Pitanje u vezi mozile

Discussion in 'Operativni sistemi, aplikacije i programiranje' started by ColdFire, Dec 8, 2008.

  1. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Poz svima
    Zanima me imali kakav program koji npr moze snimat sta se desava na mozili dok ja gledam film ili radim nesto skroz deseto ... Mozda je glupo pitanje ali me kopka :D
    Hvala!!!
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Ne kontam bas sta ti treba. Da pravi video ili neki log?
     
  3. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    Da snima video . Npr dok nesto radim deseto , posle pustim si video i vidim sta se desavalo na mozzili :)
     
  4. Elegance

    Elegance Aktivista

    Evo da se nadovezem na pitanje, imali neko addon ili program da snima sve sto se radi u mozzili kao log ili slicno?
     
  5. HamziBeg

    HamziBeg Komšija

    Prvo i prvo, kako misliš da ti Mozilla sama radi dok nešto lijevo radiš? Neka automatizacija, chat?

    K9 Web protection, ako ti ne trebaju njegove funkcije, dozvoli sve i nek prati aktivnosti pa možeš pogledati log.
    http://www1.k9webprotection.com/aboutk9 ... atures.php

    Uživajte... ;)
     
  6. mmeeccaa

    mmeeccaa Novi član

    ima program da prati sta se desava na racunaru ( sta ko radi ) dok ti nisi prisutan
     
  7. ming

    ming Veteran foruma

    Ako vidis da ti je mladjem burazu otkopcan slic ili da manjka toalet papira onda ti stvarno ne treba program da skontas sta je radio sa mozzilom.
     
  8. mmeeccaa

    mmeeccaa Novi član

    haha divna usporedba
     
  9. apdejt

    apdejt Overclocker

    Camtasia Studio - snimanje videa odredjenog prozora, cjelog rekana ... i nesjecam se vise cega sve ne
     
  10. D4T4X

    D4T4X Novi član


    Zato ti sluze keyloggeri

    imas ih par samo googlaj, a najpoznatiji je Ardamax Keylogger