VGA:Intel X3100

Discussion in 'Procesori, RAM, matične ploče i grafičke kartice' started by jessus, Feb 3, 2009.

  1. jessus

    jessus Aktivista

    Mozel mi neko reci kakva je ovo graficka kartica na laptopu,losa ili dobra :D?
     
  2. dino73n

    dino73n Veteran foruma

    Intel pravi dobre procesore a nvidia i ati prave dobre grafe :wink:
     
  3. apdejt

    apdejt Overclocker

    Nije za gaming ak si na to mislio, a dobro i lose cess definisati ak navedes sta ocekujes od nje.
     
  4. jessus

    jessus Aktivista

    ma pojma nemam,posto rece da nije za gaming ,podrzava li igrice poput GTA San adreas,i tako to ,mislim igre iz prosle generacije poput navedene,a ove Assassins creed i gta ,vjerovatno nece moci ni pokrenuti,jesam li upravu ?:D
     
  5. apdejt

    apdejt Overclocker

    Mislim da to ne, ali nisam 100% siguran, inace ta intel grafika je ono sto kazu "office" mada ne bi me zacudilo i da moze san andreas, ja sam je igrao na svome acer koji ima 100% integraciju ati1100, ali nije to bilo bas ono igrivo, dok vec COD2 nisam mogao ni pokrenuti. Najbolje bi bilo da neko ko ima navedenu graf u laptopu da ti kaze nesto vise o njoj.
     
  6. sale1177

    sale1177 Novi član

    U mene je takva na laptopu,mozes igrati san andreas na high detaljima,a cod 2 neces moci ni pokrenuti.
     
  7. kakadu

    kakadu Novi član

    ako moze pod pitanje?
    ja imam fx5200graficku rama tad sam imo 512mb cpu amd +2200 1.8Ghz i igrao sam gta SA na 800x600 i detaljima low a sad igram cod 2 1024x??? detalji su detalji su "nako"vise low i nestopa mi(multiplayer)

    ps nije laptop nego je .....desktop(ako se tako zove)