Tastatura poludjela

Discussion in 'Monitori, storage, kućišta, periferija' started by Vanilla, Dec 27, 2008.

  1. Vanilla

    Vanilla Novi član

    Vec nekoliko dana mi "preskace" tastatura. Pisem npr. u wordu, messenger-u, hotmail-u i odjednom mi ubaci npr.desetu rijec u trecu i tu nastavi sa pisanjem i desava se da se kursor nadje na desktopu, markira se neka ikonica....Ne znam zasto...Zna li neko?Help.Unaprijed hvala
     
  2. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Da ti nije neko od "jarana" u zadnje vrijeme cackao po kompjuteru?
     
  3. Vanilla

    Vanilla Novi član

    Ne znam na šta misliš!?Dijete od 2 god. je malo lupkalo pa sam mislila da se nije tipka neka zaglavila.Međutim izgleda da nije.Izluđuje me.Zaboravih reci da je rijec o laptopu acer 5530G i da je nov,kupila ga prije nepunih mjesec dana.
     
  4. ReNNo

    ReNNo Overclocker

    Trojanac?
     
  5. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

    Na to sam mislio, pa se neko sali. Svakako skenirati sa antivirusom, a i hijackthis ne bi bio los.
     
  6. Vanilla

    Vanilla Novi član

    Skenirat cu a sta je hijackthis ne znam. :) Hvala
     
  7. ReNNo

    ReNNo Overclocker

  8. Vanilla

    Vanilla Novi član

    vjerujem da je koristan ali sam se malo se izgubila :shock: , ne znam sta da obrisem sa fix checked a je li moguce da je to do virusa jer sa ja formatirala prije desetak dana racunar a greska se pojavljivala i prije i poslije formatiranja.hvala
     
  9. GW

    GW Moderator

    Čini mi se da problem nije do tastature nego do touchpada ili miša. Probaj isključiti touchpad, stavi kakvog miša i vidi hoće li se to opet događati. Probaj i obrnuto.
     
  10. mmeeccaa

    mmeeccaa Novi član

    skeniraj sa Malware bites
     
  11. Vanilla

    Vanilla Novi član

    Hvala lijepa svima ,pokušat ću.
     
  12. syss

    syss Veteran foruma

  13. kAcA

    kAcA Aktivista

    I meni se na Aceru desava da dok kucam (ako mi je touchpad ukljucen) da slucajno dodirnem rukom i on onda skrene ili mi selektuje nesto drugo...
    Pazi da dok kucas ne dodirujes touchpad :D

    Ili kupi mis, pa iskljuci touchpad