POMAGAJTE DRUGOVI!!!

Discussion in 'PC konfiguracije, notebook računari, servis' started by dule1993, Dec 15, 2008.

  1. dule1993

    dule1993 Novi član

    Trenutno imam virus ili antivirus 360 na kompu koji me neprestano salje lazne podatke da mi je komp zarazen a nije i oce da se registrujem i da im platim da bih ocistio sve te "silne" viruse kojima sam zarazen.Naravno nisam pristao ali on stoji u C:program Files i nemogu da ga izbrisem i treba mi pomoc HITNOOO :( :( :(
     
  2. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Last edited by a moderator: Feb 11, 2018
  3. dule1993

    dule1993 Novi član

    sad cu da vidim molim te ostani online dok ovo nesredim :)
     
  4. dule1993

    dule1993 Novi član

    eee skinem ja ovaj spyware doctor ali nece da ga pokrene, dali je problem do loseg softvera ili nesh drugo???samo mi salje upozorenja da mi je zarazen komp ali nemogu da ga izbrisem
     
  5. dule1993

    dule1993 Novi član

    XoftSpySE,Malwarebytes' Anti-Malware to skinem i jos neke ali nista nece da se pokrene sta je u pitanju i sta da radim :(
     
  6. dule1993

    dule1993 Novi član

  7. dule1993

    dule1993 Novi član

    Dali bi pomoglo da oborim sistem pa da ponovo dizem???
     
  8. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Sta je ovo, 5 postova zaredom? Sinko, sredi se. Nije ovo msn.
     
  9. dule1993

    dule1993 Novi član

    daj ba pomazite ba sta mi raaaadi ovaj 360 antivirus sta da radim
     
  10. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Bi.
     
  11. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Nosi u servis ako ti je tako hitno. Nece ovdje niko uraditi posao za tebe, dao sam ti link gdje je sve objasnjeno i dokaz da radi je da je kolega sa foruma takodjer rijesio problem istom metodom.
     
  12. GW

    GW Moderator

    Dajte ba ljudi...prebiće ga mama ako ono vidi. :mrgreen:
     
  13. Juka

    Juka Komšija

    mah nije ni pm procitao sto sam mu poslao prije ovog rafala...
     
  14. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Ne znam koji ti je nivo znanja, ali...
    1. Programe ne brišeš "ručno" iz Program Files foldera, pogotovo ne Anitiviruse, jer su aktivni i neke fajlove nećeš moći obrisati + kod njih nerjetko postoji zaštita od takve vrste brisanja nad cijelim svojim folderom (da ih sam virus ne bi napadao)
    2. Odeš u CP --> Add/Remove programs i odatle deinstaliraš dotični program
    2a. Ako iz nekih razloga ne možeš deinstalirati program, restartuj računar i poslije BIOS-a POST slike, kontinuirano pritišći F8 dugme da se pojave opcije odakle ćeš odabrati Safe Mode.
    2b. U Safe Mod-u AV se neće 100% podići sa sistemom, odeš u Add/Remove i deinstaliraš antivirus.
    3. Ako deinstalacija fakat nikao neće (u što čisto sumnjam), upali računar u Sfae Modu, desni klik miša na My Computer pa Manage --> Services --> Potraži od Symantec-a kernel (i module ako ih ima odvojeno) i isključi ga da se ne pali.

    Probaj ovo gore prije nego nastavimo dalje...
     
  15. Juka

    Juka Komšija

    u njegovom slucaju je Antivirus360 fakat VIRUS :roll:
    ima hurmin post drugi od pocetka, pa nek malo švrlja, kao što on rece nek se kani golih TETA :lol:
     
  16. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    ok, ne skontah ga :D
    Ignore my post :D
     
  17. apdejt

    apdejt Overclocker

    haman je "oborio sistem" nema ga dugo :)
     
  18. nedim_nedo18

    nedim_nedo18 Novi član

    I ja sam imao isti virus! Sredio sam ga formatom!
    Virus unisti registry!
    Moj savjet ti je format , naravno ako imas neki backup to ti je najsigurnije!