Sport - internacionalni

Discussion in 'Generalna diskusija' started by Alibegovic, Oct 30, 2008.

  1. Esh

    Esh HWB

    Da hoce jos Zlatana dovest i Paris Hilton na klupu.
     
  2. Mujka

    Mujka Komšija

    bayern nije potrosio 90 miliona zadnjih 20 godina lol


    pa opet imaju vise uspjeha od ovih kraljeva :smt005


    vec potvrdjeno da ce te sve zvijezde failat
     
  3. Pasha

    Pasha Komšija

    Još kada se uzme u obzir to da mu je majka Hrvatica onda je to još veći argument. Ja još nigdje nisam pročitao da se izjašnjava kao Bosanac,naprotiv pročitao sam najmanje 10 članaka o tome kako on ponosno igra za svoju rep. i voli svoju domovinu.
     
  4. Esh

    Esh HWB

    Daj Pasha, kul-of, tema je toliko izvakana da sam se iznervirao sto sam i ovo morao da napisem. Na pogresnom si forumu s tom pricom. Ako neko dalje bude htio da ponovo kopa po toj temi, bolje da ne pokusava, posto cu garant morati brisati spam, politiku i ostala sranja.
     
  5. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Ma on jest postao "diver" i pozer ali je dao u dvije sezone preko 60 komada u Premiershipu, . A tek što će dresovi da se prodaju od Ronaldo hypa. :mrgreen:
    BTW svi mi znamo da fudbal dobija tim i timska igra prema tome jasno je da će Real ako to ne posloži biti epic fail. :D
    A isto tako Mujka znamo da je i Bayernova prošla sezona epic fail kao i Realova, Arsenalova, Milanova i sl. :lol:

    Edit: Jedva čekam da vidim Pelegrinija kako se znoji na klupi. :smt003
     
  6. Hansel

    Hansel Komšija

    Njegov kometar je samo reakcija na već začetu temu u ovom smjeru gdje je neko za Zlatana rekao da je bosanac.
     
  7. Esh

    Esh HWB

    I ja sam vec jednom rekao - who fuckin cares?
     
  8. Hansel

    Hansel Komšija

    sportin
    ----------

    Realno, trebat će vremena da poslože i uigraju sve ove igrače. Ako pred ove trojice uspiju još dovesi Maicon-a, ''biti će'' interesatno sljedeće sezone.
     
  9. Esh

    Esh HWB

    Moze li staro sportsko-carsijsko pitanje: "Ko ce trcati u tom timu?":D
     
  10. ColdFire

    ColdFire Overclocker

    golman , 4 odbrambena i 6 ofanzivnih igraca :lol:
     
  11. Pasha

    Pasha Komšija

    Kupili su izuzetno brze igrače.Mislim da će Barsi sada biti puno teže osvojiti ligu.
     
  12. Esh

    Esh HWB

    Igrat ce bez golmana :p
     
  13. Ronaldo_9

    Ronaldo_9 Aktivista

    Spominje se Paris Hilton, ali moje mišljenje je da će ona samo za Ronaldom trčat. :lol:
     
  14. h2o

    h2o Aktivista

    Evo igleda da je Barcelona dogovorila transfer Ibrahimovica. Transfer vrijedi 40 mil € + Eto'o + Hleb (1 sezona posudba), sto bi znacilo Villa definitivno odpada.
     
  15. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Ako je tako, onda su Txiki Begiristain i Laporta potpuni debili. Eto'o je ista klasa sa Ibrahimovićem, a davati tolike pare i Etoa u Inter. Hleba bi dao džabe. Mogli su uzeti sigurno 25 mil. € prodajom Etoa i 5mil.€ za Hleba, dodaju još 20mil. € iz vlastite kase i imaju bolje igrača od Ibrahimovića - Villu.
     
  16. Esh

    Esh HWB

    Vec ranije sam pisao da mi se cini da odavno postoji taj neki beef izmedju uprave Barcea i Etoa, no mislim da je ovaj transfer, ako se ispostavi, potpuno sranje jer je Eto'o svojim igrama zaduzio Barcelonu i bio jedan od najboljih 2-3 igraca zadnjih par godina. Mozda je Ibrahimovic veci brand preko talijanskih medija, uz potrebu da Barcelona na neki nacin odgovori preseravanju Reala, no ovo mi se ne svidja. Ne vidim nacin na koji Ibrahimovic moze da se uklopi u onu pas igru, niti da nekom nadprosjecnom brzim utrcava u prazan prostor.
     
  17. sgtPepper

    sgtPepper Overclocker

    Eto'o jeste zadužio Barcelonu, gledao sam svaku utakmicu Barce ove sezone, te mogu slobodno reći da je Eto'o doživio nevjerovatan pad golgeterske forme u drugoj polovini sezone. Guardiola je to očigledno vidio, a ne vjerujem da mu je Eto'o previše simpatičan. Ibrahimović i Villa su bolji od Eta, ali sigurno ne za 40 mil. €, maks. za 15 mil. €. Takav je fudbal i posao menadžera, nema mjesta za sentimentalnost, prodaj igrača dok je još u top formi (čisto sumnjam za Eto'o-a)

     
    Last edited by a moderator: Aug 2, 2017
  18. XTRage

    XTRage Veteran foruma

    Ovo ako prodje vise nikad nogomet necu gledati, osim BiH repke :D
     
  19. h2o

    h2o Aktivista

    Kao sto sam prije napisao Eto'o ne ide iz kluba zbog lose igre, vec zbog toga sto je pravio probleme van terena. A 40 mil je placeno zato sto Eto'ov ugovor vrijedi jos jednu sezonu pa je samim tim njegova cijena mnogo manja.

    A kako ce to funkcionisati na terenu i za Barçu i za Inter? To niko ne moze reci sa nekom sigurnoscu jer oba tima imaju skroz drugi nacin igre, tako da price tipa ovo je bolje za ovaj klub, a ovo za taj su totalno bezveze.
     
  20. zasto su bezveze ?
    pa barca je upravo sutnula nogom i okrenula ledja jednom od najboljih killera , trpatora u evropi .... i iz zla u zlo dovela igraca kog nogomet ne interesuje nimalo (preplatila) i koji je show-man ,nikako spica koja garantuje 20+ golova po sezoni....
    u globalu gledano Ibra je way better than eto'o , ali je isto tako igrac na cijem repertoaru ne stoji dokazivanje .....
    jako cudna odluka !!
    prvi pick je , ako su vec odlucili rijesiti se eto'oa, trebao biti Villa ..... no ajde :D