Otvoren PAINTBALL klub u Sarajevu

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Dog_Father, Nov 16, 2008.

  1. Amash

    Amash Aktivista

    Meni odgovara kad god, mada sam vise za kakav nocni termin. Mada nije sve ni do nas potrebna nam je potvrda sainta.
     
  2. Juka

    Juka Komšija

    upravo to htio reci, al eto nek se neko obrati saintu na pm, pa da to na pm rijesimo, inace ce nas Dog killnut :mrgreen:
     
  3. kAcA

    kAcA Aktivista

    Ja se nazalost povlacim, ipak se raja dogovorila pa idemo
    Izvinjavam se, ali se mozda vidimo tamo :D
     
  4. clopex

    clopex Aktivista

    I ja bih rado u Utorak da se pucam sa rajom sa foruma, ali ima sam termin u nedjelju i tako su me upale safatale na nogama da jedva hodam, tako da ne bih mogao, ako slucajno odaberete neki drugi dan ja sam ZA!!
    BTW ja uvijek mogu dovesti jos min 2 igraca!!
     
  5. reni90

    reni90 Aktivista

    je li svejedno da li nas dolazi 4 ili 8 da igramo, opet se isto placa 15km za 2 sata?
     
  6. saint

    saint Aktivista

    da nije bitno koliko vas ima cjena 15km je za opremu i kuglice po igracu,imas objasnjenje u prvom postu

    pozzz
     
  7. saint

    saint Aktivista

    Pa zar niko nije zainteresovan za masku
     

    Attached Files:

  8. sumeir

    sumeir Komšija

    Čestitke za poduhvat a ako može prijedlog za sainta,otvori posebnu temu u generalnoj diskusiji,i nek raja tu stavlja svoje komentare isl... i koristi editi.
     
  9. saint

    saint Aktivista

    Prihvatio sam prijedlog sumeir - a i otvorio novi topic u generalnoj diskusiji pa bi molio moderatora ako postoji nacin da ocisti ovaj oglas a da postove prebaci u novi topic
    Hvala
     
  10. sumeir

    sumeir Komšija

    Ako ti nije problem postavi slike objekta,oprema ,cjenovnik i sl :smt006
     
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Paintball 1

    Malo sam zbrljavio ali sam uspio spojiti. :mrgreen:
     
  12. Juka

    Juka Komšija

    imaš na prvoj stranici, al vjeruj brate za 10ke je, provjereno isprobano :mrgreen:
     
  13. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Re: Paintball 1

    Ma to je pisalo na staroj temi ranije, nego su sad postovi malo ispreturani. Do mene, sorry.
     
  14. Juka

    Juka Komšija

    @ Dog_F. np, nego si i ti u timu da se ovo pismeno organizuje, jedan pod tim ako budu uslovi navedenog kluba odgovarali, pa da napravimo jedan HWB klan (naravno ako vi osnivaci HWB-a to dopustate) :roll:

    edit: ikakvih sugestija, vec sam spominjao o nekom HWB timu, ali niko ni habera????
     
  15. saint

    saint Aktivista

    sto se tice timova u toku je registrovanje saveza paintball-a sto znaci nije bitno kojem klubu pripadate moze biti tuzla,sarajevo,visoko... organizovacemo drzavna takmicenja pa regionalna itd a onda idemo da deremo levate po svijetu.
    umalo da zaboravim neko je na forumu pitao za mudobrane pa da odgovorim da se nigdje u svijetu to ne iznajmljuje iz higijenskih razloga jer se nemogu otkuhavati i nikako ne uzimajte one sto se koriste za hockey jer su pretvrdi tj nisu nimalo flexibilni ja sam napravio od platna i presovane spuzve i doslo me oko 15km mada ga ne koristim samo mi smeta.
     
  16. Vedo

    Vedo Moderator

    Pitao ja. Ma nisam mislio da mudobrane trpamo u gace, vec nesta ala onaj pojas sto vec imate, ono, preko onog vaseg skafandera/odijela da se navuce :D
     
  17. Juka

    Juka Komšija

    ma za hockej jajostiti su pravo dobra stvar, bem ga ako nebi u normalnom zivotu ono nosio :smt005 , ne smeta ni sekunde, nekako su uspjeli da ne smeta preponama i kad cucneš, al eto nek se svako snalazi kako misli da mu je bolje, al meni su moji zvoncici pravo bitni :D .

    Ova gore je bila idejna za hwb klan, naravno u sklopu vec postojeceg tima, ono kao neki interni klan u sklopu tima...
    Meni je sport vec odavno trn u ocima :mrgreen: , stim da nisam imao neke mogucnosti da se bavim aktivno, ali zato postoji pocetak, tako da bi volio da zavaljamo pa da nešta organizujemo naše, pa koliko god nas bilo, na prvo mjesto stavljam druženje i zjbanciju, pa ako Bog da možda i neku titulu.... :smt003 ali opet sve to u slucaju kad bi od odgovornih dobili autorizaciju da koristimo naziv HWB :wink:
     
  18. Vedo

    Vedo Moderator

    Ma stipu autorizaciju, ima da HWB bude glavni sponzor :p
     
  19. Juka

    Juka Komšija

    intel puske s, ATi/NVIDIA graficko termalni senzori za detekciju neprijatelja, i ram za MASS ATTACK :smt005 :smt005 :smt005
     
  20. JasonH

    JasonH Aktivista

    hahahahah , jao provale nisam odavno cuo ovako nesto :)
    Zaboravio si dodati , DFI maticne , iz geneleka (u tom slucaju maticna mjenja kompresor)