POP 2008

Discussion in 'Igre i konzole' started by dmr, Nov 28, 2008.

  1. Neso

    Neso Komšija

    Moram i ja zbavit tog Princa, igra ne izgleda lose :)
     
  2. vutra

    vutra Komšija

    Pa šta se dogodilo sa njenim ocem na početku :D
    A ako ovakav kraj nije nagovještavao nastavak, onda jedino da stave baner na kraju "To be continued"! :smt003
    A nastavak je u izradi :smt006

    EDIT:
    Do tada, uskoro će biti dostupan i DLC!
     
  3. mmeeccaa

    mmeeccaa Novi član

    nije lako .. imal sifri kakvi :)
     
  4. ming

    ming Veteran foruma

    Ima alt+f4 i odmah ce te izbaciti iz table. Mnogo lakse nego da pratis standardnu proceduru. A imas i easter egg, pritisni reset na kompu i rijesi se muke zvane http://www.google.com i search :lol:
     
  5. vutra

    vutra Komšija

    Prvo ne radi, a drugo ugasi komp :?
     
  6. igor.g

    igor.g Komšija

  7. Loki

    Loki Komšija

    Kako sam se iznervir'o sinoć. Znači treba raditi save redovno! Nakon sat igranja samo za skupljanje orbova koje nisam pofat'o (jer nisam pamtio gdje jesam a gdje nisam :evil: ) izbaci me iz igre i moraću sve ponovo.
    Zadnjeg bossa nisam očima vidio, a Concubine mi je baš sexy. :D

    Inače mi je igra "ok", bezveze je što nema više marisane.

    Meni se sviđa što je jednostavna, a mor'o sam podić' temu da kažem za ovo crashanje igre. :)
     
  8. dmr

    dmr Veteran foruma

    Odes na mapu i kada se postavis na lokacije vidis koliko je max broj orbova i koliko si ti pokupio, tipa (11/45), i onda ides na one lokacije dje si manje pokupio :)
     
  9. Loki

    Loki Komšija

    Ma tako sam i radio, nego ima orbova u onim prolazima između lokacija, pa ako se sa jednog mjesta može ići na 3 strane a ja ne znam na kojoj od tih su orbovi... al' eto sad već znam kad budem ponovo prelazio. :D
     
  10. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Igra može proći, samo ugođaj je daleko bolji sa GamePad-om. Miš i tastatura su smrt za ovaj tip igre. Grafika okoline je ekstra urađena.
     
  11. vutra

    vutra Komšija

    Ja ne znam za tebe, ali meni je nemoguće kontrolisati kameru sa pad-om, uvijek mi gleda iz profila kad skrećem, jel' ima negdje opcija koju sam propustion da kamera bude iza leđa :?:
     
  12. Tir Anasazi

    Tir Anasazi Komšija

    Da, ne znam doduše koji pad koristiš. Ja koristim SAITEK Cyborg Rumble i na desnom analognom kontrolisem kameru, s tim da prije toga moram aktivirati opciju FPS koja se nalazi na PAD-u. Cak sa ovim mnogo brze kontrolisem pogled nego sa misonjom.
     
  13. D4T4X

    D4T4X Novi član

    Sinoc sam razgovarao sa prijateljem kaze da je igra pravi shit
    sve su upropastili,od toga da nemozes umrijeti do lakih bossova

    Anyway POP:WW je zakon bar po meni :smt005
     
  14. dmr

    dmr Veteran foruma

    Ima tu malo istine :mrgreen:
     
  15. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Off topic,
    Kupio sam ovu igru u Merkuru za 15KM :D ne znam je li se neko od njih zeznuo ali ja dobih igru na 8GB DVD-u za 15KM.
    Naporedo igram POP 2008 i DMC4... DMC4 sa full detaljima, 4MSAA, 1280*1024 i 56-75 FPS, a POP2008 oko 25FPS. Nisam mogao nači temu na DMC4 igra je impresivna.

    POP 2008 - duljinu igre... za kratko vrijeme sam prešao prvi krug onih prstenova i uzeo kljuć za crvene... idem dalje :D
     
  16. Muhamed

    Muhamed Aktivista

    Ja sam promjenio konfiguraciju kompa da bih igrao POP 08, i razočarao sam se monotonijom igre.
    Sa oduševljenjem sam čekao nastavak predobre triologije POP-a, ali ovakvoj propasti se nisam nadao! Početak je kao i cool, ali kasnije samo jedan eliki SMOR.

    Prešao sam je čisto da znam da sam je 'završio'.....nadam se da nastavak (ako ga bude) neće biti ovako razočaravajući.

    Jedina dobra stvar je da sad imam bolji komp :smt005
     
  17. dmr

    dmr Veteran foruma

    Za sve je kriv assasins creed engine :mrgreen: . Bas neki dan pokuso ponovo igrati assasins creed i dosadilo odma. Prejednostavno pentranje je uzas. Samo drzis kombinaciju dvije tipke a lik sve sam izvodi. Sraaaaaanje!
     
  18. kolinsb

    kolinsb Veteran foruma

    ma ja sam od tog pentranja odustao od igre odmah (ionako ne volim taj tip igre). na samom pocetku upo u neku rupu i nisam znao izaci :roll: :smt005
     
  19. Vedo

    Vedo Moderator

    Assassin je mogao biti mega hit da su samo razbili monotoniju misija. Ja sam je zavrsio, al vise na silu. novi grad, sve super, al' sve iste misije (presluskuj, namlati tipa dok ne propjeva, pokradi i ubij glavnog). Toliki gradovi, tako sve zivo, e vala su se mogli potruditi i oko tih misija..
     
  20. Muhamed

    Muhamed Aktivista

    E ne možeš biti više upravu!!!
    Izgleda da Ubisoft u zadnje vrijeme mnogo više pažnje poklanja izgledu igre (ne kažem da nije bitna) nego samom smislu iste.