Dobitnici u CM nagradnoj igri

Discussion in 'Sadržaj, prijava problema i prijedlozi' started by Esh, Dec 1, 2008.

  1. Vedo

    Vedo Moderator

    Cestitke momci!
     
  2. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Uh kako ce mi dobro leci ova napojna... Taman da izbacim ovo svoje kinesko smece od 550W. Ne bih ni znao da sam dobio napojnu, Hurma je odnio mustuluk, bar mi je malo popravio dan ;). Prvi put da i ja nesto dobijem u zivotu. Hvala HWB-u i CM-u na organiziranju igre.

    P.S. - Popravite ove smajlije, kad god kliknem izbaci me na vrh foruma :)

    edit : i hvala svima na cestitkama ;)
     
  3. Esh

    Esh HWB

    Samire, ocisti cache, kod mene radi uredno u svim browserima na default temi.
     
  4. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Budem ocistio... nisam ni pomisljao da to moze biti do toga... hvala na savjetu ;)
     
  5. Stihoklepac

    Stihoklepac Moderator

    Cestitam, ovaj put ok , al sljedeci put Enise zavrsavamo nagradnu igru po "parlamentarnoj" proceduri

    ;)
     
  6. Looney

    Looney Komšija

    Čestitke sretnim dobitinicima ;)
     
  7. ednet

    ednet Aktivista

    Sad vidim da sam i ja jedan od dobitnika, pa samo da zahvalim svimam :)
     
  8. Esh

    Esh HWB

    Preko kojeg si se ti e-maila prijavio Tita ti?
     
  9. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Čestitke Samiru i Dini, i svim ostalim dobitnicima, makar smo mi iz TK napajanja pokupili. :mrgreen:
     
  10. Esh

    Esh HWB

    U Tuzlu je otisao i Cosmos S :)
     
  11. sumeir

    sumeir Komšija

    "Stevo" ga dobio garant :mrgreen:
     
  12. Loki

    Loki Komšija

    Jesu sve nagrade izvučene finalno i ima li ih još što su stavili loš mail? Mislim, hoće li se još nešto izvlačit'?
     
  13. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    Hvala svima, taman mi treba tisina uz ovu "zimsku" idilu, napojna ce sjesti ko samar budali :mrgreen:
     
  14. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Kamo srece. :smt007
     
  15. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Tuzlaci pokupili kajmak :D
     
  16. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Samo da javim da nagradna igra nije nila zafrkancija,nagrada je podignuta prije 5 min u UniExpertu :smt007 :smt007 i ocekuje se u mom kompu do veceras. :D Kad dodjem kuci bice koja fotka.

    Pozdravi! :lol:
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Pa da nije "suplja" dovoljan dokaz je da su neki likovi stavili nagrade na oglase prije preuzimanja, hahaha :) Svakako javi utiske.
     
  18. donjapa

    donjapa Overclocker

    Samo da javim da je kolega preuzeo i moju nagradu te da ce je sutra donjeti...

    Hvala Enisu,

    Pozdravljam :)
     
  19. SamiRX-8

    SamiRX-8 Komšija

    A ko zna kad ce moja doci postom :(, al ajd nema veze, bas me interesuje kako ce prava silent napojna raditi, i smanjiti ovu buku :mrgreen:
     
  20. donjapa

    donjapa Overclocker

    Samire :) Mislim da je velika stvar sto su se ponudili da posalju postom... Vjeruj mi da ih vecina ni to ne bi uradila...