BiH sport - diskusije

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Esh, Oct 9, 2008.

  1. nFare

    nFare Komšija

    Idemo sad jos kuci zavrsit posao da se eliminise Belgija, ako nas sad ne bude na svjetskom nece nikad.
     
  2. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ne bih rekao da su svi igrači bili na nivou, Berberović je imao par katastrofalnih dodavanja, Nadarević je poprilično loše igrao, ali Džeko, Miske i Bajramović prije svega su se potrudili da se ne nerviramo večaras.
     
  3. FeyzA

    FeyzA Aktivista

    Morao sam se citirati. Vecerasnju ulogu van Buytena igrao je Fellaini (ko da je tesko kad si onako visok)
    Dembelle pogodio iz offside-a, penal diskutabilan.

    Selektor Belgije pokazao kakva je neznalica, izmjene = nidje veze.
     
  4. tacno!!!

    ipak na kraju ispade da je ona pauza zbog bakljade dobro dosla,jer su nas belgijanci bili pritisli i vjerovatno je da bi nam dali i 2 gol i onda je gotovo....ovako su zastali a novajlija Jahic(citaj Flamini :D ) zabio i ekstaza na stadionu a morao sam smanjiti tv zbog onog lika...

    ZMAJEVI.....bosanski DIJAMANT,..... :smt005 :smt005 koji lik... :smt005

    svaka cast momci,sada smiriti malo euforiju i spremati se za Zenicu....
     
  5. Igraci su u globalu extra odigrali al navijaci...klasicni bosanci, budimo realni,pretjerali su, znaju da su onakve bakljade zabranjene pa opet...bezze
    Mozemo mi kako i rekose zabit 2 gola svakoj reprezentaciji!!!
     
  6. nFare

    nFare Komšija

    Jebiga ne mozemo sad brojati svaki pogresan potez, treba dosta faktora da se poklopi da se ovako dobije utakmica, sjetite se samo one stative Sonck-a na pocetku, i nama je sviran nepostojeci ofsajd u kontri Dzeke kod 1:1, sve u svemu sretno spretno i zasluzeno.
    Sto je jos vazno sva cetiri gola su majstorije.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    Pobjeda je fenomenalna. Imali smo kratki period loshe igre i sranje je nastalo totalno kad je Spahic izasao. Bez obzira sto ne igra prave utakmice odavno, covjek nam je haman pa citava odbrana. Kakve je greske Nadarevic imao? Nisam nesto primijetio da je kardinalno bilo. Muratovic je imao par loshih dodavanja.
     
  8. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Pique, 1:0 Spanija :D
     
  9. samo da ih spanci zguze, a mi sad se polako spremati da nabijemo belgiju i u zenici....
     
  10. Esh

    Esh HWB

    Ne treba se sad zamarati posebno rezultatima Spanija-Turska posto mi moramo da dobijemo obje ekipe kod kuce, tako da citava koncentracija treba da bude na slijedecu utakmicu u Zenici.
     
  11. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Obje ?
    Mogu remiji sa Spancima i Turcima, 11 bodova u 5 utakmica bi bilo dovoljno :mrgreen:
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Cisto sumnjam da ce to biti dovoljno, pogotovo sto sam misljenja da Turska moze uzeti Spaniju kod kuce. Doduse, nakon Zenice gdje, nadam se, opet uzimamo, ne smije bit sad neki kiks u Estoniji ko sto se znalo desavat tipa Moldavija i tako to.

    [​IMG]
     
  13. Spance, ruku na srce, sumnjam da mozemo dobit, ipak su dosta jaci.
     
  14. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Sa 11 bi prosli 99%, tesko da ce Turci uzeti i Spaniju i Belgiju...
     
  15. Esh

    Esh HWB

    Do kraja imamo jos:

    BiH-Belgija
    Armenia-BiH
    BiH-Turska
    Estonia-BiH
    BiH-Spanija

    Ja sam misljenja da treba barem 12 poena, sad da li cetiri pobjede ili tri pobjede i 2 remija (sto je blizu)...
     
  16. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    10 Sep, 20:00 Türkei 1 - 1 Belgien
    15 Okt, 20:30 Estland 0 - 0 Türkei

    Neka se ponovi ovo i bice super, onda bi nam i 9 bilo dosta :D
     
  17. Esh

    Esh HWB

    Pusti te price o poklapanju (hint: rukomet), moramo dobiti uslovno receno ove lakse protivnike, i onda protiv Turske odlucivati ko ide u baraz.
     
  18. kAcA

    kAcA Aktivista

    Zakacio sam zastavu za auto i krenuo za navijacima :)
    U gradu je paklena atmosfera, policija je izasla da drzi red ali ustvari i oni pozdravljaju navijace :D
    Izvanredna utakmica, ovo nam treba!!!
     
  19. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Jedan drugoplasirani nece vidjeti ni baraza...

     
  20. Esh

    Esh HWB

    Haha, pa jest, mogla bi Vlada da stavi neke pare na slijedecu utakmicu kako ne bi bankrotirali do juna. Treba nekih drugih stvari vise, ali recimo da sad treba dobiti Belgiju u Zenici kako ne bi prepricavali tipa "sjecas se kad smo mogli..".