1. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Evo ga završio sam na brzinu mač kojeg sam radio otprilike 1,5 h . Eto sliku vidite, referentne slike sam našao na googelu, napravio sam maske u Corelu prebacio u 3ds max, exturde-o i lathe-o šta je trebalo, koga interesuje malo detaljnjije kako sam radio , [email protected]

    i molim da ostavite komentare! Hvala :)

    [​IMG]
     
  2. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Pod detaljnije mislim da mu govorim step-by-step koga interesuje, ne znam ni šta pišem vidi koja su doba, ccc :mrgreen:
     
  3. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Još nešto sam zaboravio, još mi je samo žao zbog tekstura, trebalo je to žuto biti zlatni ali nema se materijala..
     
  4. Sleeper

    Sleeper Komšija

    ma dobar je......next time pokusaj dodati reflsksije i debljinu sijeciva(ovako pomalo lichi na komad lima ako kontas sta hocu reci).
     
  5. strawa

    strawa Aktivista

    Upravo tako, samo dodati refleksije i sjene naravno da se dobije na trodimenzionalnosti i realnosti i bice extra.
    Još ga ubacit u neki UT mod i onda ga isprobat na krvi i mesu :D
     
  6. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    hehe :mrgreen: Uradit ću to pa ću publish!
     
  7. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Majku mu, ovo nije loše! Dobar je. Strawa se odmah napalio.
     
  8. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Moram ponovo modelirati ona srednji zlatni dio, ne mogu ga fino smooth-at. Pa ćemo se dogovoriti strawa, ti ionako si na UT-u odavno imaš one svoje skinove pa nije problem da malo i oružje promijeniš, 100% imaš moja autorska prava :mrgreen: Možeš dobiti i licencu :mrgreen: Samo ću ponovo uraditi taj dio i smoothat... Pa se čujemo !
     
  9. strawa

    strawa Aktivista

    lol, ut4ever :D
     
  10. syss

    syss Veteran foruma

    kako kaže cigo na našem kvartu... "prodo mi pačoti cipele za 100 eura, a već drugi dan mi otpo mač" :D
     
  11. Dr.Overclock

    Dr.Overclock Aktivista

    cigo ima para na bacanje :)
     
  12. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Hehe, ne radim sada, zbog škole.. Pa nemam vremena :roll:
     
  13. BiceBolje

    BiceBolje Overclocker

    Ma šta nemaš vremena, možeš šupljirat jel?
     
  14. Dzahdo

    Dzahdo Aktivista

    Drugo je kad počneš raditi moraš nešto završiti ovako kao mač, ja kad bi sad počeo raditi, ne bih otišao sad u školu. Šupljiranje mi je inače 1-2 sata