DeeJay oprema

Discussion in 'Generalna diskusija' started by JasonH, Oct 26, 2008.

  1. JasonH

    JasonH Aktivista

    Izvinjavam se prvo sto se ova osoba nije registrovala na forum , ali nije informaticki obrazovana niti ima pristup internetu pa je zamolila mene.

    Znaci radi se o tome da jedna osoba zeli da pokloni jedan dj set za rodjendan covjeku koji bas zna dobro mixati ali su njegova imovinska sredstva losa.

    Zato , imam molbu , da sastavite neki dj set , pioneer , nemora biti neki profesionalni.
    Neka nije bas i low-end .

    Zato kad(ako) sastavite - pored i cijenu stavite i otprilike gdje se moze nabaviti ako znate.

    Hvala :smt006
     
  2. Pezzaa

    Pezzaa Aktivista

    Pioneer CDJ 200 Nekih 800KM nov ili nekih 500-600 KM polovan X2
    Pioneer DJM 300 ili 400 na sta naleti nekih 400-500 km
    I Neke sluske tipa senheiser ako hoces top, pioneer, techincs, ili od jeftinijih stanton itd....

    Mislim da ti se ovo sve vishe isplati kupiti polovno , moguce je cak i jeftinije proci od gore navedenih cijena, ako bas hoces novo znam da je negdje u hercegovini mislim u mostaru bio ovlasteni zastupnik Pioneera pa se malo raspitaj... pozz :mrgreen: a za polovnjace clubvibes forum i ozeziii :)
     
  3. JasonH

    JasonH Aktivista

    ovaj CDJ , jel oba 500-600 km ili 1 ?
     
  4. TopniK

    TopniK Komšija

    Jedan dj u Tz je prodavao (čuo sam jednom prilikom) dj opremu...Hajde u toku dana se informišem pa ti javim. I ja svakako mislim da je bolje uzeti polovno...naravno ako je sve ok.
     
  5. Nani

    Nani Komšija

  6. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    artist.ba