1. emir_

    emir_ Novi član

    skinuo sam igru iz dva djela i sad ne znam kako da ih spojim
     

    Attached Files:

  2. Hansel

    Hansel Komšija

    Joj...Hohoho...ko što bi rekao ''deda'' mraz.

    Ha naslov, ha sadržaj....ha meza....ha meza....
     
  3. emir_

    emir_ Novi član

    sta mu fali... :roll:
     
  4. GW

    GW Moderator

    Pročitaj pravila foruma.
     
  5. neyra

    neyra Novi član

    jeste dosadni vise sa tim procitaj pravila foruma, mozda to sto mu treba ne pise
     
  6. emir_

    emir_ Novi član


    ode ovo na prepucavanje..off topic...ako neko hoce da pomogne nek pomogne
     
  7. MakaveliTheDon

    MakaveliTheDon Aktivista

    A ti si lijen i neces da procitas pravila:

     
  8. GW

    GW Moderator

    I ti bi neyra trebala ovo pročitati.
     
  9. neyra

    neyra Novi član

    hahahahaha
     
  10. emir_

    emir_ Novi član

    evo jel sad problem prekrio sam naziv igre i linkove...mozel sada pomoc kako spojiti dva djela??!
     
  11. GW

    GW Moderator

    Hmm, opet znamo da je piraterija. :lol:


























    Ali evo pomoć kad si uporan. Ako si skinuo sve dijelove, i stavio ih u isti direktorij samo otvori prvi i uradi extract.
     
  12. emir_

    emir_ Novi član

    hvala na pomoci

    PS: budimo realni 95% programa/igrica koje se ovdje spominju (traze, pominju) su "piraterija"
     
  13. GW

    GW Moderator

    Dok god ne spomeneš da si skinuo sa neta piratsku kopiju, ili tražiš crack, rasprava je uredu.
     
  14. fipi

    fipi Aktivista

    Kako ste i vi moderatori licemjerni, sve skidate sa free zone a citava free zona piraterija i moze se o njoj pricat normalno. Prema tome i na svako pominjanje free zone vi bi trebali reagirat i rec da je free zona zabranjena. A u stvari free zona nije zabranjena. Fakat vas ne kontam al eto nek vam bude.
     
  15. Mujka

    Mujka Komšija

    free zona se puni od strane bihnet korisnika... tako da bihnet nema veze stim

    a uglavnom bitno je da se ne prica sta se skinulo sa freezone ...
     
  16. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ko je ovdje spomenuo free zonu ? I GW nije moderator :D
     
  17. fipi

    fipi Aktivista

    Cuj bihnet nema veze sa freezonom, a free zona u njenom vlasnistvu. Sto je najsmjesnije vlasnik HWB-a je bihnet, da nije vlasnik, ne bi se moglo sa free zona sifrom pristupit HWB.
    1. Bihnet= no piraterija, very zabranjeno
    2. HWB= no piraterija, very zabranjeno
    3. Free zona= cista piraterija
    4.(Najsmjesnija) Free zona u vlasnistvu Bihneta, HWB u vlasnistvu bihneta.

    Sto kaze nas narod, ovde se nezna ni ko pije ni ko placa.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Vala odavno nije bilo ovih padobranaca u vezi HWB-a i BIHneta. Naravno, svi su sve skontali i zakljucili, poslozili kockice. Moderatore je postavio OHR, a mene blizi rodjak, inace uzoriti vjerski poglavar, kojem je direktor Telecoma ostao duzan platiti cevape iz 90-te godine kad su igrali Jugoslavija i Argentina. Svoji smo, moramo se pripazit.

    Zato, po milioniti put, HWB nije u vlasnistvu BIHneta, nego u mom licnom. Dio je Free Zone zbog toga sto je jedini e-zine sa ozbiljnim IT sadrzajem u BiH te sto nudjenje takvog sadrzaja i foruma omogucava korisnicima te iste FZ da pristupe makar necemu zanimljivom dok su "odsjeceni s Interneta", dok je moj interes, pored neogranicenog broja porcija travnickih cevapa, da sto vise ljudi posjecuje ove stranice.

    Prvo treba skociti pa reci hop. Ovakvo zakljucivanje je u razini Zlajinih akrobacija uz muziku Lepe Brene i glumu Emir Hadzihafizbegovica kao "Amera" kada je pitao "A koliko ovo sve kosta?".
     
  19. ming

    ming Veteran foruma

    Ja sam vjerski poglavar kojeg drug Enis navodi, mi ownamo BIHnet, a ne obrnuto.