Poklanjam skener, AT tastaturu, Neo DVD player

Discussion in 'Računari i komponente' started by Neo Bahamut Zero, Mar 10, 2009.

  1. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Buduci da mi je zao baciti ovo u smece (nekako se godinama povlacilo od konfiguracije do konfiguracije), kome treba Primax Colorado D600 skener (model FB601C, malo koristen) sa paralelnim portom, i Commodore "multimedijalna" AT tastatura model SK-5002W-2D, nek se javi na PM.
    Imam jos i Neo DVD player, model PDX77 (divx, mp3, d-sub izlaz i ostale gluposti), sa kutijom i daljinskim, pa i to dajem u paketu sa ovim. Malo treba nastelovati laser, a inace radi dobro.
     
  2. JVC

    JVC Overclocker

    Jeste uhvatila manija poklanjanja, svaka cast i ja sam tako sve sto je bilo viska razdijelio. :smt006
     
  3. Hansel

    Hansel Komšija

    Najgore je što će se javiti neka stoka i reći da mu treba, ali zapravo će uzeti da bi prodao za 10 km. Ili neko kome ne treba i neće koristiti ali će svakako uzeti kad je već džabe i tako uskratiti nekome kome stvarno treba.

    BiH.
     
  4. GW

    GW Moderator

    Reče Hansel i baci se sa Avaz twist towera. :mrgreen:
     
  5. sta si ti drug neki humanista???
     
  6. extibo

    extibo Komšija

    Kakav humanista rofl? To ti je REALNOST.
     
  7. JVC

    JVC Overclocker

    Ili ce zavrsiti na auto pijaci u nedelju. :D
     
  8. Neronn

    Neronn Novi član

    Ako modu da dobijem i onako nemam ni jedno od toga osim tastature???....
     
  9. Talnay

    Talnay Aktivista

    Najbolje da to poklonis nekoj dobrotvornoj organizaciji za pomoc ljudima sa specijalnim potrebama kao sto su OAZA, Vladimir Nazor i sl.
     
  10. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Fino bi to bilo znam, ali ipak nemam toliko slobodnog vremena da ganjam direktore i upravnike tih institucija zbog ove sice.
    Ako se onaj prvi kolega ne javi, onda ide Neronn-u.
     
  11. Talnay

    Talnay Aktivista

    Zena mi radi u oazi, pa mogu je pitat hoce li oni to da uzmu... Naravno ako ne ode prije :D
     
  12. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Danas je vec rezervisano. Javit cu ako se sta promjeni.
     
  13. perke

    perke Aktivista

    a ima i ova akcija na http://dobro.ba/?p=731 ...cak mislim da ne bi bilo lose kad bi HWB kao kolektiv pogurao ovu akciju, da se skupi starih dijelova itd
     
  14. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    Otislo sve osim AT tastature. Ko zeli robusnu stvar za stari komp, moze je pokupiti ovih dana. Ako se niko ne javi, ide u smece ili kod cigana na buvljak. :lol:
     
  15. Nihad

    Nihad Aktivista

    Je li ta tastatura za PC ili Amigu? Je li PS/2 ili DIN? Kažeš da je robusna - pretpostavljam da je to ona prava kvalitetna "tvrda" tastatura koja ima životni vijek kao austrougarske zgrade, zar ne?

    Ako jeste, uzet ću je ja, nemoj bacat'. Muka mi je od novijih tastatura. Najbolje tastature su iz 486/P1 perioda.
     
  16. nFare

    nFare Komšija

    *ebes je sto je robusna kad komsija ispod mene cuje da k(lj)ucam :D , a opet nesto mi bi zao sto je bacih, ni ove logitech-ove nisu nesto tise..
     
  17. Neo Bahamut Zero

    Neo Bahamut Zero Veteran foruma

    PC tastatura je u pitanju, sa nekim malim integrisanim zvucnicima i mikrofonom (treba doduse ponovo zalemiti audio kabl), a kopca se preko starog 5-pinskog DIN konektora, odn. popularnog naziva "AT".
    Tvrda je i neergonomicna kao sve iz tog perioda, pa ako zelis nosi je. Meni se povlaci po sobi mnogo godina.