NERO :S

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by VR6, Nov 9, 2008.

  1. VR6

    VR6 Komšija

    danas me poceo zezati nero glupi :S imao sam verziju 8.3.6.0 nije mi mogao snimat audio cd :S jednostavno slozim sta cu snimit pricnem da BURNA al ni traga od burna samo zaledi nero i svaki naredni program ili bilo sta sto pokrenem...

    mislio sam da je do verzije pa sam skino 7.10.1.0 i isto sranje opet
    pa skino 9.x.x.x ne znam tacno koji obriso sam i on stvara isti problem :S


    do cega je u klinac krasni :S?
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nero sux.
     
  3. pac

    pac Komšija

    Probaj CDBurnerXP i jos je free.
     
  4. selvin

    selvin Moderator

    Ako ces vec Neru onda verziju 6.6. :D Bolje koristi CDBurnerXP..
     
  5. VR6

    VR6 Komšija

    sad sam se bas opako iznervirao :S cd burner sam poceo koristiti al mi je svakim novim klikom na folder koji nema 2 fajla stopao po malo :S al izgleda mi dosta pristojniji od nere tako da cu vjerovatno preci na njega ako sve bude ok.
    poceo mi opet ledit sistem a u klinac sve vala :S

    zapalio bi ovaj glupi XP :S bugavo smece
     
  6. artemis

    artemis Komšija

    Nero 6.6 jedino valja,ovi noviji imaju tonu gluposti...
    Probaj Roxio,Ashampoo Burning Studio
     
  7. VR6

    VR6 Komšija

    evo obrisao sam neru sa pc i kao da mi je pc prodisao :S

    prije kad bi startao pc bitdefender bi mi prijavljivao viruse neke :S valjda nerocheck onaj navuko na sebe vlage neke :D
    kako sam obrisao neru sve ok :S pc radi brze , ne ledi , ni cd burner ne ledi vise i sve ok ;D prelazim na cd burner definitivno :D nero sux teski ^^ iako izgleda mocno na oko smece je zestoko :D


    valjda ce sve sada biti ok
     
  8. VR6

    VR6 Komšija

    e jebo mu pas mater vise pocet cu bogove psovat radi glupog pc.a :S

    snimam audio cd sa cd burnerom dodje do 99% lead out ucitava neki i zaledi mi sve opet :S i cd burner i sve ostalo sto je upaljeno bilo :S

    sta da radim vise bacit cu pc kroz prozor
     
  9. insekt9

    insekt9 Aktivista

    Audio codec?
     
  10. pac

    pac Komšija

    Jesili nedavno mijenjao optiku?
     
  11. VR6

    VR6 Komšija

    ma sve staro, sastavio pc i nisam nista mjenjao vise :S izgleda neki glupi virus je bio u pitanju :S probat cu nekad kasnije opet spalit cd sa cd burnerom pa cu napisat post jeli bilo problema...
     
  12. VR6

    VR6 Komšija

    fak :S snimim cd sa cd burnerom i pricnem ok da je snimljen , nakon toga ne izbaci cd,a program zaledi :S


    sta cu sad :( ?
     
  13. pac

    pac Komšija

    Jesili odradio skenirao comp na antiviruse? I koji ti je AV?
     
  14. Shenron

    Shenron Komšija

    Imam Nero 9.0.9.4 i ne znam sta to kod njega ne valja. Naravno da ne koristim tonu onih dodatnih programa, vec samo Nero Burning Rom... a to sto vecina ljudi skida verziju sa svim i svacim i obavezno mora imati sve te programe instalirane koje nikad ni ne upale... sta cu im ja...

    @VR6 - jel ti snimi DVD-ove normalno? Na koliko "x" przis?... probaj smanjiti recimo na 16x pa vidi hoce li biti problema.... a mozda su ti jednostavno windoze pukle, ako ih nisi dugo vremena reinstalirao...
     
  15. VR6

    VR6 Komšija

    imam bitdefender AV , skenirao sam sa njima bilo je par sranja pa sam obrisao sve to i fixao , onda instalirao cd burner i nakon toga mi opet ovo sranje radi.... a automacki mi cd burner snima na 16x , i snimi sve sada do kraja znaci kaze mi zavrseno snimanje bla bla ja pricnem ok i burner se automacki zaledi poslje toga ja izvadim cd i sve pocne lagano onda lediti , ne mogu preko wina restart pc nego moram manuelno preko centralne... :S:(

    bit kaze da nema virusa mada su bili :S :(
    imal cim jos da popravim hdd , difregmentirao sam ga :S

    nemojte samo reci format c , bacit cu se sa kuce :smt005




    ps. ako vec budem morao raditi format c , mozete li mi preporuciti koji xp ili vistu da instaliram :S ? i koji program za przenje da koristim :S:S iako mi ne pada lako taj format nikako :D ne fura me ^^
     
  16. pac

    pac Komšija

    Nemoj snjimati nikas na visokim vrzinama jer onda gubis na kvalitet tako da su ti najmanje mrzine uvijek najbolje. A sto se tice AV-a nemam nekog iskustva sa bitdefender ja bih probao sa kaspersky da malo pc procesljas. A ako zelis da provjeris disk to mozes sa hd tune ili sa tune up.
     
  17. VR6

    VR6 Komšija

    cistio ga sa bitdefenderom opet-nista,sa tune up-nista :S

    snimi mi dvd, i onda pocne ledit opet :S al snimi kako treba na 8x :\

    koji mu je kurton vise?
     
  18. Zlatan

    Zlatan Komšija

    Ma stavi novi sistem sat posla i rahat si...a mozda te bas av zezaju a ne virusi...kloni se av....administriram 13 kompova non stop na netu su svakakvih stikova predje preko njih i svi rade bez vecih problema ....nijedan nema av ni firewall ....u vele vakta stavim nove widowse ako se nesto zezne
     
  19. VR6

    VR6 Komšija

    pa dobro naleti koji virus ono usput pa ga AV obrise, nije mi prije stvarao probleme ne znam sta je ovo :S zarazio mi se bio dmserver.dll file iz system32 i to sam fixao :S i od kad se zarazio i od kad sam to popravio kaka mi sa ledjenjem ovo :S

    aj vidjet cu ovi dana ako budem horan opet format c i instalirat ovaj win xp sp3 jel sp3 ok ili neki drugi sp da instal ? ili cak vistu ultimate sp1 ?
     
  20. Shenron

    Shenron Komšija

    Tako je i meni. DVD jedva snimi na 16x dok na 8x snimi oke. Onda sam formatirao komp pa je pocelo snimati oke i na 16x (DVD-ove).