno uklonim, jer ati uninstal tool ocito nije uspio?
     
  16. Zlatan

    Zlatan Komšija

    uzmi program driver cleaner pro i ispostuj sve one njegove read me upute/procedure za deinstalaciju drivera, moze biti to ce ti pomoci
     
  17. ---

    --- Aktivista

    probao i to i driver sweeper, nista.
    evo kako izgleda bsod, mozda neko zna sta ovo znaci.
    [​IMG][​IMG]
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

  19. ---

    --- Aktivista

    nakon malo istrazivanja, zakljucio sam jedino da moze bit svasta. moze bit do drajvera, lose memorije, struje... sinoc i preksinoc mi je nestajalo struje (komp je radio), al iskreno se nadam da to nije nista syebalo. opet nadam se da nije ni do memorije, buduci da mi sve ostalo radi, a i bia:hh je radio na visti.
    kako da sa sigurnoscu utvrdim da li je memorija ispravna, i da nije nista otislo od struje?

    eh, jos jedno pitanje; mogu li ikako bez ponovnog formatiranja napravit novu particiju na disku (imam samo jednu) i na nju instalirat svjez sistem, drivere i igru, samo da provjerim je li do drivera?
     
  20. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista