Otvoren PAINTBALL klub u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2008.

  1. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

     
  2. reni90

    reni90 Aktivista

    moze li vise infromacija
    kakav je prostor u kojem nudis paintbal odnosno teren kakav je? ima li slika
     
  3. dHM

    dHM Aktivista

    ako mogu da iznesem svoje misljenje kao neko ko je tamo vec igrao, prostor je po mom misljenju dosta mali, nisam siguran u kvadraturu, al recimo korisnog prostora oko 500kvadrata, al predvidjeno je za 3 na 3 tako da to vecini nije problem. uz to jako je lijepo rasporedjen poligon i da se bas lijepo igrati. Puske su za svaku pohvalu. najveci problem kad sam ja bio je to sto je od boje u kuglicama teren postao jako klizav pa sam se par puta fino slomio, al kako sam informiran i to je rijeseno umjetnom travom ili tako necim, tako da sve u svemu ja sam kao amater u tom "sportu" bio jako zadovoljan, jedina mi je zamjerka mal teren, al vecini ni to nije smetalo. pozz
     
  4. saint

    saint Aktivista

    za dhm : prostor je sada sredjen ukupna kvadratura je preko 750m2 zidovi i sobe su sklonjeni(znas o cemu govorim)a pod je zavrsen i ne zaboravi da si igrao dok su radnici radili grube radove.mada ja nisam bio za tu varijantu da iko igra dok sve nebude gotovo ali si ocito dosao po nekoj preporuci pa se toj grupi igraca izaslo u susret.u svakom slucaju drago mi je da si uzivao vidimo se opet mozda preko nisana :D a poslije kafa sok ili tako nesto
     
  5. JasonH

    JasonH Aktivista

    Mogul slikice neke saint ?
     
  6. saint

    saint Aktivista

    sutra,nisam danas stigao prebaciti
     
  7. saint

    saint Aktivista

    evo i par slika mada odma da napomenem ovo su slike dok se jos radio teren
     

    Attached Files:

  8. Juka

    Juka Komšija

    dobro izgleda :smt007 , eto mene sa Vedom i ekipom u nedelju. :smt003
     
  9. saint

    saint Aktivista

    samo se najavite 24h ranije meni na pm ili na broj koji sam ostavio u 1 postu
     
  10. Yasco

    Yasco Novi član

    Jao, prijavit cu s rajom odmah
     
  11. JasonH

    JasonH Aktivista

    Super je sve , i mi cemo rezervisati ovaj vikend najvjerovatnije ..
    nego samo na podu je umjetna trava ?
     
  12. saint

    saint Aktivista

    nije trava nego neki materijal koji se neklize neka posebna smjesa stvarno neznam od cega je napravljena,umjetna trava se nije dobro pokazala pa smo se odlucili na ovu varijantu
     
  13. saint

    saint Aktivista

    za ovaj vikend je ostalo jos par termina pa javite se
     
  14. reni90

    reni90 Aktivista

    poslao sam ti pm
    ali ne vidim da je u sent items
    mozda ti je pun inbox
    posalji mi broj telefona na pm
     
  15. JasonH

    JasonH Aktivista

    imas u 1 postu br.
     
  16. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Bili jutros, pošutali se pravo. Evo par informacija ko je planirao ići:

    - obavezno ponijeti odjeću koju ne žalite uprljati, jer boja propušta
    - uniformu obući preko kompletne odjeće, osim ako ne želite imati debelih modrica po tijelu :)
    - cca 25 KM po čovjeku je OK za dva sata (dakle termin + 2 dodatna punjenja municije) osim ako neko ne voli da rafala ko luđak
    - ponijeti vode za piće

    Sve u svemu pravo je dobro ako imate finu ekipu, idealo je 3 na 3, svaki čovjek preko bi bio višak iako se možete najaviti i sa više ljudi.
     
  17. GW

    GW Moderator

    Jeli neko sa foruma željan modrica? :)
     
  18. Amash

    Amash Aktivista

    Ako mislis isto sto i ja, mogli bi se fakat mi s foruma organizovat da malo pucamo :) Mislim da bi nas se moglo skupiti dovoljno. Vec neko vrijeme se ganjam sa svojim drustvom ali nikako da se definitivno dogovorimo.
    Pozz
     
  19. GW

    GW Moderator

    Ja sam za.
     
  20. Juka

    Juka Komšija

    POTPIS :wink: