Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Zombie

    Zombie Aktivista

    Nadam se da se salis kad govoris o susretu Barca-Bayern.
     
  2. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Barsa je jaka ali nije nepobjediva. A nije ni Bayern "šupalj" ko Malaga pa da primi 6 komada.
    Najveća mana Bayerna je trener Klinsman, on nema pojma o životu.
     
  3. ma dobar je Klinsi..Bayernov bad je sto im vjerovatno nece Klose igrati :wink:
     
  4. NeTRa1der

    NeTRa1der Komšija

    kada je u pitanju Bayern ja se nikada ne salim :)

    nakon finalne utakmice 1999. protiv Manchestera, ja sam se uvjerio da je sve moguce...pa cak i da Barca dobije po nosu kao i Sporting :D
     
  5. hurmash1ca

    hurmash1ca Moderator

    Valjda si iz te utakmice trebao nauciti da se uvijek moze izgubiti, a ne uvijek pobijediti :p
     
  6. ma situacija je sljedeca:

    bayern ima mnogo bolju odbranu
    barca nema lijeka za riberya
    generalno gledajuci bayern je mnogo veci tim od barce,pa mi je malo smijesno kad citam po nogometnim tabloidima kako ih svrstavaju u autsajdera protiv barce(u ovom stadiju LP je to smijesno)
    forma barce sad pa sad padne(pogledaj almeriu i espanyol),a da su jaki i nisu...

    uzimajuci u obzir da barca odrzi ovu formu sanse su 55-45 za njih,mada su se iniesta,toure u xavi povrijedili!!!

    jedina 2 ''sigurna'' tima su ManUTD i Arsenal....a chelsea i Pool mi je vec dosadilo gledati(mada je chelsea oslabljen jer im nema vise Rissea :smt005 :smt005 )
     
  7. FearLess

    FearLess Aktivista

    Bayern veci klub od Barce. Na cemu si ti?
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    Iskreno ne gotivim ni jedan klub od ta dva koja komentarišete (Bayern i Barcelona), ali realno gledajući Barcelona je znatno jača i mislim da tu neće biti nekih iznenađenja.

    Uglavnom, Barcelona i Liverpool će se sastati u polufinalu gdje će Liverpool pregaziti Barcelonu (engleski fudbal je superiorniji od svih drugih liga tako da se tu nema šta komentarisati - Benitez je majstor nad majstorima), a s sa druge strane će se sastati Man.Utd i Arsenal gdje će biti veoma gutavo i svim srcem želim da prođe ''moj'' Arsenal, ali realno gledajući šanse su 60:40 u korist Manchestera. Mislim da ćemo na kraju gledati englesko finale, da li Liverpool - Manchester Utd ili ono meni draže, Liverpool - Arsenal. Iako bih ja lično volio da Barcelona prođe Liverpoola samo da bi se sastali sa Arsenalom u finalu i da im se Arsenal osveti i još bolje ako bude igrao Thiery Henry.
     
  9. :smt023 :smt023 i ja se nadam Barci i vendetti :twisted:

    @fearless...sta je tu upitno?? da li je Bayern veci tim od Barce....DEFINITIVNO!!! :wink:

    ne znam,kakav ti imas kriterij ali titule i rezultati sve govore...po tebi je i Chelsea vjerovatno u istom kosu sa juventusom,milanom,realom....you get the point!!! (mislim... :roll: )
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    B.M = 4 L. Prvaka 1 Kup Kupova
    Barca = 2 L . Prvaka
    u Europi jesu :D
    mada ne volim ni jedne :D
     
  11. FearLess

    FearLess Aktivista

    I Jugoplastika iz Splita je triput bila prvak Eurolige. Da li to taj klub cini vecim od npr Kosarkaskog kluba Barecelona?
     
  12. drug pa i najveci nogometni laik ti barcu nece staviti u isti koš sa jednim Milanom,Juventusom,Realom,Manchesterom,Bayernom(moze i Pool ovdje)!!!! :roll:

    mnogo je aspekata sa kojih se ovo gleda,da je barca velik tim da! veci od navedenih NIKAKO!!!
    a da sad prestanes ispoljavati javno afinitet prema Barci i djeciju radost zbog novog Maradone(citaj Messi)!!!!
     
  13. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    U pravu si, nece, stavice ih iznad svih tih anti-nogometnih ekipa :smt005

    Stvarno su ti komentari na nivou petogodisnjaka :(
     
  14. da a ti sa tom svojom konstatacijom pokazujes zavidno nogometno (ne)znanje :D ....nabrojao sam najjace ekipe na svijetu i po tradiciji,titulama,broju navijaca i ti ih svrstavas u (quote)ANTI-NOGOMETNE EKIPE!!!! :smt006

    i sta covjek da ti kaze!!! da barca je veci tim od bayerna,a Sloboda ima nogometnu historiju duzu od Rima,a Zrinjski je olicenje nogometnog savrsenstva..... :roll:
     
  15. FearLess

    FearLess Aktivista

    Dzaba.
    Bayern je najveci klub kako postoje klubovi u blio kojem sportu. Jesi sad zadovljan?
     
  16. Mujka

    Mujka Komšija

    a lol

    barca jest jaca al u nogometu je sve moguce :)

    B M = B&H u nogometu haha
     
  17. e bas me zanima..koliko od vas smatra da bi ove godine hertha ili wolfsburg mogli osvojiti Bundesligu?
    Hoffenheim je vec nazalost ispao iz utrke :(

    bayernovcima nije dozvoljeno odgovoriti :smt003
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Wolfsburg ima dobar niz te ako ne budu imali povreda do kraja, mogli bi biti konkurentni. Hertha je po mom misljenju "slucajno" izbila u prvi plan (sto se realno moze rece i za jos 4-5 ekipa koje konkurisu za prvo mjesto zbog velikog broja poraza i nerijesenih od strane favorita) te nema ekipu koja bi do kraja sezone bila konstantna. Bayer je vec ispao iz utrke, valjda zbog stadiona, ko zna, tako da su po meni neki konkurenti Bayern, HSV i Wolfsburg.
     
  19. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Sve ce pokazati utakmica Wolfsburg - Bayern 4. aprila na Volkswagen Areni. Wolfsburg koji je prije pocetka proljetnog dijela imao gostujuci omjer (0-5-5) te sa 3 uvezane gostujuce pobjede skace na diobu drugog mjesta (3-5-5). Kod kuce to vec izgleda bolje (11-1-0) a jedini remi je protiv Eintrachta gdje su opet domaci imali prednost do 84. minute (2:2). Wolfsburg je zadnji put pobijedio Bayerna 2006. god. i to upravo na svom terenu a posljedni okrsaj 2008. na Volkswagen Areni zavrsen je bez pobjednika (0:0). No, danas je Wolfsburg jedan drugi tim, koji svakako moze konkurisati Bayernu pa cak i Herthi, koja je, kako Enis kaze zalutala na prvo mjesto. Zadnja utakmica protiv Stuttgarta to uveliko pokazuje, gdje gosti iz Berlina nisu stvorili nijednu pravu sansu. Uglavnom se njihova igra oslanja na Voronina (posudjen iz Liverpoola) koji ce se sigurno vratiti na kraju sezone, te dvojac Pantelić/Kačar koji igraju promjenjljivo. Wolfsburg je u prvom dijelu sezone izgubio od Bayerna na Allianzu sa 4:2 (vodio 0:2) a vec sada ima bolji medjusobni omjer u duelima sa Herthom (2:2 u Berlinu, 2:1 na Volkswagen Areni), te HSV-om (3:0 na Volkswagen Areni, 1:3 u Hamburgu) sto je presudno u borbi za titulu, ukoliko budu imali isti broj bodova. Neka Hertha saceka jos koju godinu (cekaju je vec 78 godina) :smt003

    Wolfsburg - Bayern , 4. april, 15:30 na FTV uz obavezan mute (Ibrahim Muratović) :mrgreen:
     
  20. :smt005 :smt005 :smt005
    ma meni je najjaci onaj sa HAYATA....kako se zove,Mladen ili tako nesto....uglavnom fali temperamentni Baho....

    pa da je hertha zalutala i nije bas,jer imati konstantu jos od 5 kola i nije slucajnost...jedini problem herthe je novac,jer ni za 5mil ne mogu dogurati voronina iz Poola,a Rafa ga nudi svima..lik nije normalan ove sezone,zabije kada stigne..nisam bas neki fan herthe ali ova ekipa trenutno mi se svidja,i eventualnom titulom bi sebi doslepali i nekog boljeg igraca pa bili konkurentni i sljedece sezone...jbg ipak capital city,a u vecem dugu od valencie :D

    ja tipujem na Wolfsburg,jer sto ne moze Grafitte(oborio rekord Mullera :smt023 ) moze Dzeko,a sto ne moze on moze Misimovic...kako @fejza rece sve ova tekma reci....HSV previse kiksa da bi odrzao korak do kraja sezone...steta,nikad zanimljivija BL nije bila