Ultimativni filmski vodic

Discussion in 'TV, muzika, filmovi i serije' started by Esh, Aug 15, 2007.

  1. pac

    pac Komšija

    Valjda jeste nepratim su seriju :wink:
    [​IMG]
     
  2. Nani

    Nani Komšija

    E to je vec nalik na Gokua :D
     
  3. Qler

    Qler Veteran foruma

    sad pregledao Knowing, nije los film. Ubije vrijeme na poslu kad si sam :D
     
  4. FearLess

    FearLess Aktivista

    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  5. Hansel

    Hansel Komšija

    Odgledao sam ga. Odličan film. Iako se radnja cijelog filma odvija u jednoj jedinoj sobi (da, dobro ste pročitali - u jednoj sobi) priča je jaka da vas cijelo vrijeme drži prikovanog uz tv. Kako se dobrom idejom može napraviti odličan niskobudžetni film. Doduše, ovo se ne može nazvati ni niskobudžetnim filmom jer je prema mojoj nekoj procjeni uliženo svega 50 dolara u produkciju, ako je kamera posuđena. :)
     
  6. Esh

    Esh HWB

    Je li se samo meni cini ili je Cage snimio zadnjih 10 filmova na isti fazon?
     
  7. Qler

    Qler Veteran foruma

    i meni je to isto proslo kroz glavu :D lik ne popusta kosulju, majcu i lampu :D
     
  8. AhmeT

    AhmeT Overclocker

    I ja sam ga pogledao. Fin je za ubit 2 sata. Samo mi je kraj cudan pravo (nisam naviko :D)
     
  9. syss

    syss Veteran foruma

    pa baš to... predvidljivi no-brainer za ubit popodne (ako pričamo o knowingu), dok sam ipak trunku više očekivao od anđela i demona, a dobio još manje.
     
  10. FearLess

    FearLess Aktivista

    The Girl Next Door (2007)

    http://www.imdb.com/title/tt0830558/

    Stravicna istinita prica o mucenju i ubojstvu tinejdzerke u kasnim pedesetim godinama. Samo za one sa dobrim zeludcem i to ozbiljno mislim.

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  11. Dog_Father

    Dog_Father Moderator

  12. Hansel

    Hansel Komšija

    Kad smo vec kod Nicolas Cage-a preporucio bih svima njegov film The Family Man (2000. god.). Priča o mega bogatašu koji kako kažu ''ima sve, ali nema ništa''. U biti, multimilioner predan poslu i kurvama bez osjećaja i sl. jednog dana se probudi kao drugi čovjek u drugom životu gdje ima porodicu i ''skroman'' posao...Da sada ne otkrivam radnju i smisao filma, ali svakako bih svima preporučio. Fin i poučan film.
     
  13. FearLess

    FearLess Aktivista

  14. pa fina 1/3 adaptacija knjige s tim sto je puno bolji u komparaciji sa Kodom.....
    svejedno !!!
    jedna 8-ica i to zbog bravure Hanksa.....
     
  15. Esh

    Esh HWB

    S tim komentarom, covjek bi pomislio da si pogledao barem 30-40 njegovih filmova :D
     
  16. GW

    GW Moderator

    Nije roflmao daleko. Samo par redova. Ako imaš manji monitor, onda je još bliže. :D
     
  17. FearLess

    FearLess Aktivista

    Upravo sam pogledao Push (2009) i nije los film i ako se sa ovom idejom moglo daleko vise postici ali sto je najvaznije film nije naporan i da se pogledati kad se nema pametnijeg posla.

    6,5/10 moja ocjena.
     
  18. Esh

    Esh HWB

    Kako ba nije los film?:D Jedino sto u citavom filmu valja je trailer koji moze nekog navuci. Iako pazim da mi na ekran ne dodju filmovi ovakvog tipa, ovdje sam pao na traileru. Jeftini glumci, produkcija, prica... Zar se ne mozemo sloziti da je barem nekih 7,5/8 neka ocjena za "preporuku"?
     
  19. Esh

    Esh HWB

    I ja sam neki dan gledao Transformers: Revenge of the Fallen i cini mi se da je bolji od "prvog dijela", mada je opet najbolji komentar na citav film:
    "More alien robots, bigger explosions, and much more Megan Fox."
     
  20. Stevie_Ray

    Stevie_Ray Veteran foruma

    Onda jest bolji. :D