Pro Evolution Soccer / Winning Eleven / eFootball thread

Discussion in 'Igre i konzole' started by forzajuve, Jul 16, 2007.

  1. Hansel

    Hansel Komšija

    Adebayor je u stvarnosti brz kao gazela, a ovdje kao i na svakom PES-u do sada, znatno slabiji. Kao da ih neko potplaćuje da prave Arsenal slabijim. Nije samo Adebayor u pitanju, nego još par igrača iz Arsenala. Dok su u drugim navikanim klubovima igrači znatno jači nego u stvarnosti. Ali hajde, izaći će pošten Option File. Valjda će biti pošten.
     
  2. Ajdin87

    Ajdin87 Aktivista

    U default OF-u pogledaj Defense ocjenu za Clichy-a, ne kuzim kako jedan od najboljij lijevih bekova evrope moze imati Defense ocjenu 60.
     
  3. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Probajte Barcu i Messia. Ne znam jesu li ikada nekog jačeg stavili kao njega. Okretnost, brzina, tehnika - praktično može cijelu odbranu prešaltati i dati gol.
     
  4. Moncho

    Moncho Komšija

    isto vrijedi i za Eto-a :), zvijer :)
     
  5. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Messi je naslovno lice cijelog projekta. To je sasvim normalno.

    I ja sam primjetio da je uvijek Arsenal za klasu slabiji nego bi to trebalo biti.
     
  6. Zlatan

    Zlatan Komšija

    pa stvarno mozda konami i uzima neke donacije da bi neke pravio boljim nego sto jesu, a neke gorim nego sto jesu ako ih ne sponzoriraju

    EDIT: mozetel vi iz coska jako centrirati na suprotnu stranu kaznenog... ja jedva dobacim do gola i to ako max stisnem...
     
  7. kaiser

    kaiser Aktivista


    jednostavno drzis duze "krug" :D
     
  8. igor.g

    igor.g Komšija

    Jedan od raloga sto sve slabije i slabije igram soker (ili povecavam ocjene u rangu nabrijanog milana,barce 8) )
     
  9. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hmm naravno to sam pokusao :) , ali nece, u stvari ponekad hoce, ali vecinom nece jako da nabaci ma koliko dugo drzao mozda zavisi od igraca, njegovog stanja, i sl..

    btw evo danas sam malo poradio na sutu, u biti potrebno je minimalno stisnuti kocku i tad uglavnom nece prebaciti go, dakle opucat ce u okvir odnosno ispod razine precke... :smt003
     
  10. Amash

    Amash Aktivista

    Probaj sa L1 + "krug".

    Da bi dao go moras prebaciti gol crtu :)(sala mala)
    Ima jedna caka kod suta. Ako hoces precizniji ali slabiji sut nakon sto "napunis" sut a prije nego li igrac opuca pritisni i drzi R2. Na taj nacin igrac puca "unutrasnjom" i to je tako u vecini slucajeva ali zna se desiti da sutne "vanjskom" ako mu je u karakteristikama markiran "outer foot". To bi bila, onako narodski receno, plasirana lopta. Sut u tom slucaju je dosta precizniji ali i slabiji. Preporucljivo je unutar 16-erca a sa boljim suterima i izvana, ali opet uz dobru poziciju. Iziskuje malo prakse da bi to glatko islo.
    Pozdrav
     
  11. Zlatan

    Zlatan Komšija

  12. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    iz koliko pokušaja si ovo uspio?
     
  13. Zlatan

    Zlatan Komšija

    hehe ma slucajno opalio ... :mrgreen:
     
  14. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    sutra ili početkom iduće sedmice treba da izađe oficijelni patch 1.20 sa novim licencama i timovima za ligu prvaka + još neke prepravke...
     
  15. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Ja nabacio burgum 0,30, i imaju svi timovi eng lige, njemacka, spanska, (dresovi + logoi + transferi) sve mi je licencirano :smt003
     
  16. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    ovo će biti oficijelni patch... i svi ostali patchevi neće raditi ako ne budeš imao ovaj instaliran...
     
  17. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Meni ne treba oficijelni, on nece licencirat klubove koji vec nisu licencirani, vec eventualno dodat neke transfere i ispravit bugove, tako da mi to ne treba. Poslije 1.1 patcha nemam erora u igri. :mrgreen:
     
  18. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    eto tu odmah griješiš... bit će dodadno oko 10tak novih licenciranih klubova, a piše se da će biti malo i gameplay popravljen... a treba da znaš da niti jedan od ovih patchava što fanovi prave neće ti raditi ako ne instaliraš 1.10 i 1.20 jer će se svi zasnivati na tim apdejtima.
     
  19. Alibegovic

    Alibegovic Veteran foruma

    Imam 1.1 patch i nemam erora u igri. A imam i patch sto dodaje klubove epl lige meni vise ne treba.
     
  20. MadbaLL

    MadbaLL Overclocker

    pa ti ostani na tom, ali nećeš evolution patch kad izađe moći igrati :)